Wyniki wyszukiwania dla frazy: "KLUCZ DO DSJ3"


Liczba znalezionych pozycji: 29
2 Stron12>

Deluxe Ski Jump 2.1 - DSJ 2.1

Legendarna gra - skoki narciarskie Deluxe Ski Jump 2. Pobierz za darmo DSJ2 - download free DSJ 2. Dodatki, nowe skocznie, kody, klucze do najlepszych skoków, poradniki jak skakać 150 metrów i inne informacje na Webnology.pl. Zapraszamy do pobierania - najlepsza wersja Deluxe Ski Jump 2. Download free full DSJ2.

ConvertXtoDVD

Kolejna odsłona jednego z lepszych konwerterów plików na DVD – ConvertXtoDVD teraz do pobrania całkowicie za darmo po polsku. Polecamy i zachęcamy do pobierania!

Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3

Najnowsza wersja skoków narciarskich Deluxe Ski Jump 3 do pobrania za darmo już teraz! Pobierz grę DSJ 3 całkowicie za free i graj online na wszystkich skoczniach świata – działa także pod Windows Vista. Modyfikuj fizykę wiatru, skocznie, ubrania zawodników, narty, wpisuj kody – pełna dowolność w kształtowaniu gry. Potrzebujesz serial lub CD-key? Skorzystaj ze strony producenta i zakup pełną wersję gry! Polecamy!

SafeLock Home Edition 1.0.4

Ta aplikacja jest stworzona specjalnie do nagrywania zabezpieczonych płyt CD i zabezpieczania filmów o rozszerzeniu .avi. Program pozwala na zabezpieczenie płyty na 5 sposobów: klucz PreGape, korekcja EFM, identyfikowanie subkanału Q, odczyt ATIP w nagrywarce (informacje o pojemności, producencie) i sprawdzenie, czy błędny sektor znajduje się na końcu płyty CD.

Soldat 1.5 PL Online

Najnowsza wersja gry akcji, która charakteryzuje się tym, że widok jest od boku, a grafika jest 2D. Soldat umożliwia grę Online i jest przeznaczona dla wielu graczy.

PuTTY

Popularny i łatwy w obsłudze klient protokołu SSH. Pozwala łączyć się z serwerami Linux / FreeBSD zdalnie z systemów Windows 95, 98, XP, Vista.

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL to najlepszy darmowy program antywirusowy, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów, trojanów i spyware. Kaspersky Lab daje go całkowicie za darmo trial do pobrania dla użytku domowego. W pełnym pakiecie między innymi Kaspersky Internet Security, Kaspersky Home Edition oraz Mobile. Najnowszy Kasperski wykrywa wszystkie wirusy, exploit, rootkit i spyware

NetChk Protect 6.5.3.818

Jest to program działający na zasadzie przypominajki. Ma na celu sprawdzenie, czy na czas są nam instalowane wszelakie aktualizacje, zarówno antywirusów, jak i pozostałych programów.

Registry Tweaker 2.1.2 build 283

Bezpłatny program Registry Tweaker 2.1.2 build 283 służy do dostosowywania i optymalizacji systemów takich jak: Windows XP i 2000, Windows Server 2003, oraz serwera Exchange Server 2003, jest również pomocny w pakietach biurowych Microsoft Office 2000, XP i 2003.

AVG Anti-Virus Free Edition

AVG Anti-virus 8.5 PL to najlepszy darmowy antywirus, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów, trojanów i spyware. Jest całkowicie za darmo do pobrania dla użytku domowego. Jest to najlepszy antywir dla osób ceniących darmowe programy. Najnowszy AVG wykrywa wirusy, exploit, rootkit i spyware

Photo Plus 6.0

Najbardziej znanymi programami do grafiki rastrowej są aplikacje firmy Corel, jednakże został stworzony program Photo Plus, aby jeszcze bardziej ułatwić nam pracę. Największym plusem programu, jest obsługa wielkiej ilości formatów.

intraVnews 1.2

Prosty, ale bardzo funkcjonalny agregator RSS w formie wtyczki rozszerzającej możliwości Microsoft Outlook w wersjach XP, 2003 i 2007. Dzięki tej aplikacji wiadomości otrzymane przez kanały informacyjne RSS i Atom są traktowane jak zwykła poczta, przez co możemy je przechowywać w folderach osobistych, przeglądać w trybie offline, dowolnie segregować i co szczególnie ważne przesyłać dalej do swoich znajomych

Sound Forge 9.0e

Sound Forge został stworzony do regulacji dźwięków, a także do ich szeroko pojętej edycji. Obsługuje najbardziej znane formaty, do jakich należą MP3, WAV, OGG, czy nawet VOX, a także WMA. Na jego podstawie można tworzyć płyty CD, czy prywatne Play Listy.

Crimsonland 1.9.92

Najnowsza wersja kultowej, bardzo popularnej gry akcji, w której gracz musi walczyć z agresorami w postaci wszelkiego rodzaju najdziwniejszych stworzeń. Gra po polsku w pełnej wersji.

