Wyniki wyszukiwania dla frazy: "HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI"


Liczba znalezionych pozycji: 5

Baldur's Gate

Baldur's Gate... Właściwie to już wiele mówi samo za siebie, ale jak właściwie rozpocząć recenzję takiego dzieła? To na pewno początek pięknej historii, ściśle związanej ze wszystkimi grami RPG, które do tej pory pojawiły się na rynku. Baldur's Gate to po prostu matka wszystkich tytułów ze swojej branży! Najlepiej poświęcić parę minut żeby ściągnąć zajmujące zaledwie 33 MB demo gry i poczuć ten WSPANIAŁY KLIMAT...

The Elder Scrolls IV: Oblivion

The Elder Scrolls IV: Oblivion to RPG, które zadowoli każdego fana. Fenomenalna grafika, genialny świat i pełne życia otoczenie - to wszystko sprawia, że gra nie pozwala oderwać się od monitora i zostaje zapamiętana na długo.

Drzewo Genealogiczne II 2.4.1.0

Najnowszy program Drzewo Genealogiczne II 2.4.1.0 to polski program, dzięki któremu pasjonaci historii rodzinnej mogą analizować swoje pochodzenie i uzupełniać sprawnie dane dotyczące rodziny. Program dzięki łatwości obsługi i elastyczności zbiera coraz większe rzesze zwolenników, którzy zajmują się genealogią rodzinną.Ściągnij najnowszą wersję testową programu i wypróbuj.

Diablo 2

Diablo 2 to niewątpliwie produkcja, która wyróżnia się z tłumu. Sam fakt, że to studio Blizzard Entertainment pracowało nad tym projektem, mówi sam za siebie. Gra zyskała miliony fanów na całym świecie i nie zapowiada się by szybko odeszła w zapomnienie! Twórcy udostępnili wersję demonstracyjną gry, która możemy pobrać za darmo i wkroczyć w świat Diablo...

The Sims PL

Rewolucyjna gra stanowiąca symulator wirtualnego życia ludzi, w której gracz wciela się w półboga kierując w życiu swoich tak zwanych Simów. Całkowita kontrola nad życiem Simów zapewnia godziny wspaniałej, rozwijającej rozrywki. To gra w której można kreować swoje wymarzone życie, swoją wymarzoną rodzinę.