Wyniki wyszukiwania dla frazy: "Imikimi Photo Create"


Liczba znalezionych pozycji: 31
2 Stron12>

Microsoft Photo Editor 3.01

Program Microscot Photo Editor służy głównie do obróbki zdjęć, obrazków czy też wszelkiego rodzaju rysunków. Program posiada możliwość edycji zdjęć ze skanera, kamery internetowej, FDD czy też napędy optycznego. Zapraszamy do ściągania.

Photo Builder

Photo Builder Platinum – to program do modyfikowania zdjęć z przejrzystym interfejsem nie dostępnym w wersji po polsku. Prawidłowe działanie programu zapewnia oprogramowanie Windows Me, 2000, 2003, XP, Vista oraz starsze wersje tego oprogramowania. Program na licencji Trial do użytku domowego jak i komercyjnego. Program można ściągnąć za darmo na okres testowy za pomocą Webnology.pl lub strony producenta.

Photo Brush 5.2

Photo Brush jest idealnym programem do edytowania wszelkiego rodzaju grafiki rastrowej. Mało ważący, niewiele wymagający program.

Photo Album 6.0

Aplikacja Photo Album 6.0 to program służący do katalogowania dużej ilości zdjęć na komputerze użytkownika.

Photo Toolkit 1.7

Photo Toolkit 1.7 to niewielki program do domowej obróbki zdjęć fotograficznych. Program ma wiele najpotrzebniejszych funkcji i jest bardzo łatwy w użyciu.

Photo to VCD creator LITE 2.0.4

Photo to VCD creator LITE 2.0.4 – do tworzenia filmów VCD

ACDSee Photo Editor

ACDSee Photo Editor jest to program, dzięki któremu można w szybki i bardzo efektowny sposób obrabiać fotografie cyfrowe. Jest to aplikacja o naprawdę stosunkowo szerokim zastosowaniu i dość sporej popularności.

Photo Contacts PRO

Aplikacja o nazwie Photo Contacts PRO jest to olejny naprawdę bardzo ciekawy program dla telefonów komórkowych posiadających system Windows Mobile, która służy oczywiście do tego, żeby móc powiązać książkę telefoniczną ze zdjęciami w telefonie.

Ashampoo Photo Optimizer 3.11

Ashampoo Photo Optimizer 3.11 jest urządzeniem pozwalającym na optymalizację zdjęcia z aparatu cyfrowego. Program producenta Ashampoo jest dostępny w polskiej wersji językowej i można pobrać go za darmo w wersji testowej.

Ashampoo Photo Commander 8.3.2

Osoby kochające robić zdjęcia i obrabiać je prostymi grafikami, które nie wymagają od nas zdolności grafika komputerowego, mogą zaopatrzyć się w program Ashampoo Photo Commander 8.3.2.

Photo Frame Show

Photo Frame Show to program, który nada Twoim cyfrowym zdjęciom niepowtarzalny wygląd dzięki ozdobieniu ich ramkami. Może być wykorzystany także przy tworzeniu tapet, albumów fotograficznych, a także do ozdabiania stron internetowych. Program nie jest dostępny po polsku, ale jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Ściągnij za darmo próbną wersję Photo Frame Show i przekonaj się, jak ciekawie mogą wyglądać teraz Twoje zdjęcia.

Zoner Photo Studio

Aplikacja Zoner Photo Studio jest przeznaczona praktycznie dla każdego użytkownika aparatu cyfrowego czy też na przykład skanera. Dzięki aplikacji ściąganie zdjęć na komputer jest znacznie łatwiejsze, a także pozwala ona na usunięcie defektów czy też powiększenie zdjęć. Dzięki programowi łatwiejsze jest zorganizowanie nawet największego archiwum zdjęć, a także oferuje on naprawdę wiele możliwości, w tym także przeglądanie zdjęć w sieci web czy też ich drukowanie.

Photo Studio 6.0

Darmowy Photo Studio 6.0 jest to najnowszy program firmy ArcSoft, który służy do kompleksowej edycji zdjęć. Ten pakiet programowy wyposażony został przez producentów w ogromną ilość zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do obróbki obrazu. Dla osób poszukujących zaawansowanego narzędzia graficznego do obróbki zdjęć, Photo Studio 6.0 będzie idealnym rozwiązaniem. Program ten jest dostępny za darmo do ściągnięcia za free w wersji trial.

5DFly Photo Design 2.18.3

Najnowszy 5DFly Photo Design to obróbki zdjęć, tworzenia kalendarzy oraz albumów zdjęć dostępny do pobrania za darmo. Program działa z systemami Windows XP, Vista oraz Windows 7. Pobierz za darmo najnowszy 5DFly Photo Design, używaj, jako darmowy program przez cały okres testowy. Interfejs programu 5DFly Photo Design nie oferuje wersji po polsku.

