Wyniki wyszukiwania dla frazy: "kaspersky"


Liczba znalezionych pozycji: 17

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL to najlepszy darmowy program antywirusowy, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów, trojanów i spyware. Kaspersky Lab daje go całkowicie za darmo trial do pobrania dla użytku domowego. W pełnym pakiecie między innymi Kaspersky Internet Security, Kaspersky Home Edition oraz Mobile. Najnowszy Kasperski wykrywa wszystkie wirusy, exploit, rootkit i spyware

Kaspersky Virus Removal Tool 2010-9.0.0.722

Najnowszy Kaspersky Virus Removal Tool 2010-9.0.0.722 – efektywny, wygodny i darmowy program do usuwania malware z twojego komputera

kaspersky-anti-virus-workstation-6.0.3.837

Kaspersky Anti-Virus Workstation to program antywirusowy przeznaczony do ochrony sieci przed wszelkiego typu zagrożeniami.

Kaspersky Anti-Virus 2010

Kolejna odsłona programu zabezpieczającego nasz komputer przed niechcianymi wirusami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem. Pobierz darmową, najnowszą wersję programu Kaspersky Anti-Virus 2010.

Kaspersky Anti-Hacker 1.9.37

Zapora ogniowa znanego producenta do twojego komputera Kaspersky Anti-Hacker 1.9.37 to narzędzie pozwalające na kompleksową ochronę komputera w jednym z trzech wybranych trybów. Po zainstalowaniu automatycznie ustawiany jest średni poziom zabezpieczeń, ale można go zmienić w ustawieniach na priorytet wysoki bądź też niższy.

Kaspersky Antivirus

Z pewnością znacie rosyjski fantastyczny produkt, który zawojował świat oprogramowania antywirusowego, mowa oczywiście o Kasperskym. Kaspersky antivirus jest programem no jak na swoje preferencje rewolucyjnym. Jest on oparty o wiele nowoczesnych i autorskich technologii. Jako że jest słowiańskiej produkcji, to jest dostępny po polsku. Dzięki wachlarzowi różnych funkcji program jest bardzo przydatny i warto się nim zainteresować i z niego skorzystać.Kaspersky Anti-Virus (dawniej znany jako AntiViral Toolkit Pro, często określane jako KAV) to program antywirusowy opracowany przez firmę Kaspersky Lab. Został on tak zaprojektowany, aby chronić użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem i został zaprojektowany przede wszystkim dla komputerów z systemem Microsoft Windows i Mac OS X, ale wersja dla Linuksa jest dostępny dla klientów biznesowych.

Kaspersky Rescue Disk 8.8.1.3

Ochrona komputera przed złośliwym oprogramowaniem jest niezwykle ważna, ponieważ najważniejsze jest to, żeby komputer był bezpieczny. Musimy pamiętać o tym, żeby podczas kontrolowania naszego komputera w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania wybrać taki, która da nam najlepszą ochronę.

Kaspersky Mobile Security 8.0.

Program do ochrony danych w momencie kradzieży czy zgubienia twojego smartfonu!

Kaspersky Anti-Virus Mobile Symbian

Aplikacja o nazwie Kaspersky Anti-Virus Mobile Symbian jest to bardzo wygodny i do tego skuteczny program antywirusowy przeznaczony dla urządzeń mobilnych z zainstalowanym Symbianem, czyli dla smartfonów czy też niektórych telefonów komórkowych.

Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Anti-Virus Mobile jest to aplikacja, która chroni nasze telefony komórkowe przed coraz większym zagrożeniem, jakie czyha na nie w globalnej sieci. Darmowa wersja trial, którą można ściągnąć za darmo ze strony producenta, pozwala na przetestowanie w ciągu trzydziestu dni możliwości tego pakietu antywirusowego na telefonie komórkowym. Opcje tego programu pozwalają na uniknięcie niechcianych infekcji oraz innych problemów związanych z łączeniem się za pomocą telefonu komórkowego z siecią internetową.

Kaspersky Internet Security 2011-11.0.1.400

Najnowszy program zabezpieczający korzystanie z internetu Kaspersky Internet Security 2011 zapewnia użytkownikowi nieustanną ochronę podczas pracy i zabawy z internetem. Dzięki tej aplikacji można czuć się zupełnie bezpiecznie i nie obawiać się ataków ze strony cyberprzestępców czy też złośliwego oprogramowania.

Winpooch 0.6.6

Najnowsza, bezpłatna wersja programu, zapewnia szybkie i skuteczne pozbycie się groźnych dla naszego systemu wirusów. Wszystkie pliki łącznie z rejestrem naszego komputera zostają dokładnie przeskanowane.

Norton AntiVirus

Znany przez wszystkich NortonAntivirus, jest to jedna z lepszych aplikacji antywirusowych, jest ona do zakupienia na stronie, gdzie można wybrać wersję elektroniczną bądź wersję płytową. Program jest dostępny po polsku jest i warto z niego skorzystać. Do ściągnięcia jest też wiele łatek, nowych baz wirusów i masa ciekawych elementów oprogramowania, wiec zachęcam do pobierania gdyż to jest naprawdę fantastyczna rzecz.

AOL Active Virus Shield

AOL Active Virus Shield Download jest to darmowy program antywirusowy udostępniony do pobrania. Aplikacja została stworzona na zlecenie serwisu AOL przez znaną i cenioną w branży oprogramowania zabezpieczającego firmę Kaspersky Lab.

Thunderbird 2.0.0.21

Mozilla Thunderbird to jeden z najlepszych darmowych klientów poczty email. Obsługuje bez problemu protokół pop3, imap, smtp. Posiada szereg funkcji ułatwiających zarządzaniem folderami poczty. Łatwo integruje się z Outlook i działa bezproblemu pod Windows Vista i XP. Umożliwia wykonanie backupu, czy import / export listy kontaktów.

FTPRush

Najnowszy FTPRush to program służący do komunikacji ze zdalnymi serwerami FTP. Dostępny do pobrania klient FTP przeznaczony jest dla użytkowników systemów Windows, zapewnia prawidłowe działanie z XP oraz Vista, jak również ze starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Do ściągnięcia najnowszy FTPRush oferowany jest w wersji po polsku. Download Free FTPRush na darmowy okres testowy.

NOD32 Antivirus 3.0 PL

Prawdopodobnie najlepszy i najnowszy program do ochrony komputera przed wirusami – NOD32 PL w wersji polskiej do pobrania za darmo już teraz! Pobierz najbardziej zaawansowanego antywirusa NOD32 PL i chroń swój komputer przed wszelkimi wirusami, trojanami, robakami, spyware, adware i phishingiem. Download free NOD 32.