Wyniki wyszukiwania dla frazy: "mała księgowość rzeczpospolitej"


Liczba znalezionych pozycji: 43
2 Stron12>

Mała Księgowość Premium Sage Symfonia

Mała Księgowość Premium SYMFONIA pozwala księgować dochody w małej i średniej firmie, która prowadzi księgowość na własną rękę. Do pobrania za darmo najlepszy i najnowszy program do prowadzenia księgowości w firmie. Mała Księgowość Premium SYMFONIA to program, który można włączyć w tryb rozliczeniowy firmy nawet podczas trwającego roku podatkowego.

SYMFONIA Mała Księgowość premium-2010

Aplikacja SYMFONIA Mała Księgowość premium-2010 to program, z którego korzystają osoby lub firmy, które prowadzą określoną księgowość.

Elfin Mała Firma 2.4.1

Elfin Mała Firma to program służący do prowadzenia firmy. Narzędzie posiada wszystkie opcje, które powinien mieć taki program.

SYMFONIA Kadry i Płace Premium

Najnowszy i prawdopodobnie najlepszy program dla Twojej firmy - Kadry i Płace Premium SYMFONIA SAGE. Zarządzanie czasem pracy, danymi kadrowymi pracowników i płacami w prosty i przejrzysty sposób – pobierz Kadry i Płace Premium Sage Symfonia po polsku.

Ala - mała księgowość 3.4.4.3

Ala – mała księgowość 3.4.4.3 to program służący do rozliczeń podatkowych i prowadzenia ksiąg rachunków. Dzięki zastosowaniu prostych i wygodnych dla użytkownika opcji, aplikacja pozwala na dokonanie szybkich operacji finansowanych takich jak uzupełnianie rozliczeń, deklaracji czy zestawień przychodów i wydatków firmy.

RAKSSQL Finanse i Księgowość 2010.2.4.868

Jednym z najnowszych programów do prowadzenia księgowości w firmie, do pobrania za free, jest RAKSSQL Finanse i Księgowość 2010.2.4.868. Jego download jest możliwy tylko w wersji trial, za to po polsku. Dlatego już dziś przetestuj najnowszy program RAKSSQL Finanse i Księgowość 2010.2.4.868 i sprawnie zarządzaj swoją własną firmą.

Greenfish Painter 1.0

Greenfish Painter 1.0 pomoże Ci w namalowaniu obrazu.

Shellka 0.09

Ten mały i sprytny programik pozawala na ukrywanie okienek w systemie Windows. Dodatkowa przestrzeń, jaką uruchomić można za pomocą tego programu wyświetla otwarte okna. Uruchamia się go za pomocą białe strzałki, która po instalacji jest widoczna obok zegara.

Nero General Clean Tool 5.0.0.18

Nero General Clean Tool 5.0.0.18 odinstaluje pakiety multimedialne.

Just Play 1.2.

To poręczny programik do odtwarzania popularnych plików muzycznych!

i-Covers 2009.a

i-Covers 2009.a wyszukuje plakaty i okładki do płyt DVD.

Polyglot 3000 3.51

Ta mała, bezpłatna aplikacja służy do rozpoznawania ponad 440 języków. Można sprawdzać nie tylko pojedyncze słowa, ale również całe zdania. Istnieje również możliwość przyśpieszenia pracy programu, poprzez wybranie grupy języków, do których należy dany język (cyrylica, główne i znane języki i inne).

ReNamer 5.50

ReNamer 5.50 program do zmiany nazw plików.

RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy 2010.2.4.868

Program RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy 2010.2.4.868 jest w pełni zintegrowany i jest przydatny w małych oraz średnich firmach. Dzięki niemu obsługiwane są takie obszary działalności przedsiębiorstwa, jak: magazyn, sprzedaż, księgowość, finanse, kadry i płace. Dużą zaletą tego najnowszego programu jest fakt, że jest on bardzo wydajny.