StudioLine Photo Basic

StudioLine Photo Basic jest to bezpłatna wersja popularnego programu StudioLine, który służy oczywiście do obrabiania oraz katalogowania zdjęć. Pomimo tego jednak, że jest to darmowy program, charakteryzuje się on naprawdę bardzo dużą ilością funkcji oraz dużą przydatnością.

FastStone Photo Resizer 2.9

FastStone Photo Resizer to nowoczesny program przeznaczony do hurtowej modyfikacji zdjęć. Jest to jeden z najbardziej przyjaznych programów w tej kategorii, przeznaczony przede wszystkim do użytku domowego. Warto więc mieć go w swoich zasobach, tym bardziej, że jest on darmowy. Aplikacja jest w języku angielskim. Obsługiwana jest w systemach: Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista/7.

ACDSee Photo Manager

Aplikacja ACDSee Photo Manager Pro jest to stosunkowo rozbudowany program, którego przeznaczeniem jest zarządzanie różnego rodzaju plikami graficznymi i to w sposób jak najbardziej profesjonalny.

Photo Frame Studio 2.3

Photo Frame Studio 2.3 to typowy program do przerabiania, edycji zdjęć fotograficznych. Wyposażony jest aż w 200 ramek. Tak ogromny wybór zapewnia, że możemy próbować wiele nowych rzeczy. Takowe ramki spełniają niezwykły walor estetyczny w tego typu pracach. Zaletą jest fakt, że każdą ramkę może według własnego uznania zmienić. Można dodawać do niej pewne elementy, albo też pewne elementy likwidować.

Photo Pos Pro 1.82

Photo Pos Pro 1.82 to darmowy program do edycji grafiki. Jest to znaczni rozbudowane narzędzie do edycji grafiki rastrowej, bogaty w dużą ilość narzędzi, pędzli oraz filtrów. Obsługuje w zaawansowany sposób również warstwy oraz maski. Do dyspozycji mamy również cały wachlarz efektów, jak na przykład odcienie szarości, rozjaśnianie, wiatr, dodanie gwiazdek na całym projekcie, świetlistych punkcików, baniek mydlanych i innych rzeczy, zniekształcanie obrazu na różne sposoby, zamiana koloru RGB na BGR, zniekształcenie fale, tworzenie ze zdjęcia mozaiki, zdjęcie umieszczone w sferze, redukcja wrażenia czerwonych oczu, zmiana wielkości, czy też kontrastu.

Photo Plus 6.0

Najbardziej znanymi programami do grafiki rastrowej są aplikacje firmy Corel, jednakże został stworzony program Photo Plus, aby jeszcze bardziej ułatwić nam pracę. Największym plusem programu, jest obsługa wielkiej ilości formatów.

VCW VicMan Photo Editor 8.1

Jeśli interesujesz się fotografią i jest to Twoim hobby lub pragniesz zajmować się nią zawodowo powinieneś skorzystać z programu VCW VicMan Photo Editor 8.1. dzięki tej wspaniałej aplikacji bez zbędnych problemów i większych kłopotów będziesz w stanie samodzielnie i na naprawdę wysokim poziomie obrobić każdą fotografię. W zależności od tego, co chcesz w niej zmienić będziesz używać wielu różnych narzędzi tej aplikacji. Nie mniej jednak nie sprawiają one niemal żadnego kłopotu w użyciu. Są łatwo dostępne, a za ich pomocą efekt może stać się naprawdę niesamowity.

Photo DVD Maker 8.07

Photo DVD Maker 8.07, to najnowszy program do przygotowania albumu ze zdjęciami . Autorem i wydawcą programu jest Anvsoft. Chcesz stworzyć własny, indywidualny album ze zdjęciami, obrobiony i zupełnie fantastyczny? Ściągnij go już teraz!

ACDSee Photo Manager 11.0

Najnowszy ACDSee Photo Manager 11.0 jest to program komputerowy stworzony przez firmę ACDSystem, Inc., dostępny na platformie Microsoft Windows XP / Vista / 7. Darmowy ACDSee pl do pobrania służy do przeglądania i edycji wielu formatów plików. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych przeglądarek graficznych na rynku komputerowym.

Image Resizer Powertoy Clone

Image Resizer Powertoy Clone to darmowa aplikacja służąca do hurtowej zmiany rozmiarów obrazków i zdjęć. Wydana została na licencji open-source. Program całkowicie integruje się z menu kontekstowym, co jest wielką jego zaletą. Działa to w ten sposób, że klikamy na jakiś element, a następnie naciskamy prawy klawisz myszki. Powertoy Clone działa w systemie Windows XP/Vista/7, 64 – bitowych, oraz 32 – bitowych.

Spolszczenie do Nero Burning Rom

Spolszczenie do Nero Burning Rom z pewnością przyda się wielu użytkownikom komputerów osobistych, którzy posiadają w swoich „blaszakach„ nagrywarki CD/DVD. I to nie tylko dla tych którzy mają problemy z obsługą programów stworzonych w innym niż polskim języku. Pobierz najnowsze spolszczenie do nero burning rom.


2 Stron12>