Wyniki wyszukiwania dla frazy: "google earth"


Liczba znalezionych pozycji: 65
3 Stron123>

Google Earth 5.0 PL

Najnowsze wydanie popularnego programu Google Earth za pomocą którego możemy przemierzać całą kulę ziemską przed ekranem naszego komputera. Program pochodzi oczywiście ze stajni Google. Zapraszam do pobrania i korzystania.

Google Earth Free

Aplikacja o nazwie Google Earth Free jest to naprawdę bardzo przydatne narzędzie służące do wyświetlania modelu kuli ziemskiej w trójwymiarze za pomocą zdjęć satelitarnych oraz lotniczych, czy też za pomocą materiałów, które są oferowane i doręczane dla Google przez National Geographic czy też inne podobne firmy.

Desktop Earth 2.1.1

Desktop Earth 2.1.1 jest to zupełnie darmowe i ciekawe narzędzie, którego przeznaczeniem jest zmienianie tła pulpitu komputera na obraz Ziemi charakteryzujący się dużą dozą realizmu.

Google Chrome 3 PL

Google Chrome 3 to najnowszy produkt Google. Niezwykle szybka i przyjazna dla użytkownika przeglądarka internetowa dostępna za darmo, również po polsku. Oferowana przeglądarka do pobrania posiada szereg nowych funkcji. Pomimo, że Google Chrome działa niezwykle stabilnie i szybko twórcy zapewniają, że może i będzie jeszcze lepiej. Najnowszy Chrome 3 okazał się dokładnie tym, co zapowiadano.

Google SketchUp 8.0.0

Google SketchUp 8.0.0 to wspaniały, darmowy program, który umożliwia nie tylko tworzenie ale także edytowanie oraz wysyłanie innym użytkownikom różnych modeli 3D.

Google Earth

Wiele osób chciałoby zwiedzić cały świat. Teraz mają tę możliwość! Z programem Google Earth za darmo można polecieć w wirtualną podróż dookoła świata, a nawet w niebo. Jak to możliwe? Otóż program pozwala nam obejrzeć każde miejsce na Ziemii ze złożonych zdjęć satelitarnych. Te miejsca, których nie da się dokładnie zobaczyć, często są symulacją 3D. Program też odtwarza mapę nieba, dlatego można się wybrać również wśród gwiazdy. Ponadto oferuje nam dużą bazę filmików i zdjęć o danych miejscach czy wydarzeniach z nim związanych. Serdecznie zapraszamy do pobrania pliku.

Google Toolbar 6.6.916.106

Google Toolbar 6.6.916.106 dla Twojej przeglądarki

Google Navigator

Google Navigator to najnowsza aplikacja firmy PdaFun.net. Aplikacja jest satelitarną nawigacją przeznaczoną dla telefonów komórkowych, które obsługują GPS.

Google Talk 1.0.0.104

Najnowszy Google Talk to komunikator internetowy przeznaczony dla użytkowników Gmail, kont pocztowych Google. Aplikacja kompatybilna z systemami Windows 2000, XP oraz Vista, Obecnie nie dostępna w wersji po polsku. Do pobrania Google Talk, świetnie nadaje się zarówno, jako komunikator, jak i klient poczty Gmail.

Google Talk

Najnowszy program Google Talk do pobrania jest jednym z najczęściej używanych programów do prowadzenia rozmów przez internet. Pozwala również na obsługę usługi VoIP. Program Google Talk jest to bardzo dobry darmowy komunikator internetowy. Program jest do ściągnięcia w naszym serwisie za darmo lub z oficjalnej strony producenta przez free download.

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II ( The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II ) to druga część strategii opartej o twórczość J.R.R. Tolkiena wyprodukowana przez studio EA Games. Produkcja już samym tytułem zdobyła wielu fanów... Ta gra pozwala Ci wziąć udział w prawdziwie epickiej bitwie!

Google Maps

Aplikacja o nazwie Google Maps jest to naprawdę bardzo popularne i do tego w pełni darmowe narzędzie, które udostępnia swoim użytkownikom mapy oraz także zdjęcia satelitarne. Jest to naprawdę niezwykle przydatne narzędzie w wielu sytuacjach, dlatego też jego popularność ciągle rośnie.

