Wyniki wyszukiwania dla frazy: "gimp"


Liczba znalezionych pozycji: 8

The GIMP

GIMP to bez wątpienia najlepszy program graficzny, który jest dostępny do pobrania za darmo – całkowicie za free. Najnowsza wersja programu do edycji i tworzenia grafiki rastrowej to m.in tutoriale, dodatki i pluginy, edycja plików PSD, ESP, pędzle (brushes), drukarki ghostscriptowe, warstwy (layers) i wiele, wiele więcej. Pobierz za darmo GIMPa i przekonaj się o jego zaletach (także dla Windows Vista i Linux) - free download.

Gimphoto 1.4.3

Gimphoto 1.4.3 jest cenionym programem graficznym wzorującym się na aplikacji GIMP. Jest on do pobrania za darmo, niestety brak tłumaczenia na język polski.

GTK+ Runtime Environment 2.20.0-1

GTK + Runtime Enviroment 2.20.0-1, to program, którego celem jest generowania interfejsu dla określonych aplikacji, programów. Jeżeli chcesz, aby pewne programy działały bez zarzutu, musisz, bądź powinieneś pobrać go na swój komputer.

GIMPshop 2.2.8

Każdy z nas potrzebuje czasem przerobić jakieś zdjęcie, czy też stworzyć dodatkową grafikę na użytek własny. Nie jest to łatwe zadanie ze względu chociażby na to, że bardzo mało jest darmowych programów, w których można by wykonać owe obróbki. W dodatku, kiedy znajdziemy już jakiś darmowy program to je funkcje są tak nikłe, że praktycznie do niczego nam się nie przyda. Od tej reguły są jednak wyjątki, a jednym z nich jest program GIMPshop 2.2.8 .

Kolorgenerator 1.1.0.3

Program na bardziej przydatny dla tych wszystkich, którzy zajmują się tworzeniem grafiki internetowej. Za jego pomocą można pobrać wybrany kolor z dowolnego punktu z pulpitu. Można wybrać kolor również z Web Safe Colors czy też z palety kolorów RGB. Dodatkowymi funkcjami jest również możliwość tworzenia płynnych przejść kolorów.

Dia

Dia (free) jest dobrą alternatywą płatnych narzędzi takich jak Microsoft Visio. Radzi sobie świetnie z różnego rodzaju projektami. Ma w sobie wiele przydatnych funkcji i różnego rodzaju symboli. Służy do tworzenia grafiki prezentacyjnych i wielu użytkowników sobie go chwali. Mamy możliwość tworzenia w nim różnych schematów blokowych i tego typu rzeczy.

IrfanView

Pobierz najnowszy darmowy IrfanView 4.20 PL po polsku! Jest to najnowsza wersja IrfanView pod Vista. Świetny program do przeglądania, katalogowania i obróbki zdjęć za darmo, który obsługuje prawie wszystkie formaty zdjęć. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a oferuje zaawansowane możliwości.

WinSnap

WinSnap jest całkowicie darmowym programem, do którego można pobrać nakładkę po polsku. Program ten służy nam do tworzenia tak zwanych zrzutów ekranu, z których dosyć często korzystamy, a które czasem sprawiają sporo problemu z usuwaniem niechcianych okienek. WinSnap jest programem, który zdecydowanie ułatwi nam życie pozwalając bardzo łatwo i szybko zrobić zrzut ekranu, okna czy konkretnego obszaru. Do pobrania za darmo programu WinSnap nie potrzeba znajomości języka angielskiego, ani podczas korzystania z niego. WinSnap daje wiele możliwości, a przy tym jest banalny w obsłudze!