Wyniki wyszukiwania dla frazy: "ipla film"


Liczba znalezionych pozycji: 43
2 Stron12>

IPLA 1.1 PL

Program nazywany platformą rozrywkową umożliwiającą udział w internetowych transmisjach wideo, oglądanie seriali, filmów, a przy tym daje dostęp do wewnętrznego komunikatora użytkowników oraz czatu. Innymi funkcjami jest IPLA Radio. Zapraszamy do pobierania.

Ipla

IPLA to program służący do oglądania telewizji internetowej.

Ipla 2.1.1 PL

Najnowszy darmowy ipla to wszechstronny odtwarzacz multimedialny online. Aplikacja oferowana do pobrania za darmo, zapewnia prawidłowe działanie w takich systemach jak Windows XP, Vista czy najnowszy Windows 7. Program do ściągnięcia w wersji po polsku, dostępny na Webnology.pl oraz na oficjalnej stronie projektu www.ipla.pl

AviSplit

AviSplit to całkowicie darmowy program do dzielenia czy łączenia plików w formatach AVI czy też DivX. Program jest prosty w obsłudze, ściągaj więc za darmo i ciesz się wielkimi możliwościami programu. Dzięki programowi AviSplit możesz za free dzielić swoje pliki filmowe i robić z nimi na co tylko masz ochotę. Program daje możliwość umieszczania mniejszych plików w sieci, by zajmowały mniej miejsca i by łatwiej można je pobrać.

Shut Down-O-Matic 2.2.2

Shut Down-O-Matic 2.2.2 – pomoc dla leniwych

Adobe Premiere Elements 9

Adobe Premiere Elements 9 to idealne rozwiązanie, które pozwala na tworzenie wyjątkowych filmów. Bez najmniejszego wysiłku można opracować niepowtarzalne filmy. Oprogramowanie Adobe Premiere Elements 9 posiada bardzo rozbudowane opcje edytowania filmów, wiele efektów a także proste i wydajne metody udostępniania materiału.

Ashampoo ClipFisher 1.21

Najnowszy Ashampoo ClipFisher to program umożliwiający pobieranie filmów oraz muzyki bezpośrednio ze strony portalu. Dostępny do pobrania za darmo, na darmowy okres testowy. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku. Program zapewnia prawidłowe działanie pod systemem Windows 2000, XP, Vista. Ashampoo ClipFisher oferuje download video lub muzyki na podstawie adresu URL do strony z plikiem.

AVI MPEG Converter 2.2

Program AVI MPEG Converter 2.2 służy do obróbki formatów video. Program służy do konwersji, łączenia odraz dzielenia takich formatów jak: AVI, MPEG, VCD, DVD, ASF, VOB, DAT, SVCD, WMV. Można również wydobyć ścieżkę audio z pliku wideo lub w dowolnym momencie zatrzymać film

VirtualDub

VirtualDub to jeden z najlepszych narzędzi do obróbki filmów video lub muzyki. Program mimo swojego prostego interfesju, posiada ogromne możliwości. Dzięki ogromnej ilości wtyczkom, filtrom można modyfikować nasze klipy. Program VirtualDub umożliwia dokładne przycinanie lub łączenie filmów. Współpracuje z różnego rodzaju kodekami m.in ffdshow

Acala 3GP Movie Free 3.2.1

Acala 3GP Movie Free to program, który służy do konwertowania plików z formatów avi, divx, xvid, mpeg, vob na format 3GP.

DivX Web Player 1.4.0

DivX Web Player 2.0.2 to oprogramowanie, które w prosty a zarazem skuteczny sposób umożliwia odtwarzanie plików wideo oraz filmów DivX, AVI, MKV oraz MOV i MP4 z poziomu najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

Magix Movie Edit Pro 16 Plus 9.0.1.60

Magix Movie Edit Pro 16 Plus 9.0.1.60 jest jednym z najlepszym programów, które zajmują się profesjonalną obróbką plików video. Możliwa jest także ich edycja. Jest to prawdziwa gratka dla prawdziwych miłośników kamerowania, filmów, reżyserowania. Mogą się tu naprawdę realizować, gdyż program oferuje wstawianie różnych scen, nawet tych animowanych. Bez problemu można dodać dowolnie wybraną przez siebie ścieżkę dźwiękową.

