Wyniki wyszukiwania dla frazy: "mapa polski"


Liczba znalezionych pozycji: 207
9 Stron123>»

Navigo cyfrowy atlas Polski 2.4.4

Jednym z najnowszych i najbardziej skutecznych programów, służących do sprawnej nawigacji, jest bez wątpienia Navigo cyfrowy atlas Polski 2.4.4. Posiada on bardzo rozległe, różnorodne i przydatne funkcje, które mimo to są niezwykle łatwe w obsłudze. Wspaniałą cechą jest także to, że jest do pobrania (download) za darmo (za free).

Spolszczenie GOM Player

Pakiet polskiego języka dla popularnego programu do odtwarzania multimediów. Spolszczenie do interfejsu programu GOM Player wykonane profesjonalnie, na wysokim poziomie. Zainstaluj już teraz polską nakładkę i ciesz się ojczystym językiem.

Spolszczenie do Crimsonland 1.9.92, 1.9.8

Aplikacja wgrywająca polski język do znanej i lubianej gry akcji, w której wcielamy się w postać walczącą ze złowrogimi stworzeniami. Spolszczenie do gry.

Spolszczenie Photoscape 3.1

Spolszczenie programu Photoscape w wersji 3.1 do obróbki zdjęć cyfrowych. Tłumaczenie pochodzi ze strony twórców, którzy do każdej wydawanej wersji Photoscape wydają polski pakiet językowy. Zachęcam do pobrania.

AbiWord polski słownik 1.0

Aplikacja AbiWord polski słownik 1.0 jest to dodatek do edytora tekstów stworzonego oczywiście przez firmę AbiWord. Jest to niewielka aplikacja, która w połączeniu z właściwym edytorem działa w tle i pomaga zmagać się z błędami i zawiłościami ortograficznymi.

Słownik niemiecko-polski 0.8.0

Słownik niemiecko-polski 0.8.0 to przydatny program dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z językiem niemieckim.

Słownik włosko-polski polsko-włoski FERRARA 2009

Dla wszystkich rozpoczynających przygodę z językiem włoskim, słownik włosko-polski polsko-włoski FERRARA 2009 będzie idealną pomocą. W tym komputerowym słowniku możemy znaleźć ponad 30000 rożnych haseł, zwrotów, idiomów, a także nowo powstałe wyrazy. Autorzy słownika umożliwiają nam również zapoznanie się ze słówkami podzielonymi tematycznie, na przykład z zakresu medycyny, informatyki, podróży itp.

Spolszczenie Photoscape 3.3

Spolszczenie do najnowszego, darmowego Photoscape w wersji 3.3. Spolszczenie stanowi nakładkę polską, która po zainstalowaniu wprowadza do programu język polski. Bardzo przydatne dla osób, które nie znają języka angielskiego lub też nie przepadają za nim.

Słownik angielsko-polski 2.25

Funkcjonalny słownik angielsko-polski dla twoich domowych potrzeb!

USA Geography Tutor 1.1.0

USA Geography Tutor to aplikacja wspomagająca naukę nazw i lokalizacji stanów USA.

Spolszczenie Adobe Photoshop CS3 PL

Aplikacja spolszczająca program Adobe Photoshop CS3. Bardzo przydatna rzecz dla ludzi nie znających języka angielskiego, albo też nie lubiących pracować w anglojęzycznych aplikacjach. Zapraszamy do pobrania!

Google Earth

Wiele osób chciałoby zwiedzić cały świat. Teraz mają tę możliwość! Z programem Google Earth za darmo można polecieć w wirtualną podróż dookoła świata, a nawet w niebo. Jak to możliwe? Otóż program pozwala nam obejrzeć każde miejsce na Ziemii ze złożonych zdjęć satelitarnych. Te miejsca, których nie da się dokładnie zobaczyć, często są symulacją 3D. Program też odtwarza mapę nieba, dlatego można się wybrać również wśród gwiazdy. Ponadto oferuje nam dużą bazę filmików i zdjęć o danych miejscach czy wydarzeniach z nim związanych. Serdecznie zapraszamy do pobrania pliku.

