Wyniki wyszukiwania dla frazy: "gadu-gadu na komórke"


Liczba znalezionych pozycji: 44
2 Stron12>

Palringo

palringo to darmowa alterantywa dla Gadu gadu mobile. Obsługuje wszystkie funkcje gg na komórkę, można bezpłatnie rozmawiać ze znajomymi przez gg prosto z komórki! Kompatybilny z Symbian, Java, iPhone, Windows Mobile

Miranda Gadu-Gadu Protocol 0.0.4.2

Program jest idealnie przygotowanym do tego, aby wspomagać nasze gadu gadu. Jest to znany Komunikator i co najważniejsze bardzo pomocny. Miranda Gadu Gadu ma pomagać w spisywaniu protokołów.

Mobilne Gadu Gadu

Najnowszy darmowy program Mobilne Gadu-Gadu do pobrania to możliwość prowadzenia rozmów przez gadu-gadu w twojej komórce. Program jest za darmo ściągnięcia w naszym serwisie Webnology.pl

Gadu-Gadu

Najlepszy niszczyciel reklam dla komunikatora Gadu – Gadu - GG Banner Killer 2.6 do pobrania całkowicie za darmo (free download) także dla Windows Vista. Zniszcz reklamy GG przy pomocy baner killera gg. Polecamy!

Gadu-Reader

Gadu-Reader to nowy darmowy program, który odczytuje z dysku twardego komputera zapisane hasła do konta i profilu Gadu-Gadu. Program można ściągnąć za darmo, w polskiej wersji językowej z naszego serwisu oraz z oficjalnej strony twórcy.

Mobilne Gadu-Gadu

Mobilne Gadu-Gadu to nic innego jak tylko wersja najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego, przeznaczona na urządzenia przenośne. Darmowa wersja programu możliwa jest do ściągnięcia ze strony twórców komunikatora Gadu-Gadu a także z wielu innych serwisów, w tym z naszego serwisu.

Gadu-Gadu Plus 1.0

Gadu-Gadu Plus to komunikator internetowy na telefony komórkowe.

Jadu-Gadu 0.0.9

Jadu-Gadu 0.0.9 – mobilny komunikator

Nowe Gadu-Gadu

Najnowszy komunikator Nowe Gadu-Gadu jest kolejną wersją najpopularniejszego polskiego komunikatora. Nowoczesny wygląd i mnóstwo nowych i ulepszonych funkcji to to co go wyróżnia. Jest cały czas udoskonalany. Jest to program, który służy nie tylko do rozmów, ale komunikowania się w każdym tego słowa znaczeniu. Za jego pośrednictwem możemy się bawić, uczyć i nawiązywać nowe, ciekawe znajomości.

GG Banner Killer 2 v29

GG Banner Killer 2 v 3.01 to niewielka aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy nie życzą sobie reklam na swoim komunikatorze Gadu-Gadu.

Giegieo 1.0.2

Giegieo 1.0.2 jest dodatkiem do Outlooka, który pozwala na korzystanie z funkcji komunikatora Gadu- Gadu bezpośrednio z poziomu klienta pocztowego. Program producenta CodeTwo jest dostępny w polskiej wersji językowej i można pobrać go za darmo.

GNU Gadu

Aplikacja o nazwie GNU Gadu jest to naprawdę bardzo popularny komunikator internetowy, które został stworzony specjalnie do pracy w polskich realiach, a konkretniej pracuje on z najpopularniejszymi polskimi protokołami.

GG Tools

Najnowszy GG Tools to darmowy dodatkowy program do komunikatora Gadu-Gadu. Wcześniej znany pod nazwą Gadu-Gadu Password Recovery. Aplikacja zarówno, jak komunikator GG współpracuje z wszystkimi wersjami systemów Windows, między innymi z Windows XP oraz Vista. GG Tools dostępny do pobrania całkowicie za darmo w wersji po polsku.

GG Serwer Changer

Aplikacja o nazwie GG Serwer Changer jest to bardzo dobry i w dodatku zupełnie darmowy program, który służy do zmiany numeru IP serwera Gadu – Gadu w momencie jeżeli obecnie używany serwer nie działa w wyniku awarii lub też w wyniku jego wyłączenia.

