Wyniki wyszukiwania dla frazy: "instalka"


Liczba znalezionych pozycji: 33
2 Stron12>

Java 2 Runtime Environment (JRE) 6

Pobierz najnowsze biblioteki Java Runtime (JRE) 6, zwane inaczej wirtualną maszyną Java (Java Virtual Machine). Umożliwia ona uruchamianie na komputerze programów napisanych w środowsku Java. Java do pobrania jest na Windows XP i Windows Vista.

Windows Media Player

Pobierz darmowy odtwarzacz multimediów stworzony przez Microsoft. Pobierz darmowy Windows Media Player 11 PL po polsku i odtwarzaj filmy w róznych formatach (avi, mpeg, wmv) w media player pod vista i xp. Kodeki media player do pobrania są dołączone w pakiecie.

GOM Player

Najnowsza wersja programu do odtwarzania takich multimediów jak rmvb, avi, wmv, mp4 o nazwie GOM Player do pobrania za darmo. Odtwarzacz multimediów charakteryzujący się bardzo przejrzystym interfejsem oraz możliwością robienia zdjęć odtwarzanych plików.

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL to najlepszy darmowy program antywirusowy, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów, trojanów i spyware. Kaspersky Lab daje go całkowicie za darmo trial do pobrania dla użytku domowego. W pełnym pakiecie między innymi Kaspersky Internet Security, Kaspersky Home Edition oraz Mobile. Najnowszy Kasperski wykrywa wszystkie wirusy, exploit, rootkit i spyware

Nokia free unlock codes calculator

Jak często denerwuje nas, że nasi operatorzy komórkowi zakładają nam na telefony blokady związane z dostępem do obcych sieci, inaczej zwany simlock. Z programem Nokia Free Unlick Codes Calculator 3.10 już nie musimy obawiać się simlocków! Ten darmowy program sprawi, że nigdy więcej nie będziemy martwic się blokadą SIM!

AVG Anti-Virus Free Edition

AVG Anti-virus 8.5 PL to najlepszy darmowy antywirus, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów, trojanów i spyware. Jest całkowicie za darmo do pobrania dla użytku domowego. Jest to najlepszy antywir dla osób ceniących darmowe programy. Najnowszy AVG wykrywa wirusy, exploit, rootkit i spyware

Spyware Terminator

Jeden z lepszych programów który pozwala się pozbyć trojanów, keyloggerów, spyware i adware, a także działający jako ochrona w czasie rzeczywistym. Niewielki rozmiar i duża skuteczność to wielkie zalety bezpłatnego programu Spyware Terminator PL.

Gadu Gadu 7.7 - GG 7.7

Najnowsza wersja popularnego komunikatora internetowego. Nowe GG 7.7 pozwala na komunikowanie się z wielomilionową społecznością. Sprawdź co nowego w gadu gadu 7.

AVI to Divx

Wiele razy chciałeś zmienić format AVI filmu na DivX? Pomogło by to w tym, aby rozmiar filmu był mniejszy i zmieścił się na płytę, a Ty niestety nie wiesz jak to zrobić? Teraz już nie będzie to sprawiało żadnego problemu! Program za darmo do ściągnięcia z naszej strony!

Nokia Maps

Telefony i technologia z nimi związana, rozwijają się w zastraszającym tempie. System operacyjny do telefonów Symbian, proponuje możliwość zainstalowania wielu ciekawych aplikacji. Jedną z nich, wyszczególnionych dla telefonów Nokia jest Nokia Maps 3.0. Funkcjonalna aplikacja działająca z modułem GPS, nie pozwoli nam zabłądzić! Teraz za darmo do ściągnięcia z naszej strony.

Orbit Downloader 2.9.5 PL

Menadżer pobierania plików Orbit Downloader to jeden z lepszych w swojej dziedzinie. Umożliwia pobieranie filmów, ger, mp3 a także filmów z YouTube. Polecamy!

Ishar 3-Seven Gates of Infinity

Kultowa gra teraz dostępna także na komputery PC - Ishar 3-Seven Gates of Infinity ściągnij grę i przekonaj się o jej ponadczasowym charakterze.

Active File Recovery for Windows 7

Każdemu zdarzyło się niejednokrotnie, że stracił ważne dane ze swojego komputera. Nieważne, czy zniknęły one z przyczyn bliżej nieokreślonych, czy był to wirus, czy sformatowany dysk. Zazwyczaj w momentu utracenia danych, w szczególności, kiedy są one ważne, wpadamy w panikę i nie wiemy co robić. Od razu przychodzi nam do głowy, aby zadzwonić po pomoc komputerową. A może spróbować samemu? Owszem, da się! Active File Recovery for Windows 7 7.5 jest to program do ściągnięcia za darmo, dzięki któremu możemy odzyskać mnóstwo utraconych plików po formacie. Polski program download za free!

