Wyniki wyszukiwania dla frazy: "HEROES OF MIGHT AND MAGIC 3"


Liczba znalezionych pozycji: 12

Heroes of Might & Magic I PL

Kultowa gra do pobrania za darmo już teraz! Heroes of Might & Magic I – pobierz całkowicie za darmo grę wszechczasów. HOMM 1 to prawdopodobnie najlepsza gra strategiczno-turowa ostatnich lat. Graj w świecie fantasy, rozwijaj swoje miasto i zbuduj niezwyciężone imperium – to wszystko w Heroes of Might and Magic I.

Heroes of Might and Magic V: Hammers of Fate

Kuźnia Przeznaczenia - tak właśnie zatytułowano pierwszy dodatek do piątej odsłony gry Heroes of Might and Magic V. Po nieudanej czwartej części okazało się, że jej następca to prawdziwy hit. Studio Nival Interactive zrobiło kawał dobrej roboty. Twórcy niestety nie udostępnili wersji demo, a szkoda...

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East

Heroes of Might and Magic... Kto nie zna tej serii? Hmmm? Chyba nie znajdziemy takiej osoby! Jak to zwykle bywa przy kontynuacjach gier jedne są udane bardziej, drugie mniej i tak właśnie było i w tym przypadku. Czwarta odsłona była po prostu słaba, a co przyniesie piąta? Ściągnij demo zupełnie za darmo i sprawdź...

Might and Magic 2

Gra Turowa Might and Magic 2 do pobrania całkowicie za darmo – rewolucyjna gra fantasy z 1996 roku. Twórcy przygotowali dla nas dwadzieścia scenariuszy, które możemy prowadzić według własnych pomysłów – ściągnij grę Might and Magic 2 już teraz!

Heroes Of Might & Magic V

Heroes Of Might & Magic... Czy ktoś nie słyszał tego tytułu? Nie uwierzę! Ten tytuł to już prawdziwa legenda gier komputerowych, a zarazem jedna z najstarszych produkcji jaka ujrzała światło dzienne i momentalnie zawładnęła sercami tysięcy graczy. Teraz naszym oczom ukazuje się już piąta część, a razem z nią gratis w postaci zupełnie darmowego dema w polskiej wersji językowej, które można pobrać z naszego serwisu...

Norton Partition Magic 8.05

Norton Partition Magic jest jednym ze sztandarowych produktów firmy Symantec Corporation zajmującej się przede wszystkim tworzeniem systemów zabezpieczających komputery przed niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci a także konstruowaniem przydatnych narzędzi ułatwiających zarządzanie plikami i przestrzenią dyskową. Program Norton Partition Magic do pobrania za darmo – free download Norton Partition Magic.

Magic ISO Maker 5.5

Programik, jakim jest Magic ISO Maker 5.5 jest bardzo dobrym rozwiązaniem do nagrywania obrazów płyt zarówno CD jak i DVD. Ale to nie wszystko. Program może również wykonywać kopie zapasowe, edytować istniejące obrazy dysku. Jego wielofunkcyjność przejawia się również w możliwości konwertowania plików z formatów takich jak BIN, NRG i inne do ISO i odwrotnie.

Magic Burning Studio 12.3.1.11

Magic Burning Studio 12.3.1.11 jest to bardzo dobry program służący do nagrywania różnego rodzaju płyt. Jest lekki i przyjazny, przy czym nie traci na funkcjonalności. Pobierz wersję testową i przekonaj się o tym sam.

Partition Magic 8.0

Partition Magic 8.0 to program skierowany do wszystkich osób poszukujących wygodnego narzędzia do modyfikowania i kreowania partycji bez konieczności kasowania jej zasobów lub zarządzania systemem operacyjnym z pozycji podsystemowej.

EASEUS Partition Master 6.1.1-home-edition

EASEUS Partition Master 6.1.1-home-edition jest aplikacją umożliwiającą operowanie na partycjach dysków twardych bez utraty danych. Program producenta CHENGDU YIWO Tech Development Co. Można pobrać go za darmo z wyłączeniem zastosowań komercyjnych.

QCad 2.2.2

Znana i ceniona aplikacja QCad przeznaczona do zdalnego projektowania realnych przedsięwzięć w ekranie komputera. Projekt został zatrzymany w 2009 roku przez firmę Ribbonsoft, która skupiła się nad pracą nowej aplikacji przeznaczonej jako podstawę, dawniej tworzonej QCada.

The Sims PL

Rewolucyjna gra stanowiąca symulator wirtualnego życia ludzi, w której gracz wciela się w półboga kierując w życiu swoich tak zwanych Simów. Całkowita kontrola nad życiem Simów zapewnia godziny wspaniałej, rozwijającej rozrywki. To gra w której można kreować swoje wymarzone życie, swoją wymarzoną rodzinę.