Power Project

Power Project to najnowszy dodatek do gadu-gadu, dzięki któremu nasze GG będzie miało taki wygląd jaki tylko sobie wymarzymy. Power Project bez problemu działa na platformie Windows XP/Vista i starszych wersjach, do pobrania za darmo w wersji po polsku zarówno na naszej stronie Webnology.pl jak i na stronie producenta. Pobierz darmowy dodatek do komunikatora Gadu-Gadu i rozbuduj go o nowe funkcje.

Gadu Gadu 7.7 - GG 7.7

Najnowsza wersja popularnego komunikatora internetowego. Nowe GG 7.7 pozwala na komunikowanie się z wielomilionową społecznością. Sprawdź co nowego w gadu gadu 7.

Karaluch 1.2 PL

Najnowszy Karaluch to komunikator internetowy bazujący na protokóle popularnego Gadu-Gadu, tak samo jak GG zapewnia prawidłowe działanie na komputerach z zainstalowanym systemem Windows XP oraz Vista. Darmowy Karaluch do pobrania to uproszczona, odchudzona wersja GG przeznaczona do komunikacji z użytkownikami tej właśnie sieci. Oczywiście program oferowany do ściągnięcia jest w wersji po polsku.

GG Lite

Najnowszy GG Lite to darmowy program służący do komunikacji w Internecie, aplikacja w pełni kompatybilna z systemami z rodziny Windows, takimi jak XP oraz Vista. Program umożliwia komunikację testową pomiędzy użytkownikami Internetem. Do pobrania najnowszy GG Lite całkowicie za darmo, lekki interfejs to główna zaleta tego programu, oferowany oczywiście w wersji po polsku.

PassTool Password Reader 7.6

PassTool to polski i darmowy program do dekodowania loginów i haseł z kilku popularnych aplikacji.

StatusikGG 1.5 PL

Najnowszy StatusikGG to program służący do tworzenia wymyślnych opisów dla komunikatorów GG itp. Napisany z myślą o komunikatorze Gadu-Gadu, co wskazuje sama nazwa programu, zatem zarówno jak i GG program działa pod każdą wersją systemu Windows, między innymi XP czy Vista, jak również najnowszy Windows 7. Oczywiście program w pełni po polsku. Do pobrania najnowszy StatusikGG całkowicie za darmo. Program rozpowszechniany na licencji Freeware, zatem każdy może go używać, jako darmowy program do tworzenia opisów Gadu-Gadu.

Pionek

Najnowszy Pionek to program służący do tworzenia pionowych opisów dla komunikatorów typu Gadu-Gadu. Darmowy program do pobrania całkowicie za darmo dla systemów Windows 2000, XP, Vista oraz Windows 7. Prosty i przejrzysty interfejs aplikacji oferowany w wersji po polsku.

iDesk 0.4.1.2474

iDesk to program łączący w sobie cechy kilku aplikacji, jest to jednocześnie komunikator internetowy, klient poczty, tuner telewizyjny programów Interia.tv, bramka SMS, czytnik kanałów RSS, platforma gier online a także słownik języka angielskiego, francuskiego czy niemieckiego.

Konnekt

Najnowszy Konnekt to darmowy program służący do komunikacji w Internecie, program przeznaczony dla systemów Windows 2000, XP, Vista oraz najnowszy Windows 7. Dostępny do pobrania, jako darmowy Konnekt to rozbudowany program do komunikacji, dzięki wtyczką dostępnym za darmo, łatwo rozbudować o nowe możliwości. Program oferowany w wersji po polsku.

MSN Messenger

Najnowszy MSN Messenger firmy Microsoft, to darmowy komunikator internetowy wydany przez twórcę takich systemów jak Windows XP czy Vista, oczywiście aplikacja w pełni funkcjonuje z tymi systemami, wydana w wersji po polsku. Dostępny do pobrania za darmo program do komunikacji w Internecie umożliwia całkowicie za darmo prowadzenie rozmów z użytkownikami zarówno MSN Messenger jak i innych komunikatorów, np. Gadu-Gadu.

Tlen 6.0.3.77 PL

Najnowszy komunikator Tlen dostępny do pobrania za darmo. Pełna współpraca z systemem Windows 2000, XP, Vista, 7. Darmowy komunikator przeznaczony dla posiadaczy kont pocztowych w serwisie tlen.pl Pobierz najnowszy komunikator w wersji po polsku, dostępny również dla systemów Linux oraz Mac OSX.


2 Stron12>