AllSnap

AllSnap do pobrania to najnowszy program umożliwiający porządkowanie uruchomionych okienek. Ta mała aplikacja sprawia że podczas przenoszenia lub zmiany rozmiaru okienka przyciągają się nawzajem do swoich krawędzi.

RAKSSQL Księga Podatkowa i Ryczałt 2010.2.4.868

Praktycznie w każdej firmie niezbędna jest sprawnie funkcjonująca księgowość. Dzisiaj, dzięki wielu rozwiązaniom informatycznym, jest to bardzo proste. Weźmy za przykład program RAKSSQL Księga Podatkowa i Ryczałt 2010.2.4.868, który doskonale nadaje się do firm, w których prowadzi się księgę przychodów i rozchodów. Poniżej opis tego programu.

Rachmistrz GT

Rachmistrz GT służy do prowadzenia uproszczonej księgowości. System skierowany jest szczególnie do firm, które same dokumentują swoją działalność jak i dla biur rachunkowych.

ShowPass 1.02

ShowPass 1.02 to mała i lekka aplikacja, która umożliwia podgląd ukrytych pod gwiazdkami (*****) haseł w systemie Windows. Nie ma znaczenia z jakiej aplikacji korzysta użytkownik, gdyż program ShowPass 1.02 bez problemu pokaże zakodowane hasła czy to w Internet Explorer czy w Windows Commander/Total Comannder itp.

i.Scribe

Bezpłatna wersja komercyjnego klienta pocztowego i.Scribe. i.Scribe to polskojęzyczny klient pocztowy cechujący się niewielkimi rozmiarami, dużą szybkością działania i intuicyjnym interfejsem. Nie wymaga instalacji, może być więc z powodzeniem przenoszony np. na dyskietce czy nośniku typu pendrive (klucz USB). Pozwala to na odbiór i dostęp do poczty na dowolnym stanowisku z dostępem do Internetu - co może być dużą zaletą dla wielu użytkowników.

Hotel 2010

Jesteś szefem lub menagerem jakiegoś hotelu, domu letniskowego lub schroniska? Niestety z powodu natłoku obowiązków związanych z jego prowadzeniem nie masz czasu na własne przyjemności lub zajmowanie się prywatnymi sprawami czy rodziną? Nie pamiętasz już, co to znaczy prawdziwy wypoczynek i brakuje ci czasu na korzystanie z wakacji? Wszystko może się zmienić dzięki specjalnemu programowi Hotel 2010.

Bankrut 1.6-se3

Masz problem z Internetem? Okazuje się, że nie do końca wiesz jaki masz koszt Internetu? Właśnie zostało znalezione fantastyczne rozwiązanie, a jest nim program Bankrut, który samodzielnie policzy wszystkie koszty związane z połączeniami modemowymi.

MP3 To Wave Converter Plus 2.08

MP3 To Wave Converter Plus jest to znany program, którego przeznaczeniem jest konwertowanie formatów plików muzycznych. Pozwala on konwertować pliki muzyczne pomiędzy takimi formatami jak WAV, WMA oraz oczywiście MP3.

CRM Berberis 4.0.4.9

CRM Berberis jest rozbudowanym programem, który pomaga w funkcjonowaniu małych oraz średnich przedsiębiorstw.

RAKSSQL Środki Trwałe 2010.2.4.868

Program Środki Trwałe zajmuje się tworzeniem aplikacji, a także programów i ich aktualizacji, na potrzeby firm. W końcu w każdej z nich konieczne jest ewidencjonowanie i dokumentacje.

Folder2Iso 1.5

Wirtualne obrazy dysków twardych i napędowych mają olbrzymie zalety w świetle swojej funkcjonalności i szerokie spektrum użycia. Program Folder2ISo 1.5 jest aplikacją która w swoisty sposób pozwala na skonsumowanie użyteczności obrazów wirtualnych w codziennych operacjach dokonywanych podczas pracy z komputerem – pozwala na konwersje dowolnego folderu do obrazu wirtualnego w formacie ISO.


2 Stron12>