Wyniki wyszukiwania dla frazy: "grand theft auto san andreas"


Liczba znalezionych pozycji: 32
2 Stron12>

Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas to trzecia, trójwymiarowa, a zarazem siódma w serii część gry opowiadającej o przygodach zwykłego złodziejaszka, który poprzez co raz to większe akcje zyskuje respekt i zostaje szefem szefów. Krótko mówiąc jest to historia jak w niejednym amerykańskim filmie, w tej części GTA będziemy uczestniczyli między innymi w wojnach gangów, które łudząco przypominają Cribsów i Bloodsów.

Grand Theft Auto 4 patch – GTA 4 patch

Najnowszy patch do gry Grand Theft Auto IV – pobierz aktualizację do gry GTA 4. Grand Theft Auto 4 patch to łatka, która w znaczny sposób ułatwia grę fanom GTA 4 – eliminuje wiele błędów, które pojawiały się podczas samej gry jak i uruchamiania, a także podnosi wydajność gry GTA IV.

GTA 2 - Grand Theft Auto 2

W historii rozrywki komputerowych było wiele serii gier, które zaskarbiły sobie serca milionów użytkowników komputerów osobistych. Jedną z nich jest bez wątpienia Grand Theft Auto i Grand Theft Auto 2. Gra GTA 2 - Grand Theft Auto 2 do pobrania za darmo po polsku dla Windows XP, Vista 32 i 64 bit free download. Pobierz GTA 2, kody, recenzje, solucje, spolszczenie, online, multiplayer. GTA 2 do pobrania za darmo.

Spolszczenie do Grand Theft Auto 4 PL

Paczka instalacyjna przeznaczona do gry Grand Theft Auto 4, dzięki której możemy się cieszyć językiem polskim w grze. Spolszczenie do GTA 4. GTA 4 PL

Grand Theft Auto 1 - GTA I

Grand Theft Auto I - pobierz za darmo najlepszą grę gangsterską po polsku. Legendarna gra Grand Theft Auto I działa także na Windows Vista. Download GTA 1 free.

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto to nie wątpliwie jedna z najdłużej utrzymujących się na rynku gier pozycja. Już po wydaniu pierwszej części, ponad 10 lat temu, zrobiła ogromną furorę, a teraz mamy okazję zagrać w najnowszą, czwartą już część. Oczywiście po raz kolejny produkcja także w języku polskim. Twórcy nie wydali wersji demo, bo właściwie po co? Przecież to Grand Theft Auto!

Auto Harmonogram

Program Auto Harmonogram sprawia, że eksploatacja i dbanie o samochody użytkownika nie będzie zadaniem karkołomnym. Umożliwi mu to poprzez prowadzenie kartotek, ewidencji przeglądów technicznych, historii napraw i wykazu serwisów samochodowych, gdy zajdzie taka potrzeba.

Auto FTP Manager 4.32

Auto FTP Manager to najnowszy program przeznaczony do zarządzania plikami / folderami na serwerze FTP. Aplikacja do pobrania za darmo przeznaczona dla użytkowników takich systemów jak Windows XP oraz Vista. Do pobrania za darmo na darmowy okres testowy. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku. Przeznaczona dla użytkowników niekomercyjnych, jako darmowy, na okres trzydziestu dni. Download Free Auto FTP Manager na licencji Shareware.

Auto gordian 2.55

Program ten w niezwykle łatwy i prosty sposób pozwala na przekonwertowanie filmów DVD na format MPEG-4, DivX, XviD. Ten darmowy programik potrafi wykonać swoje zadanie w prostych czterech krokach, a dodatkowo użytkownik może sam wgrać napisy do danego filmu.

AutoCAD 2009 PL

Najnowszy AutoCAD 2009 PL do ściągnięcia za darmo już teraz! Najlepsze narzędzie do projektowania i kreślenia rysunków budowlanych z blokami i materiałami teraz pozwala na robienie renderów i wizualizacji architektonicznych wnętra (interiors) i zewnętrza (exteriors).

e-Audytor

Aplikacja e-Audytor ułatwi firmom obowiązki związane z posiadanym przez nie sprzętem i oprogramowaniem. Przede wszystkim sprawdza zainstalowane na nim oprogramowanie i jego legalność.

Auto Harmonogram 3.0

Program auto harmonogram został stworzony na potrzeby firm, jakie chcą być zawsze dobrze zorganizowane, a także dla wszystkich osób, które zawsze chcą być z dosłownie każdą jedną rzeczą na czasie. Dotyczy najwięcej warsztatów samochodowych, czy też indywidualnych mechaników.