Spolszczenie Call of Duty PL

Program zawierający polski język dla bardzo popularnej gry wojennej wszechczasów jaką jest Call of Duty. Dzięki aplikacji spolszczającej otrzymamy polską wersję Call of Duty. Pobierz i zacznij się cieszyć już dziś ojczystym językiem w Twojej ulubionej grze.

Słownik niemiecko-polski polsko-niemiecki GERLANGEN 2009

Jest to ciekawy słownik w formie multimedialnej- przydatny do nauki języka niemieckiego dla początkujących, jak i do użytku dla tych bardziej zaawansowanych.

PhotoFiltre 10.2.0

PhotoFiltre 10.2.0 to najnowszy darmowy program do obróbki zdjęć. Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne, w tym również EPS, TIFF, PSD (Adobe PhotoShop) i PSP (Paint Shop Pro). Pełna współpraca z systemami Windows 2000, XP, Vista, 7. Program dostępny w wersji angielskiej, istnieje możliwość pobrania nakładki po polsku.

LingvoSoft Dictionary German - Polish 2008 4.1.29

LingvoSoft Dictionary German - Polish 2008 to program, dzięki któremu możliwe jest tłumaczenie słówek oraz zwrotów z niemieckiego na polski i odwrotnie.

Alien Trilogy

Jedna z najbardziej kultowych gier dawnych lat - Alien Trilogy teraz kompatybilna nawet z Windows Vista! Pobierz Alien Trilogy i przekonaj się, że nawet tak wiekowe gry trzymają w napięciu.

Heroes Of Might & Magic V

Heroes Of Might & Magic... Czy ktoś nie słyszał tego tytułu? Nie uwierzę! Ten tytuł to już prawdziwa legenda gier komputerowych, a zarazem jedna z najstarszych produkcji jaka ujrzała światło dzienne i momentalnie zawładnęła sercami tysięcy graczy. Teraz naszym oczom ukazuje się już piąta część, a razem z nią gratis w postaci zupełnie darmowego dema w polskiej wersji językowej, które można pobrać z naszego serwisu...

DirectoryOpus 9.5.3.0

DirectoryOpus 9.5.3.0 – rozbudowane narzędzie do obsługi różnego rodzaju plików

Ikea Home Planner Kitchen 2009-1.9.9.1

Ikea Home Planner Kitchen 2009-1.9.9.1 – razem z programem tworzymy kuchnię marzeń.

The Settlers II Gold Edition PL

Najlepsza gra strategiczna ostatnich czasów - The Settlers II Gold Edition PL do pobrania za darmo już teraz! Gra The Settlers 2 Gold Edition po polsku to nie tylko rozgrywka z komputerem – teraz dostępna opcja multiplayer. Ponadto limitowana seria The Settlers II Gold Edition to nowe mapy, dodatki, cheaty, patche i lepsza jakość gry. Pobierz The Settlers 2 PL Gold Edition już teraz – free download.

Directory Opus 9.5.5.0

Directory Opus 9.5.5.0 – menadżer plików dla Ciebie

Drzewo Genealogiczne II 2.4.1.0

Najnowszy program Drzewo Genealogiczne II 2.4.1.0 to polski program, dzięki któremu pasjonaci historii rodzinnej mogą analizować swoje pochodzenie i uzupełniać sprawnie dane dotyczące rodziny. Program dzięki łatwości obsługi i elastyczności zbiera coraz większe rzesze zwolenników, którzy zajmują się genealogią rodzinną.Ściągnij najnowszą wersję testową programu i wypróbuj.

Słownik hiszpańsko – polski 4.95

Kiedy dużo się uczymy języków obcych i nie mamy czasu na wykonywanie zbędnych czynności, dobrym rozwiązaniem jest posiadanie wszelakich translatorów, jakie ułatwią nam tłumaczenie pełnych zdań. Zdobywając wiedzę z zakresu języka hiszpańskiego, idealnym rozwiązaniem jest pobranie więc słownika hiszpańsko polskiego.

IKEA Home Planner - Office 2009 1.9.9.1

IKEA Home Planner - Office 2009 1.9.9.1 – program do tworzenia aranżacji biura


9 Stron123>»