Wyniki wyszukiwania dla frazy: "ls"


Liczba znalezionych pozycji: 58
3 Stron123>

Daemon Tools

Najnowszy program emulacji napędów CD oraz DVD do domowego zastosowania, który cieszy się niebywałe pozytywną opinią na całym świecie. Dzieki nie mu możemy za pomocą kilku kliknięć ładować, zmieniać oraz zarządzać wirtualnymi płytami. Darmowy program Daemon Tools Lite (lub Free, Pro) w polskiej wersji językowej.

Spolszczenie Adobe Photoshop CS3 PL

Aplikacja spolszczająca program Adobe Photoshop CS3. Bardzo przydatna rzecz dla ludzi nie znających języka angielskiego, albo też nie lubiących pracować w anglojęzycznych aplikacjach. Zapraszamy do pobrania!

Spolszczenie Photoscape 3.3

Spolszczenie do najnowszego, darmowego Photoscape w wersji 3.3. Spolszczenie stanowi nakładkę polską, która po zainstalowaniu wprowadza do programu język polski. Bardzo przydatne dla osób, które nie znają języka angielskiego lub też nie przepadają za nim.

Spolszczenie Photoscape 3.2

Kolejna nakładka polska na program Photoscape, tym razem w wersji 3.2. Spolszczenie wprowadza polski język do programu. Tłumaczenie jak zwykle zresztą jest na wysokim poziomie. Przydatne w szczególności dla osób, które mają problemy z językiem angielskim.

Spolszczenie Photoscape 3.1

Spolszczenie programu Photoscape w wersji 3.1 do obróbki zdjęć cyfrowych. Tłumaczenie pochodzi ze strony twórców, którzy do każdej wydawanej wersji Photoscape wydają polski pakiet językowy. Zachęcam do pobrania.

Spolszczenie GOM Player

Pakiet polskiego języka dla popularnego programu do odtwarzania multimediów. Spolszczenie do interfejsu programu GOM Player wykonane profesjonalnie, na wysokim poziomie. Zainstaluj już teraz polską nakładkę i ciesz się ojczystym językiem.

Spolszczenie Call of Duty PL

Program zawierający polski język dla bardzo popularnej gry wojennej wszechczasów jaką jest Call of Duty. Dzięki aplikacji spolszczającej otrzymamy polską wersję Call of Duty. Pobierz i zacznij się cieszyć już dziś ojczystym językiem w Twojej ulubionej grze.

Spolszczenie do Crimsonland 1.9.92, 1.9.8

Aplikacja wgrywająca polski język do znanej i lubianej gry akcji, w której wcielamy się w postać walczącą ze złowrogimi stworzeniami. Spolszczenie do gry.

Spolszczenie do Grand Theft Auto 4 PL

Paczka instalacyjna przeznaczona do gry Grand Theft Auto 4, dzięki której możemy się cieszyć językiem polskim w grze. Spolszczenie do GTA 4. GTA 4 PL

SoulSeek

SoulSeek to aplikacja pozwalająca na wyszukiwanie i odnajdywanie plików muzycznych w formacie mp3. Aplikacja jest całkowicie darmowa. Zajmuje niewiele (niecały 1mb), a dostarcza nam ogrom możliwości w odnajdywaniu naszych ulubionych hitów muzycznych.

Spolszczenie do Nero Burning Rom

Spolszczenie do Nero Burning Rom z pewnością przyda się wielu użytkownikom komputerów osobistych, którzy posiadają w swoich „blaszakach„ nagrywarki CD/DVD. I to nie tylko dla tych którzy mają problemy z obsługą programów stworzonych w innym niż polskim języku. Pobierz najnowsze spolszczenie do nero burning rom.

Blockout - Tetrils PL

Blockout to jedna z najpopularniejszych polskich gier logicznych, która została wydana w 1989 przez California Dreams. Jej twórcami są dwaj Polacy: Mirosław Zabłock i Aleksander Ustaszewski. Do pobrania najlepsza polska gra logiczna Blockout free download także dla Windows XP, Vista 32 i 64 bit. Pobierz także Blockout 2, Blockout Game, Blockout Online i Blockout Multiplayer. Pierwowzorem tej gry był słynny Tetris, w związku z czym opiera się ona na podobnej koncepcji.

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials to darmowy program antywirusowy wydany przez koncern z Redmond. Narzędzia przeznaczone dla użytkowników systemów Windows. Standardowe zabezpieczenia systemowe nie zapewniają 100% bezpieczeństwa, dlatego Microsoft postanowił sprezentować swoim użytkownikom dodatkowe zabezpieczenie całkowicie za darmo. Niestety program nie jest dostępny po polsku.

