Wyniki wyszukiwania dla frazy: "lego star wars 2"


Liczba znalezionych pozycji: 14

LEGO Digital Designer 3.1.3

Program LEGO Digital Designer 3.1.3 jest to program idealny zarówno dla małych jak i dużych budowniczych, umożliwiający tworzenie trójwymiarowych budowli z klocków LEGO.

Star Downloader 1.45

Star Downloader to całkowicie darmowy akcelerator pobierania plików. Program w stosunku do swoich płatnych konkurentów nie jest może tak rozbudowany ale posiada wszystkie niezbędne właściwości. Dzieli ściągane pliki na części, potrafi wznawiać zerwane połączenia, posiada zaawansowany harmonogram zadań.

BlockCAD 3.19

BlockCAD 3.19 jest to ciekawy i dostępny zupełnie za darmo program pozwalający na tworzenie modeli komputerowych z wirtualnych klocków lego.

Autodesk Softimage Promotion 2011

Aplikacja Autodesk Softimage 2011 (dawniej zwana Softimage/ XSI) to z całą pewnością jeden z najbardziej cenionych w swojej branży, program do zaawansowanych prac twórczych, wykorzystywanych w przeróżnych dziedzinach informatycznych.

Guild Wars: Factions

Guild Wars: Factions to nowa produkcja z serii. Rozszerzenie wnosi wiele zmian w rozgrywce, która sprawiają, że wszystko jest jeszcze lepsze i jeszcze bardziej wciąga. Teraz musisz zdecydować po czyjej stronie staniesz i wybrać frakcję, której pomożesz dojść do zwycięstwa. Wojna jest już blisko...

Guild Wars

Guild Wars to jedyna gra, która może właściwie na równi konkurować z World of Warcraft. Właściwie już przed premierą pewne było, że ta produkcja będzie hitem, w końcu twórcy takiego tytułu jak Lineage II zawieść nie mogli. Gracze mają okazję przenieść się w świat pełen magii, przygód i rywalizacji, który wciągnie na wiele godzin. Producent udostępnił wersję trial za darmo...

Guild Wars: Eye of the North

Guild Wars: Eye of the North to właściwie pierwszy dodatek do tej serii gier. Dwie poprzednie części były oddzielnymi rozszerzeniami, które tak na dobrą sprawę tworzyły oddzieloną i niezależną kampanię. Eye of the North przenosi nas do świata znanego z pierwszej odsłony zatytułowanej Prophecies. Oczywiście nie obeszło się bez wielu radykalnych zmian, które spróbuje w skrócie dla was opisać...

Guild Wars: Nightfall

To, że Guild Wars już jest hitem nie ulega wątpliwości. Mimo takie sukcesu twórcy nie spoczęli na laurach i naszym oczom okazuje się już drugie rozszerzenie zatytułowane Nightfall. Oczekiwania ze strony graczy były nie małe, zwłaszcza, że kolejne części wychodziły w niewielkich odstępach czasowych i mogły zostać odebrane jako chwyt marketingowy. Ale wszystko zostało wykonane jak należy...

Tyrian 2000

Stare gry? Wspaniałe! Jedną z takich gier jest właśnie wydana przez studio XSIV Games darmowa zręcznościówka wydana pod tytułem „Tyrian 2000”. Aplikacja oferuje nam przednią zabawę w postaci lotu niewielkim samolotem i strącania całej masy wrogich maszyn. Program waży zaledwie 3.83 MB i do działania wymaga jakiegokolwiek działającego jeszcze „blaszaka”.

Elite Warriors: Vitenam

Elite Warriors: Vitenam - jest to gra akcji, strzelanka. W grze wcielasz się w komandosa, biorącego udział w wojnie w Wietnamie i przemierzasz dżunglę walcząc o życie. Gra wyprodukowana przez Global Star Software, a polskim dystrybutorem jest OniGames...

IPLA 1.1 PL

Program nazywany platformą rozrywkową umożliwiającą udział w internetowych transmisjach wideo, oglądanie seriali, filmów, a przy tym daje dostęp do wewnętrznego komunikatora użytkowników oraz czatu. Innymi funkcjami jest IPLA Radio. Zapraszamy do pobierania.

Mega Mario

Jedna z lepszych gier platformowych ostatnich lat - gra Mega Mario do pobrania za darmo dla Windows Vista już dostępna - free download. Mario i Luigi to główni bohaterowie gry, których głównym celem jest uwolnienie księżniczki i zdobycie jak największej liczby punktów - dozwolone są kody, patche, dodatki i cheaty do gry Mega Mario. Pobierz najlepszą platformówkę ostatnich lat, klona Super Mario Brothers (Super Mario Bross) i Mario Forever - Mega Mario free download.

OpenOffice 3.0 PL

Najnowszy pakiet Open Office 3.0 PL do pobrania za darmo. OPEN OFFICE.org to pakiet oprogramowania biurowego Open Source, którego nie może zabraknąć w domu i w firmie – jest dostępny do pobrania całkowicie za darmo (free download) i działa z Windows Vista. Pobierz najnowszy pakiet Open Office 3.0 PL.

Mario Forever 4.0

Najlepsza gra platformowa wszechczasów Mario Forever to następca gry Super Mario Brothers (Super Mario Bross) do pobrania już teraz całkowicie za darmo! Gra jest kompatybilna z Windows Vista i ponadto dostępna jest w wersji freeware. Głównymi bohaterami są Mario i Luigi, których głównym zadaniem jest uwolnić księżniczkę.