Wyniki wyszukiwania dla frazy: "gg "


Liczba znalezionych pozycji: 7

Gadu Gadu 7.7 - GG 7.7

Najnowsza wersja popularnego komunikatora internetowego. Nowe GG 7.7 pozwala na komunikowanie się z wielomilionową społecznością. Sprawdź co nowego w gadu gadu 7.

GG Tools

Najnowszy GG Tools to darmowy dodatkowy program do komunikatora Gadu-Gadu. Wcześniej znany pod nazwą Gadu-Gadu Password Recovery. Aplikacja zarówno, jak komunikator GG współpracuje z wszystkimi wersjami systemów Windows, między innymi z Windows XP oraz Vista. GG Tools dostępny do pobrania całkowicie za darmo w wersji po polsku.

GG Lite

Najnowszy GG Lite to darmowy program służący do komunikacji w Internecie, aplikacja w pełni kompatybilna z systemami z rodziny Windows, takimi jak XP oraz Vista. Program umożliwia komunikację testową pomiędzy użytkownikami Internetem. Do pobrania najnowszy GG Lite całkowicie za darmo, lekki interfejs to główna zaleta tego programu, oferowany oczywiście w wersji po polsku.

StatusikGG 1.5 PL

Najnowszy StatusikGG to program służący do tworzenia wymyślnych opisów dla komunikatorów GG itp. Napisany z myślą o komunikatorze Gadu-Gadu, co wskazuje sama nazwa programu, zatem zarówno jak i GG program działa pod każdą wersją systemu Windows, między innymi XP czy Vista, jak również najnowszy Windows 7. Oczywiście program w pełni po polsku. Do pobrania najnowszy StatusikGG całkowicie za darmo. Program rozpowszechniany na licencji Freeware, zatem każdy może go używać, jako darmowy program do tworzenia opisów Gadu-Gadu.

GG Serwer Changer

Aplikacja o nazwie GG Serwer Changer jest to bardzo dobry i w dodatku zupełnie darmowy program, który służy do zmiany numeru IP serwera Gadu – Gadu w momencie jeżeli obecnie używany serwer nie działa w wyniku awarii lub też w wyniku jego wyłączenia.

Ogg Vorbis Filter 0.9.9.5

Ogg Vorbis Filter to zestaw filtrów, działający na darmowej licencji, umożliwiający odtwarzanie dźwięku zakodowanego w formacie Ogg Vorbis.

GG Banner Killer 2 v29

GG Banner Killer 2 v 3.01 to niewielka aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy nie życzą sobie reklam na swoim komunikatorze Gadu-Gadu.