Wyniki wyszukiwania dla frazy: "flash player"


Liczba znalezionych pozycji: 190
8 Stron123>»

Flash Player 10.0.22.87

Dzięki najnowszemu i oczywiście także darmowemu Flash Player można przeglądać animacje, filmy oraz wiele innych elementów internetowych, które są stworzone w technologii Flash.

Spolszczenie GOM Player

Pakiet polskiego języka dla popularnego programu do odtwarzania multimediów. Spolszczenie do interfejsu programu GOM Player wykonane profesjonalnie, na wysokim poziomie. Zainstaluj już teraz polską nakładkę i ciesz się ojczystym językiem.

Flash Movie Player

Flash Movie Player to darmowy program do odtwarzania animacji oraz gier ShockWave Flash (.swf), wykorzystującym wtyczkę Macromedia Flash Player. Program oferuje wiele ciekawych funkcji i opcji i jest całkowicie darmowy. Flash Movie Player dostępny jest po polsku. Najnowsza wersja do ściągnięcia ze strony naszej lub producenta.

Adobe Flash Player

Wtyczka do najpopularniejszych przeglądarek (IE, Firefox, Opera) pozwalająca na odtwarzanie aplikacji (filmów, gier) w technologii Flash. Pobierz Adobe Flash Player 10 i oglądaj filmy na youtube, graj w gry Flash. Darmowa wtyczka po polsku na Xp i Vista!

Adobe Shockwave Player 11.5.8.612

Wtyczka do przeglądarek Opera, IE, Chrome, Firefox, umożliwiająca oglądanie animacji, aplikacji edukacyjnych, różnego rodzaju symulacji, filmów na stronach opartych na technologii Schockwave. Bardzo przydatna, umożliwia również korzystanie z gier dostępnych online.

Adobe Flash Lite

Najnowszy Adobe Flash Lite do pobrania to darmowy program, wysoko wyspecjalizowana wersja programu Adobe Flash Player przeznaczona dla telefonów komórkowych i innych przenośnych urządzeń elektronicznych. Program jest za darmo i do ściągnięcia w serwisie Webnology.pl. Nie ma tej wersji programu do pobrania po polsku.

BS.Player FREE 2.41 PL

Odtwarzacz plików multimedialnych BS.Player do pobrania za darmo także dla Windows Vista. Formaty obsługiwane ptzez BS.Player to m.in. mp3, wma, ram, mpa, ogm, mkv i wiele innych. Najnowszy BS.Player jest ergonomiczny i prosty w obsłudze. Polecamy!

Windows Media Player

Pobierz darmowy odtwarzacz multimediów stworzony przez Microsoft. Pobierz darmowy Windows Media Player 11 PL po polsku i odtwarzaj filmy w róznych formatach (avi, mpeg, wmv) w media player pod vista i xp. Kodeki media player do pobrania są dołączone w pakiecie.

VLC Media Player 1.0.3

VLC media player 1.0.1 jest to bezpłatny odtwarzacz multimedialny. Lekki i łatwy w użyciu program do odtwarzania filmów i muzyki. Po instalacji programu będziemy mogli oglądać filmy oraz słuchać muzykę. VLC media player obsługuje bardzo wiele różnorakich formatów plików audio/video (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3, OGG itd.). Główną zaletą programu nie jest odtwarzanie filmów czy muzyki z nośników danych, ale za pośrednictwem Internetu.

FLV-Media Player

Najnowszy program FLV-Media Player, który dostępny jest do ściągnięcia za darmo jest to w istocie najnowsza wersja popularnego odtwarzacza video, dzięki któremu możliwe jest oglądanie filmów, które zostały zapisane w formacie flash'a.

AutoPatcher XP Full Windows XP SP2

Jeżeli mamy już dość ciągłego pobierania nowych łatek do systemu Windows XP to Antonis Kaladis i Marcin Wawer przygotowali dla nas AutoPatcher XP Full dla Windows XP SP2. Program zawiera zarówno większe aktualizacje, jak i mniejsze łatki przeznaczone dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows XP SP2. Dodatkowo aplikacja zawiera uaktualnienia dla innych komponentów takich jak : Microsoft Outlook Express, Microsoft Internet Explorer, Windows Media Player.