Office word 2007 pl

Program Microsoft Office Word 2007 pozwala użytkownikom i małym firmom tworzyć i udostępniać pełno wartościowe i profesjonalne dokumenty tekstowe i animacje dzięki wyczerpującemu zestawowi bardzo ciekawych narzędzi oraz interfejsowi w polskiej wersji językowej. Bardzo łatwo możesz zmieniać styl dokumentu a programy wspierające Office Word 2007 poprawiają jego wydajność i jakość. Word nie tylko zwykły edytor tekstu to przede wszystkim zaawansowane narzędzie do pracy.

Hamachi

Hamachi jest programem, dzięki któremu możemy stworzyć sieć wymiany plików pomiędzy nawet kilkoma komputerami. Jest to bardzo przydatne narzędzie, które pozwala połączyć poprzez Internet lub sieć LAN dwa komputery. Co prawda niektórzy uważają, że jest to dość niebezpieczny sposób, jednak nie jest to do końca prawdą, ponieważ dzięki zastosowaniu standardowych algorytmów szyfrowania między dwoma komputerami tworzy się kanał prywatny.

ZwCAD Professional 2009

ZwCAD Professional 2009 to program służący do projektowania w środowisku 2D i 3D. Jest to całkiem interesujące rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą korzystać z AutoCADa. ZwCAD Professional 2009 oczywiście jest w pełni kompatybilny z AutoCADem.

3DMark 2005

3DMark 2005 Build 1.3.0 jest to profesjonalny program dzięki któremu przetestujemy naszego domowego peceta, a w szczególności znajdujący się w środku akcelerator graficzny. Aplikacja do pobraina została wyprodukowana przez firmę Futuremark Corporation dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows 2000 lub XP. Wersja 2005 w pełni wykorzystuje biblioteki DirectX 9 dzięki czemu jeśli tylko mamy sprzęt korzystający z tego pakietu to ten benchmark z pewnością pokaże na co stać naszego blaszaka

Office Home and Student 2007

Jak sama nazwa wskazuje Office Home and Student 2007 jest programem, który w głównej mierze został skierowany na potrzeby zwykłych użytkowników, czyli na możliwości domowe. Jest to najlepsza wersja pakietu biurowego- ogólnie dostępna. Dzięki niemu nasze dokumenty nabiorą właściwego kształtu.

Comodo Firewall Pro

Firewall oferowany przez firmę Comodo to jeden z nielicznych programów tego typu oferowanych, jako darmowy, zarówno do użytku domowego jak i dla firm. Zapora dedykowana dla systemów Windows XP oraz Vista. Dostępna do pobrania za darmo w wersji po polsku oferuje szereg podstawowych funkcji dostępnych w wersjach komercyjnych jak również dodatkowych na ogół nie dostępnych w oprogramowaniach zabezpieczających udostępnianych, jako darmowy.

i.Scribe

Bezpłatna wersja komercyjnego klienta pocztowego i.Scribe. i.Scribe to polskojęzyczny klient pocztowy cechujący się niewielkimi rozmiarami, dużą szybkością działania i intuicyjnym interfejsem. Nie wymaga instalacji, może być więc z powodzeniem przenoszony np. na dyskietce czy nośniku typu pendrive (klucz USB). Pozwala to na odbiór i dostęp do poczty na dowolnym stanowisku z dostępem do Internetu - co może być dużą zaletą dla wielu użytkowników.

Office Word 2010

Najnowszy Microsoft Word 2010 to profesjonalny i nowoczesny edytor tekstu, który wchodzi w skład najpopularniejszego pakietu biurowego – Microsoft Office 2010. Koncern z Redmond postanowił udostępnić najnowszy Word 2010 do pobrania za darmo. Dedykowany dla systemów Windows XP, Vista oraz Windows 7 idealnie nadaje się, jako narzędzie do pracy zarówno w domu jak i firmie. Dostępny do ściągnięcia jak darmowy na stronie Microsoftu po bezpłatnej rejestracji.

A4 Flash Menu Builder 2.46

A4 Flash Menu Builder to najnowszy program firmy A4Desk umożliwiający tworzenie profesjonalnego oraz efektywnego menu z wykorzystaniem technologii Flash. Program dostępny do pobrania za darmo, rozpowszechniany na licencji Trial, na darmowy okres testowy. Program do prawidłowego działania wymaga zainstalowanego jednego z systemów Windows, Obsługiwane systemy to Windows 98, Me, 2000, NT, XP oraz Vista. Program nie został wydany w wersji po polsku. Pobierz najnowszy A4 Flash Menu Builder z naszej strony, bądź bezpośrednio ze strony producenta w dziale Download Free.

Microsoft PowerPoint 2010

Najnowszy PowerPoint 2010 to narzędzie wchodzące w skład pakietu biurowego Microsoft Office 2010. Program dostępny do pobrania za darmo w wersji Beta dla celów testowych. Co prawda oficjalna wersja nie pojawiła się jeszcze na runku, ale Microsoft postanowił udostępnić do ściągnięcia za darmo, i korzystanie z niego, jako darmowy program do końca października 2010 roku. Wersja dostępna za darmo nie oferuje interfejsu po polsku. Oczywiście pełna współpraca z Windows XP, Vista oraz 7.


2 Stron12>