Microsoft SMS Sender

Nie lubisz wysyłać SMSów, ale wiesz, że jest to w dzisiejszych czasach konieczność? Wolisz pisać z klawiatury? Teraz możliwe jest wysyłanie SMSów pisanych na klawiaturze! Za pomocą łatwych czynności o odpowiedniego programu, można bez problemu zapomnieć o klawiaturze telefonu i męczącym pisaniu na niej. Teraz download za darmo!

PowerFolder

Program służący do archiwizowania danych i tworzenia kopii zapasowej danych znajdujących się na dysku. Obsługa programu PowerFolder Free jest prosta i intuicyjna. Zapraszamy do darmowego pobierania.

Shareaza

Shareaza 2.4 to znakomity klient do wymiany plików w sieci p2p. Umożliwia łączenie się z Gnutella, Gnutella2 oraz eDonkey2000. Obsługuje również system Torrent, dlatego może konkurować z innymi programami tego typu. Polecamy w wersji polskiej za darmo!

Actual Drawing

Internet stał się bardzo popularnym elementem naszego życia, już prawie nie ma dnia, aby nie zajrzeć na jakąś stronę internetową. Ludzie zaczęli marzyć o własnych stronach. Do tego jest ten program! Za darmo można stworzyć własną stronę internetową. Chyba że potrafimy programować w HTML, wtedy ten darmowy program pomoże nam poprawić błędy lub wyedytować naszą stronę.

QuickTime Player

Pobierz darmowy QuickTime odtwarzacz filmów (player mov) firmy Apple. Ściągnij QuickTime do pobrania i sprawdź jak odtwarzać filmy mov, 3gp, h.264, mpeg-4, 3gpp, 3gpp2. Odtwarzanie filmów przez player QuickTime jest takie proste więc ściągnij Quicktime za darmo po polsku!

Soldat 1.5 PL Online

Najnowsza wersja gry akcji, która charakteryzuje się tym, że widok jest od boku, a grafika jest 2D. Soldat umożliwia grę Online i jest przeznaczona dla wielu graczy.

Combat Arms 2.2

To gra, która nie wątpliwie bardzo szybko zdobyła sobie grono fanów, za sprawą tego, że jest ona niekomercyjna, a jednocześnie dorównuje jakością płatnym grom. Pobierz grę za darmo!

Zuma Deluxe 1.0

Najnowsza wersja gry Zuma Deluxe do pobrania za darmo. Jedna z najpopularniejszych gier wszechczasów polegająca na zbijaniu kulek dobranych po tym samym kolorze sąsiadujących w lini prostej. Zbijaj kulki i zdobywaj jak najwięcej punktów uzyskując tym samym odpowiednie miejsce w rankingu.

IrfanView

Pobierz najnowszy darmowy IrfanView 4.20 PL po polsku! Jest to najnowsza wersja IrfanView pod Vista. Świetny program do przeglądania, katalogowania i obróbki zdjęć za darmo, który obsługuje prawie wszystkie formaty zdjęć. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a oferuje zaawansowane możliwości.

Spybot Search & Destroy

Spybot search&destroy jest konkuretem programu Ad-Ware w dziedzinie programów antyspyware. Jego wyższość polega na tym, że jest całkowicie darmowy. Jest jednym z najskuteczniejszym antyspyware, antymalware dla naszego komputera osobiste. Pobierz darmowy Spybot S&D po polsku!

3D Box Shot Maker

Darmowy program za free, który pomoże Ci stworzyć grafikę tak potrzebną na stronę twojej firmy czy twojego programu, jaką jest grafika pudełka, w które zapakujesz swój gotowy produkt! Najnowszy program 3D Box Shot Maker potrafi za darmo przekształcić zwykłą płaską grafikę w profesjonalnie wyglądające pudełko programu. Program pobrać możesz już teraz całkowicie za darmo z naszej strony!

Video mp3 Extractor

Całkowicie darmowe narzędzie jakim jest Video mp3 Extractor pozwoli Ci na wyciągnięcie ścieżki dźwiękowej, lub jej fragmentu z filmu, filmiku, klipu muzycznego. Program Video mp3 Extractor nie wymaga na dodatek żadnych umiejętności w posługiwaniu się komputerami i programami komputerowymi. Video mp3 Extractor 1.8 to najnowszy program spośród wszystkich części Video mp3 Extractor, dzięki któremu wyciąganie dźwięku z filmu nie jest już dla nas zagadką, a staje się banalnym procesem trwającym maksymalnie kilka minut.


2 Stron12>