Save Flash

Najnowszy program Save Flash, jak sama nazwa wskazuje służy do zapisywania na dysku twardym plików flash. Do pobrania za darmo umożliwa np. pobieranie całej gry flash prosto ze strony. Współpraca z Windows XP oraz starszymi wersjami, nie działa z Windows Vista oraz 7. Do ściągnięcia po polsku.

Microsoft SilverLight 4.0.50826.0

Program Microsoft SilverLight 4.0.50826.0 jest programem umożliwiającym pełne przeglądanie multimediów w sieci. Największą jego zaletą jest to, iż jest do ściągnięcia całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć ”pobierz” i w pełni cieszyć się zasobem narzędzi programu. Microsoft SilverLight 4.0.50826.0 działa w systemie Windows XP.

DivX Web Player 1.4.0

DivX Web Player 2.0.2 to oprogramowanie, które w prosty a zarazem skuteczny sposób umożliwia odtwarzanie plików wideo oraz filmów DivX, AVI, MKV oraz MOV i MP4 z poziomu najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

The Core Pocket Media Player

Program The Core Pocket Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych przeznaczonym dla nośników przenośnych. Jest to jeden z najnowszych i najlepszych programów tego typu. Posiada wszystkie niezbędne kodeki i nie wymaga instalowania dodatkowych.

GOM Player

Najnowsza wersja programu do odtwarzania takich multimediów jak rmvb, avi, wmv, mp4 o nazwie GOM Player do pobrania za darmo. Odtwarzacz multimediów charakteryzujący się bardzo przejrzystym interfejsem oraz możliwością robienia zdjęć odtwarzanych plików.

DivX Mobile Player

DivX Mobile Player to oficjalny darmowy player, który pozwala na oglądanie w telefonie komórkowym filmów zakodowanych za pomocą popularnego kodeku DivX. Narzędzie nie jest dostępne po polsku, ale proste menu nie powinno nikomu sprawić kłopotów. Ściągnij za darmo ze strony producenta lub naszej i oglądaj swoje ulubione filmy wideo w telefonie komórkowym.

Flash Player dla Opera 10.0.45.2

Flash Player dla Opera 10.0.45.2 jest jednym z podstawowych plug-inów w jakie powinien wyposażyć się każdy użytkownik tej popularnej przeglądarki internetowej.

Dziobas RAR Player

Najnowszy Darmowy Dziobas RAR Player to nakładka na znany i popularny odtwarzacz multimedialny Mplayer, stworzony przez Polaka, co za tym idzie, dostępny jest do pobrania po polsku. Dziobas RAR Player tak, jak i Mplayer działa prawidłowo pod systemami Windows 98,Me,2000, XP, Vista oraz 7. Pobierz najnowszy darmowy Dziobas RAR Player.

MP3 player 3.62

Program MP3 player służy do odtwarzania plików w formacie MP3 na telefonach obsługujących system Symbian.

SubEdit-Player

Kultowy, bardzo popularny odtwarzacz multimedialny obługujący napisy do filmów. Dzięki wbudowanej bazie kodeków stanowi on kompleksowy pakiet do oglądania plików multimedialnych zakodowanych najpopularniejszymi kodekami. Prostota w obsłudze, intuicyjny interfejs oraz obsługa napisów to tylko namiastka zalet.

Mobiola Media Player

Mobiola Media Player jest najnowszym programem firmy Warelex LLC. To odtwarzacz oraz konwerter plików multimedialnych dla telefonów komórkowych.

Real Player

Real Player to najnowszy program do odtwarzania plików multimedialnych. Program z wersji na wersję jest coraz lepszy i nowocześniejszy.Program jest bardzo popularnym odtwarzaczem. Jego dodatkowymi atutami są przyjemny wygląd i łatwość obsługi.

Good Player

Najnowszy program Good Player 3.9.7 to najpopularniejszy odtwarzacz filmów dvd, plików graficznych, przeglądania dokumentów i słuchania muzyki.

Online TV Player

Online TV Player to szansa dla wszystkich tych, którzy chcą oglądać telewizje, jednakże nie posiadają kablówki, czy telewizji satelitarnej. Online TV Player, czyli odtwarzacz telewizji przez Internet nie jest trudny w obsłudze. Webnology.pl udostępnia do pobrania za darmo wersję testową tego programu. Jeśli telewizja przez Internet to tylko Online TV Player.


8 Stron123>»