PC Tools ThreatFire 4.7.0.9 PL

ThreatFire to najnowszy program zabezpieczający systemy Windows przez złośliwymi oprogramowaniami. Cechujący się innowacyjnymi rozwiązaniami skutecznie zabezpiecza nasz komputer przed wszelkiego rodzaju zabezpieczeniami. ThreatFire w wersji 4.7 po polsku dostępny do pobrania na Webnology.pl, Darmowy, szybki i skuteczny ThreatFire zabezpieczy między innymi Windows 2000, XP oraz Vista. Zanim skorzystasz z Download free przeczytać, czym wyróżnia się z pośród pozostałych programów antywirusowych, zarówno tym wydanych, jako darmowy jak i tym wymagających opłacenia licencji.

GG Tools

Najnowszy GG Tools to darmowy dodatkowy program do komunikatora Gadu-Gadu. Wcześniej znany pod nazwą Gadu-Gadu Password Recovery. Aplikacja zarówno, jak komunikator GG współpracuje z wszystkimi wersjami systemów Windows, między innymi z Windows XP oraz Vista. GG Tools dostępny do pobrania całkowicie za darmo w wersji po polsku.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion to RPG, które zadowoli każdego fana. Fenomenalna grafika, genialny świat i pełne życia otoczenie - to wszystko sprawia, że gra nie pozwala oderwać się od monitora i zostaje zapamiętana na długo.

AllSnap

AllSnap do pobrania to najnowszy program umożliwiający porządkowanie uruchomionych okienek. Ta mała aplikacja sprawia że podczas przenoszenia lub zmiany rozmiaru okienka przyciągają się nawzajem do swoich krawędzi.

Easy Thumbnails

Easy thumbnails to program absolutnie darmowy, dzięki któremu łatwo i szybko zmniejszymy nawet wielką galerię obrazów. Easy thumbnails jest za darmo i nie tylko zmniejsza obrazy, ale potrafi je też modyfikować według naszego uznania, czyli między innymi zmieniać nazwę. Easy Thumbnails 3 to najnowszy program z serii, który nadal jest kompletnie za free. Do pobrania wystarczy jedno kliknięcie w naszym serwisie lub na stronie producenta i za chwilę możemy cieszyć się programem, który bardzo szybko i za pomocą kilku gestów myszki pozwoli nam zmniejszyć rozmiar nawet kilkuset obrazków na raz.

ATI Tray Tools

ATi Tray Tools jest to mała aplikacja, która uruchomiona w systemowym trayu pozwala nam na szybką zmianę: ustawień wyświetlania Direct 3D oraz Open GL, taktowania procesora oraz pamięci na karcie graficznej i ustawień zwiększających wydajność 3D. Najnowszy program ATI Tray Tools jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Daemon Tools

Daemon Tools jest to zupełnie bezpłatna aplikacja, której przeznaczeniem jest imitowanie napędów CD, a także pozwala on na likwidację niektórych systemów zabezpieczeń stosowanych na płytach.

Angielski - Mówisz i rozumiesz

Angielski - Mówisz i rozumiesz to jeden z najlepszych kursów multimedialnych do nauki języka angielskiego.

Angielski w pigułce 1.0

Szybka nauka języka angielskiego jest naprawdę ważna w dzisiejszych czasach, dzięki temu prostemu i ciekawemu programowi, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie nauczyć się języka, którym posługuje się obecnie większość ludzi na świecie.

EuroPlus Angielski z Cambridge 1.0

EuroPlus Angielski z Cambridge 1.0 to niezwykła okazja dla osób pragnących uczyć się języka angielskiego.Young Digital Planet S.A. jest producentem programu. Znajdziemy tutaj trzy programy nauczania: zaawansowany, średnio zaawansowany oraz podstawowy. Taki podział zapewni możliwości nauki dla każdej osoby, bez względu na jej dotychczasowe umiejętności. Rozwiniemy z nim czytanie, słuchanie, pisanie. Każda dziedzina zostanie przybliżona.

Navigo cyfrowy atlas Polski 2.4.4

Jednym z najnowszych i najbardziej skutecznych programów, służących do sprawnej nawigacji, jest bez wątpienia Navigo cyfrowy atlas Polski 2.4.4. Posiada on bardzo rozległe, różnorodne i przydatne funkcje, które mimo to są niezwykle łatwe w obsłudze. Wspaniałą cechą jest także to, że jest do pobrania (download) za darmo (za free).

Painter Essentials 4.0.1.51

Painter Essentials 4.0.1.51 to program graficzny, dzięki któremu poznaje się możliwości komputera w zakresie malarstwa cyfrowego. W dobie industrializacji malować można już nie tylko pędzlem na płótnie ale także wskaźnikiem na ekranie komputera. Program Painter Essentials 4.0.1.51 to uboższa wersja programu Corel Painter. Nie posiada tylu możliwości co ten program, jest za to o wiele tańsza.


3 Stron123>