Wyniki wyszukiwania dla frazy: "google chrome"


Liczba znalezionych pozycji: 69
3 Stron123>

Google Chrome 3 PL

Google Chrome 3 to najnowszy produkt Google. Niezwykle szybka i przyjazna dla użytkownika przeglądarka internetowa dostępna za darmo, również po polsku. Oferowana przeglądarka do pobrania posiada szereg nowych funkcji. Pomimo, że Google Chrome działa niezwykle stabilnie i szybko twórcy zapewniają, że może i będzie jeszcze lepiej. Najnowszy Chrome 3 okazał się dokładnie tym, co zapowiadano.

Google Chrome 2

Pobierz najnowszą przeglądarke Google Chrome sygnowaną numerem 2 już dziś. Poznaj jej zalety i sprawdź jej wyższość nad przeglądarką Mozilla Firefox czy Internet Explorer. Najnowszy Google Chrome posiada ulepszony silnik, ogrom poprawek w stosunku do wersji 1. Czy ten hit naprawdę podbije rynek?

Google Chrome

Pojawił się najnowszy produkt ze stajni Google, Darmowy Google Chrome oznaczony cyfrą 4.0 to kolejna edycja dynamicznie rozwijającej się przeglądarki internetowej. Darmowy Google Chrome 4.0 do pobrania po polsku na Webnology.pl. Dedykowany dla systemów Windows XP, Vista, 7, działa również ze starszymi wersjami systemu Windows. Pobierz najnowszy Google Chrome 4.0.

Google Toolbar 6.6.916.106

Google Toolbar 6.6.916.106 dla Twojej przeglądarki

Google Navigator

Google Navigator to najnowsza aplikacja firmy PdaFun.net. Aplikacja jest satelitarną nawigacją przeznaczoną dla telefonów komórkowych, które obsługują GPS.

Google Talk 1.0.0.104

Najnowszy Google Talk to komunikator internetowy przeznaczony dla użytkowników Gmail, kont pocztowych Google. Aplikacja kompatybilna z systemami Windows 2000, XP oraz Vista, Obecnie nie dostępna w wersji po polsku. Do pobrania Google Talk, świetnie nadaje się zarówno, jako komunikator, jak i klient poczty Gmail.

Google Earth 5.0 PL

Najnowsze wydanie popularnego programu Google Earth za pomocą którego możemy przemierzać całą kulę ziemską przed ekranem naszego komputera. Program pochodzi oczywiście ze stajni Google. Zapraszam do pobrania i korzystania.

Flash Player 10.0.22.87

Dzięki najnowszemu i oczywiście także darmowemu Flash Player można przeglądać animacje, filmy oraz wiele innych elementów internetowych, które są stworzone w technologii Flash.

Google Talk

Najnowszy program Google Talk do pobrania jest jednym z najczęściej używanych programów do prowadzenia rozmów przez internet. Pozwala również na obsługę usługi VoIP. Program Google Talk jest to bardzo dobry darmowy komunikator internetowy. Program jest do ściągnięcia w naszym serwisie za darmo lub z oficjalnej strony producenta przez free download.

Google Maps

Aplikacja o nazwie Google Maps jest to naprawdę bardzo popularne i do tego w pełni darmowe narzędzie, które udostępnia swoim użytkownikom mapy oraz także zdjęcia satelitarne. Jest to naprawdę niezwykle przydatne narzędzie w wielu sytuacjach, dlatego też jego popularność ciągle rośnie.

PassTool Password Reader 7.6

PassTool to polski i darmowy program do dekodowania loginów i haseł z kilku popularnych aplikacji.

Google Earth Free

Aplikacja o nazwie Google Earth Free jest to naprawdę bardzo przydatne narzędzie służące do wyświetlania modelu kuli ziemskiej w trójwymiarze za pomocą zdjęć satelitarnych oraz lotniczych, czy też za pomocą materiałów, które są oferowane i doręczane dla Google przez National Geographic czy też inne podobne firmy.

Google SketchUp 8.0.0

Google SketchUp 8.0.0 to wspaniały, darmowy program, który umożliwia nie tylko tworzenie ale także edytowanie oraz wysyłanie innym użytkownikom różnych modeli 3D.

Adobe Shockwave Player 11.5.8.612

Wtyczka do przeglądarek Opera, IE, Chrome, Firefox, umożliwiająca oglądanie animacji, aplikacji edukacyjnych, różnego rodzaju symulacji, filmów na stronach opartych na technologii Schockwave. Bardzo przydatna, umożliwia również korzystanie z gier dostępnych online.

Lunascape 6.3.0.22683

Lunascape to nic innego jak przeglądarka internetowa, jednak jest to dość specyficzny produkt wykonany w Japonii, tam też posiada największą popularność (około 10 milionów pobrań).