CMMS Maszyna

Program CMMS Maszyna pozwala na ewidencjonowanie czynności związanych z posiadanymi przez użytkownika maszynami. Dotyczy to danych o stanie technicznym, awariach i niezbędnych naprawach, informacjach rejestracyjnych. Dodatkowa opcja pozwala kontaktować się z firmami naprawczymi.

AutoIt

AutoIt jest całkowicie darmowy do pobrania, podobnym do Basica językiem skryptowym, zaprojektowano go w celu automatyzacji akcji w środowisku graficznym systemu Windows i do ogólnego pisania skryptów. Program niestety nie jest po polsku.

Online Armor Free 4.5.0.232

Online Armor Free 4.5.0.232 to popularny firewall, którego możesz mieć całkowicie za darmo

PowerDVD

Najnowszy PowerDVD XP jest to już kolejna wersja tego popularnego odtwarzacza programowego DVD, który dostępny jest również w wersji próbnej na trzydzieści dni.

Outpost Firewall Free 2009 6.5.1-2725.10028

Outpost Firewall Free 2009 6.5.1-2725.10028 – Firewall dla twojego komputera

Lotto Archiwum

Najnowsza aplikacja jaką jest Lotto Archiwum jest to program dostępny za darmo, którego przeznaczeniem jest sortowanie liczb z losowań popularnego Totalizatora Sportowego, czyli z popularnego Lotto, dlatego też jest on popularny wśród graczy w znanego Totka.

Need for Speed SHIFT

Need for Speed SHIFT to kolejna część prawdopodobnie najpopularniejszej serii wyścigowej na świecie. Szczególny nacisk położony został na oprawę audiowizualną... Całość tworzy świetny efekt!

AutoMapa

AutoMapa 5.5.1 PL to niezwykle funkcjonalny program przeznaczony do nawigacji satelitarnej. Jako jedyny na rynku prezentuje wirtualne wizualizacje budynków w miastach Polski i Europy, co sprawia, że jest on uważany za jeden z najlepszych produktów w tej kategorii. najlepsza i najnowsza polska nawigacja AutoMapa 5.5.1 do pobrania za darmo – free download.

Need For Speed: Most Wanted

Need For Speed: Most Wanted to kolejna z serii gier wyścigowych wydawanych przez Electronic Arts Inc., następca znanemu wszystkim Need for Speed Underground. Gra oddaje fascynujący klimat nielegalnych wyścigów samochodowych oraz śmiertelnie niebezpiecznych policyjnych pościgów.

ArCADia-IntelliCAD 2009

ArCADia-IntelliCAD 2009 To oprogramowanie, które wspiera użytkownika w projektowaniu 2D i 3D. Jego złożoność nie przytłacza, lecz dostarcza wyjątkowe narzędzia pozwalające zaoszczędzić czas. Jest programem stworzonym w celach budowlanych i na takiej platformie sprawdza się najskuteczniej. Z łatwością możesz stworzyć skomplikowane dokumenty budowlane w tym projekty domów i zabudowań. Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w możliwościach działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG.

Office exel 2007 pl

Microsoft Excel jest to elektroniczny arkusz kalkulacyjny, który działa na telefonie. Można go używać do organizowania danych w wiersze i kolumny. Można również użyć go do wykonywania obliczeń matematycznych w szybki sposób. Mimo wiedzy na temat poruszania się w środowisku Windows bardzo przydatny jest samouczek zainstalowany wraz z aplikacją Excel.

Kaspersky Anti-Virus 2010

Kolejna odsłona programu zabezpieczającego nasz komputer przed niechcianymi wirusami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem. Pobierz darmową, najnowszą wersję programu Kaspersky Anti-Virus 2010.

HateML Pro 1.1 build 05

HateML Pro to najnowszy darmowy program przeznaczony do tworzenia oraz edytowania stron internetowych. Aplikacja zapewnia prawidłowe działanie w takich systemach operacyjnych jak Windows 2000, XP, Vista oraz najnowszy Windows 7. Warto zauważyć, iż niewiele edytorów tego typu zapewnia prawidłowe działanie w najnowszym systemie rodziny Windows. HateML Pro oferuje w standardzie interfejs w wersji po polsku, jak również szereg wskazówek oraz porad dostępnych również w wersji po polsku. Pobierz za darmo najnowszy darmowy program do edytowania stron WWW.


2 Stron12>