Wyniki wyszukiwania dla frazy: "iTunes"


Liczba znalezionych pozycji: 7

iTunes

iTunes to darmowy program przygotowany przez koncern Apple dla komputerów PC i Mac, który odtwarza pliki audio oraz wideo. Stworzony został z myślą o pozostałych produktach firmy, dlatego synchronizuje materiały z iPodem, iPhonem oraz Apple TV, ale oferuje także szereg funkcji, które mogą być przydatne także dla osób, które nie posiadają tych urządzeń. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej. Pobierz za darmo ze strony producenta lub naszej i sprawdź, jak łatwo możesz zarządzać swoimi zasobami muzycznymi.

Audiobook Studio

Najnowszy Audiobook Studio jest to naprawdę bardzo dobry i funkcjonalny program, którego przeznaczeniem jest przekonwertowywanie plików tekstowych na pliki audio, które mogą być następnie odtwarzane.

iPhone PC Suite 2.9.25.168

iPhone PC Suite to idealne narzędzie nie tylko do synchronizacji ale również do zarządzania danymi twojego iPhone.

Cabos 0.8.2

Cabos 0.8.2 jest aplikacją służącą do bezpośredniej wymiany plików w sieci Gnutella opartej na aplikacjach Limewire i Acquisition. Program producenta heavy_baby jest dostępny w polskiej wersji językowej i można pobrać go za darmo.

TouchCopy 9.76

TouchCopy 9.76 to bardzo proste w obsłudze narzędzie umożliwiające nam archiwizowanie danych zapisanych na iPodzie bądź telefonie iPhone. Program wydawcy Wide Angle Software można pobrać i przetestować za darmo w ramach 15-dniowego trialu lub skorzystać z płatnej pełnej wersji nie posiadającej żadnych ograniczeń .

QuickTime Player

Pobierz darmowy QuickTime odtwarzacz filmów (player mov) firmy Apple. Ściągnij QuickTime do pobrania i sprawdź jak odtwarzać filmy mov, 3gp, h.264, mpeg-4, 3gpp, 3gpp2. Odtwarzanie filmów przez player QuickTime jest takie proste więc ściągnij Quicktime za darmo po polsku!

Media Player Classic

Media Player Classic to stworzony przez firmę Microsoft w celu właśnie dania jakiegoś odtwarzacza dla użytkowników windowsa. Jest to bardzo ciekawa aplikacja możliwa do pobrania i bardzo ciekawa, warto się też zainteresować tą aplikacją za sprawą tego, iż jest ona prawdziwą rewolucją jeżeli chodzi o odtwarzanie. Jej wersja jest do pobrania na wielu stronach, występuje również polska wersja tej aplikacji. Media Player Classic (MPC) jest to kompaktowy odtwarzacz multimedialny dla systemu Microsoft Windows. Imituje wygląd starego ale prostego Windows Media Player 6.4, ale zawiera większość opcji i funkcji znanych z nowoczesnych odtwarzaczy multimedialnych. On i jego spadkobiercy są to standardowe odtwarzacze multimediów w K-Lite Codec Pack i Combined Community Codec Pack.