Liquid 7.2

Liquid 7.2 to bardzo rozbudowany pakiet oprogramowania, służący do edycji wideo. Obecnie występuje pod nazwą Pinnacle Studio. Obsługuje standard SD oraz HD, oferuje wiele możliwości edycyjnych za pomocą dostępnych efektów.

SuperDVD Video Editor 1.9

SuperDVD Video Editor 1.9 – sam stwórz swój filmik DVD

VideoInspector 2.2.2.121

Ile razy zdarzyło się wam nie odtworzyć danego filmu przez brak odpowiednich do niego kodeków? Rozwiązaniem na ten właśnie problem jest program VideoInspector 2.2.2.121. Dzięki zastosowaniu odpowiednich metod, program ten potrafi stwierdzić, ze względu na brak jakich kodeków odtwarzany przez nas film nie wyświetla bądź to obrazu, bądź dźwięku, bądź jednego i drugiego.

J. River Media Center 15.0.113

J. River Media Center 15.0.113 – wielofunkcyjny program do odtwarzania dźwięków, obrazów, filmów, i wszystkiego co związane z tym tematem.

Apollo

Ten najnowszy program umożliwia stworzenie własnej muzycznej ścieżki DVD. Jest darmowy i do pobrania z naszej strony. Bardzo łatwa obsługa, polska wersja językowa i ciekawy interfejs to zalety tego programu.

Fraps

Program Fraps umożliwia tworzenie zrzutów ekranowych oraz nagrywanie sekwencji wideo z gier - od 10 do 100 fps, w rozdzielczości do 2560x1600. Najnowszy program Fraps jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

Myspace Video Downloader

Program o nazwie Myspace Video Downloader jest to w pełnie darmowa aplikacja, która służy oczywiście do pobierania plików video z różnego rodzaju serwisów internetowych. Jest to naprawdę bardzo przydatna i do tego prosta w obsłudze aplikacja, dlatego też cieszy się ona niezwykle dużą popularnością wśród użytkowników tego rodzaju programów.

Wrzuta.pl Download 3.0

Aplikacja jaką jest Wrzuta.pl Download 3.0 jest to prosty i bardzo użyteczny program służący do pobierania filmów oraz muzyki (oczywiście bez dodatkowych opłat) z bardzo popularnego serwisu muzycznego o nazwie wrzuta.pl.

SmartMovie

SmartMovie jest to rewelacyjny program. Bez niego oglądanie filmów z pewnością nie byłoby takie same, jest niby DivX Plyer, ale nie ma takich możliwości co ten SmartMovie. Najnowszy program SmartMovie jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program nie jest dostępny w wersji po polsku.

Free Video Downloader 1.5 PL

Najnowszy Free Video Downloader to darmowy program służący do pobrania filmu prosto ze strony portalu. Free Video Downloader obsługuje najpopularniejsze portale takie jak: YouTube.com, video.google.com, break.com oraz wrzuta.pl, smog.pl, maxior.pl. Program pracuje na systemie Windows XP oraz Vista, a także na starszych wersjach. Free Video Downloader oferuje interfejs po polsku, co znacznie ułatwia obsługę aplikacji.

SmartMovie

Aplikacja o nazwie SmartMovie jest to bardzo dobry odtwarzacz służący do oglądania filmów na telefonach komórkowych z Symbianem. Jest to bardzo obszerne narzędzie, które dodatkowo zawiera specjalny konwerter.

#1 Video Converter 5.2.27

Aplikacja jaką jest #1 Video Converter 5.2.27 to naprawdę dobre narzędzie, którego zadaniem jest konwertowanie różnych plików wideo pomiędzy różnymi formatami. Program obsługuje wiele formatów plików i jest prosty w użyciu, a jednocześnie bardzo funkcjonalny.

QUIDAM 3.15

Dzięki programowi Quidam 3.15 możemy tworzyć jedne z najlepszych trójwymiarowych modeli 3D. Liczne akcesoria pozwalają nam robić co tylko chcemy z modelami twarzy. Możemy tu śmiało rysować, zmieniać kolory tekstur jak i je dodawać a także zmieniać przezroczystość modelu w sposób bardzo realny dzięki czemu możemy stworzyć oryginalny, swoisty zarys twarzy.


2 Stron12>