Google Chrome 2

Pobierz najnowszą przeglądarke Google Chrome sygnowaną numerem 2 już dziś. Poznaj jej zalety i sprawdź jej wyższość nad przeglądarką Mozilla Firefox czy Internet Explorer. Najnowszy Google Chrome posiada ulepszony silnik, ogrom poprawek w stosunku do wersji 1. Czy ten hit naprawdę podbije rynek?

Google Chrome

Pojawił się najnowszy produkt ze stajni Google, Darmowy Google Chrome oznaczony cyfrą 4.0 to kolejna edycja dynamicznie rozwijającej się przeglądarki internetowej. Darmowy Google Chrome 4.0 do pobrania po polsku na Webnology.pl. Dedykowany dla systemów Windows XP, Vista, 7, działa również ze starszymi wersjami systemu Windows. Pobierz najnowszy Google Chrome 4.0.

Mobile Gmaps

Darmowa aplikacja o nazwie Mobile Gmaps jest to bardzo dobre narzędzie pozwalające użytkownikowi na przeglądanie różnego rodzaju map za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Google SketchUp Pro 7.1.6860

Google SketchUp Pro jest to najnowszy program do projektowania modeli w trójwymiarze. Jest to płatny odpowiednik Google SketchUp, który został wyposażony w bardziej rozbudowane i w pełni profesjonalne opcje. Ściągnij za free wersję trial i przekonaj się osobiście o zaletach i możliwościach programu Google SketchUp Pro 7.

NASA World Wind

Jest to bardzo ciekawa darmowa aplikacja opracowana przez NASA. Program ten przypomina swoimi możliwościami Google earth lecz różni się od niego dość znacznie. Pozwala na zobaczenia zdjęć satelitarnych całego świata w wysokiej jakości. Jednak najlepszą jakość oferuje oczywiście na terenie USA. Program jest zrobiony jako rozbudowany globus. Zdjęcia można zobaczyć pod wieloma kątami a sam program oferuje wiele opcji.

Flash Player 10.0.22.87

Dzięki najnowszemu i oczywiście także darmowemu Flash Player można przeglądać animacje, filmy oraz wiele innych elementów internetowych, które są stworzone w technologii Flash.

GMail Drive 1.0.16

GMail Drive to niewielkiej wielkości program, pozwala na uwidocznienie konta użytkownika poczty Google GMail dla systemu operacyjnego. Wyświetla się w postaci O programie wirtualnego dysku w folderze Moje Dokumenty.

Start++ 0.8.1

Program Start ++ 0.8.1 wzbogaca możliwości naszego dostępnego menu Start. Program nadaje się do urzywania w systemie Windows Vista.

GetGo Download Manager 4.5.2.696

Program ten to praktyczne narzędzie, służące do przyspieszania pobierania plików z Internetu. Przydatny szczególnie dla tych którzy robią to częściej niż przeciętni użytkownicy.

Mobiola Video Studio 3.1.30

Najnowszy Mobiola Video Studio 3.1.30 – praktyczny konwerter plików mobilnych

Mobiola Video Studio 3.1.30

Najnowszy Mobiola Video Studio 3.1.30 – praktyczny konwerter plików mobilnych

Palringo

Wielu z was pewnie interesuje Palringo? Cóż jest to ciekawy program, którego funkcje i cechy opiszę później. Program jest do pobrania za darmo, w wersji angielskiej na stronie producenta. Obecnie wyprodukowano łatki spolszczające które są do ściągnięcia na wielu forach i stronach polskich. Download potrzebnych elementów do tego programu jest bardzo prosty. A czym jest Palringo? Można określić że jest to komunikator uniwersalny i wszechstronny,gdyż jako jeden z nielicznych umożliwia kontakt z wieloma użytkownikami i wielu użytkowników, bez względu na jakiej platformie i z jakim programem pracują mogą się z nami kontaktować nie zmieniając swojego komunikatora. To jest bardzo komfortowe, jeżeli nasi znajomi mają bardzo rozbite oprogramowanie i ciężko przez to się z nimi skontaktować.

Family Tree Builder 4.0.0.916

Family Tree Builder to narzędzie do tworzenia drzewa genealogicznego.


3 Stron123>