Wyniki wyszukiwania dla frazy: "karaoke"


Liczba znalezionych pozycji: 8

vanBasco Karaoke Player

vanBasco Karaoke Player to darmowy program służący do odtwarzania plików z rozszerzeniem *.kar oraz MIDI, które świetnie nadają się na imprezy karaoke. Dzięki tej aplikacji, którą można pobrać za darmo ze strony producenta można w łatwy sposób rozruszać każdą imprezę i spowodować, że zabawa będzie wyśmienita.

Domowe Karaoke 1.0.0.1

Aplikacja Domowe Karaoke 1.0.0.1 pozwala na świetną zabawę osobom, które pragną zaśpiewać ulubione utwory muzyczne z podkładem.

Karafun 1.18

KaraFun to wyjątkowo funkcjonalna aplikacja umożliwiająca ciekawą zabawę w karaoke. Dostępna w polskiej wersji językowe, a wszystko za free.

ViPlay

ViPlay 2.09 jest programem całkowicie bezpłatnym do pobrania. Najnowszy odtwarzacz plików multimedialnych, na pierwszy rzut oka przypomina zwykłego Winampa. Jednakże różni się od niego.

ATunes 2.0.1

Znalezienie idealnego dla naszych potrzeb odtwarzacza, niekiedy graniczy z cudem. Bardzo znaną aplikacją jest Winamp, lecz nie wszyscy z niego korzystają , za racji przekonań, czy wygody. Program a Tunes jest niezwykle funkcjonalny, a jego download jest zupełnie darmowy.

CyberLink PowerDVD

Jeden z najlepszych i darmowych programów do odtwarzania płyt do pobrania za darmo. Polecamy CyberLink PowerDVD jako bezkonkurencyjny player DVD także dla Windows Vista.

Sound Forge Audio Studio 10

Sound Forge Audio Studio 10 jest wszystkim, czego potrzeba nam do profesjonalnej edycji materiałów audio, w jakości która przewyższa standardy domowe. Profesjonalne studio audio na komputerze w domu. Możesz już teraz z łatwością nagrywać na żywo instrumenty, wokal i dokonać edycji. Masz do dyspozycji narzędzia do zastosowania studyjnego. Jakość jaka uzyskasz po przez filtry, przejścia i efekty będzie zdumiewająca.

Winamp

Najnowszy darmowy Winamp 5.55 po polsku, jako kolejna odsłona kultowego, najlepszego programu do odtwarzania multimediów, a w tym jakże popularnych plików audio mp3. Działa w pełni poprawie z systemem Vista.