CCleaner

To co doskonałego wsobie ma właśnie CCleaner. Ccleaner to świetny program do czyszczenia swojego komputera, on bardzo ułatwia procesy związane z poprawą funkcjonowania naszego sprzętu komputerowego i sprawia również to że o wiele łatwiej jest pracować na sprzęcie komputerowym, gdyż komputer wyraźnie przyśpiesza. Program jest do pobrania na stronie producenta za pewną opłatą, jednak gwarantuje on świetne działanie i naprawdę wysoką funkcjonalność na którą należy zwrócić koniecznie uwagę. Program Ccleaner to jest rewolucja jeżeli chodzi o czyszczenie swojego komputera i usuwanie zbędnych zasobów. Funkcje programu Ccleaner są różne i rozbudowane. Tak naprawdę widać że z każdą aktualizacją do pobrania pojawia się coś nowego i ciekawego, co sprawia że ten program jest jeszcze bardziej funkcjonalny i że lepiej się sprawuje, co pokazuje zadowolenie użytkowników.

Google SketchUp Pro 7.1.6860

Google SketchUp Pro jest to najnowszy program do projektowania modeli w trójwymiarze. Jest to płatny odpowiednik Google SketchUp, który został wyposażony w bardziej rozbudowane i w pełni profesjonalne opcje. Ściągnij za free wersję trial i przekonaj się osobiście o zaletach i możliwościach programu Google SketchUp Pro 7.

DivX Mobile Player

DivX Mobile Player to samodzielny odtwarzacz multimedialny dla DivX w telefonach komórkowych czyli zakodowanego filmu . Player został stworzony przez DivX, Inc i można go pobrać ze strony internetowej firmy. Wesja Mac OS X została wprowadzona z DivX 6.5 na 2006-05-25. Prekursorem tego odtwarzacza jest Playa, jeden odtwarzacz multimedialny wykonany przez zespół Mayo Proyect, później DivXNetworks. Program dostępny na różne platformy do pobrania w języku polskim. Można całość aplikacji zakupić lub pobrać w wersji podstawowej na stronie DIVIX'a, w wersji polskiej nie ma problemu by ją aktualizować czy wymienić, jest również honorowana.

FlashGet

Świetnie znany użytkownikom program FlashGet. Obchodzi on swoje kolejne urodziny i wciąż jest jednym z najlepszych aplikacji tego typu. Flash get jest programem który zarządza ściąganiem i wspomaga cały procesing ściągania. Program jest do ściągnięcia za darmo, a wersja po polsku jest dostępna do pobrania na polskich stronach również za darmo. Warto skorzystać z tego programu, gdyż dzięki niemu nasze ściąganie będzie prostsze i łatwiej będzie pracować na różnych systemach nam nad ściąganiem plików.

Google Earth

Wiele osób chciałoby zwiedzić cały świat. Teraz mają tę możliwość! Z programem Google Earth za darmo można polecieć w wirtualną podróż dookoła świata, a nawet w niebo. Jak to możliwe? Otóż program pozwala nam obejrzeć każde miejsce na Ziemii ze złożonych zdjęć satelitarnych. Te miejsca, których nie da się dokładnie zobaczyć, często są symulacją 3D. Program też odtwarza mapę nieba, dlatego można się wybrać również wśród gwiazdy. Ponadto oferuje nam dużą bazę filmików i zdjęć o danych miejscach czy wydarzeniach z nim związanych. Serdecznie zapraszamy do pobrania pliku.

Comodo Dragon Internet Browser 4.1.1.12

Comodo Dragon Internet Browser 4.1.1.12 to przeglądarka której twórcy postawili na jedną, podstawową i esencjalną funkcje korzystania z Internetu – bezpieczeństwo. To właśnie bezpieczeństwo będzie głównym czynnikiem determinującym zarówno opcje programu, jak i jego bardziej złożoną konstrukcje, związana z jego zaprogramowaniem.

GMail Drive 1.0.16

GMail Drive to niewielkiej wielkości program, pozwala na uwidocznienie konta użytkownika poczty Google GMail dla systemu operacyjnego. Wyświetla się w postaci O programie wirtualnego dysku w folderze Moje Dokumenty.

Download Master

Download Master jest to darmowy program, który wspomaga pobieranie plików z sieci. Program jest łatwy w obsłudze, potrafi przyspieszyć pobieranie plików nawet pięciokrotnie. Jego możliwości sprawiają, że wybierane są najlepsze dostępne połączenia z miejscem, z którego można dany plik pobrać. Program dostępny jest na stronie producenta oraz w naszym serwisie.

Start++ 0.8.1

Program Start ++ 0.8.1 wzbogaca możliwości naszego dostępnego menu Start. Program nadaje się do urzywania w systemie Windows Vista.

GetGo Download Manager 4.5.2.696

Program ten to praktyczne narzędzie, służące do przyspieszania pobierania plików z Internetu. Przydatny szczególnie dla tych którzy robią to częściej niż przeciętni użytkownicy.


3 Stron123>