Wyniki wyszukiwania dla frazy: "flash player do pobrania na komórkę."


Liczba znalezionych pozycji: 1030
42 Stron123>»

Flash Player 10.0.22.87

Dzięki najnowszemu i oczywiście także darmowemu Flash Player można przeglądać animacje, filmy oraz wiele innych elementów internetowych, które są stworzone w technologii Flash.

Adobe Flash Player

Wtyczka do najpopularniejszych przeglądarek (IE, Firefox, Opera) pozwalająca na odtwarzanie aplikacji (filmów, gier) w technologii Flash. Pobierz Adobe Flash Player 10 i oglądaj filmy na youtube, graj w gry Flash. Darmowa wtyczka po polsku na Xp i Vista!

Spolszczenie GOM Player

Pakiet polskiego języka dla popularnego programu do odtwarzania multimediów. Spolszczenie do interfejsu programu GOM Player wykonane profesjonalnie, na wysokim poziomie. Zainstaluj już teraz polską nakładkę i ciesz się ojczystym językiem.

Flash Movie Player

Flash Movie Player to darmowy program do odtwarzania animacji oraz gier ShockWave Flash (.swf), wykorzystującym wtyczkę Macromedia Flash Player. Program oferuje wiele ciekawych funkcji i opcji i jest całkowicie darmowy. Flash Movie Player dostępny jest po polsku. Najnowsza wersja do ściągnięcia ze strony naszej lub producenta.

Palringo

palringo to darmowa alterantywa dla Gadu gadu mobile. Obsługuje wszystkie funkcje gg na komórkę, można bezpłatnie rozmawiać ze znajomymi przez gg prosto z komórki! Kompatybilny z Symbian, Java, iPhone, Windows Mobile

Adobe Shockwave Player 11.5.8.612

Wtyczka do przeglądarek Opera, IE, Chrome, Firefox, umożliwiająca oglądanie animacji, aplikacji edukacyjnych, różnego rodzaju symulacji, filmów na stronach opartych na technologii Schockwave. Bardzo przydatna, umożliwia również korzystanie z gier dostępnych online.

Adobe Flash Lite

Najnowszy Adobe Flash Lite do pobrania to darmowy program, wysoko wyspecjalizowana wersja programu Adobe Flash Player przeznaczona dla telefonów komórkowych i innych przenośnych urządzeń elektronicznych. Program jest za darmo i do ściągnięcia w serwisie Webnology.pl. Nie ma tej wersji programu do pobrania po polsku.

Super Mario Online

Gra Super Mario Online teraz także dla Windiws Vista - free download. Mario Online PL to kolenja edycja sławnej platformówki, której inne wersje to Mega Mario, Super Mario Brothers (Super Mario Bross) i Mario Forever.mario Online do ściągnięcia całkowicie za free jako Mega Mario, Mario Forever i Super Mario Brothers w której głównymi bohaterami są Mario i Luigi. Na stronie dostępne dodatki, kody, patche, pluginy do Mario Online a także wersja Mario Mobile - Mario Portable.

Windows Media Player

Pobierz darmowy odtwarzacz multimediów stworzony przez Microsoft. Pobierz darmowy Windows Media Player 11 PL po polsku i odtwarzaj filmy w róznych formatach (avi, mpeg, wmv) w media player pod vista i xp. Kodeki media player do pobrania są dołączone w pakiecie.

VLC Media Player 1.0.3

VLC media player 1.0.1 jest to bezpłatny odtwarzacz multimedialny. Lekki i łatwy w użyciu program do odtwarzania filmów i muzyki. Po instalacji programu będziemy mogli oglądać filmy oraz słuchać muzykę. VLC media player obsługuje bardzo wiele różnorakich formatów plików audio/video (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3, OGG itd.). Główną zaletą programu nie jest odtwarzanie filmów czy muzyki z nośników danych, ale za pośrednictwem Internetu.

BS.Player FREE 2.41 PL

Odtwarzacz plików multimedialnych BS.Player do pobrania za darmo także dla Windows Vista. Formaty obsługiwane ptzez BS.Player to m.in. mp3, wma, ram, mpa, ogm, mkv i wiele innych. Najnowszy BS.Player jest ergonomiczny i prosty w obsłudze. Polecamy!

AutoPatcher XP Full Windows XP SP2

Jeżeli mamy już dość ciągłego pobierania nowych łatek do systemu Windows XP to Antonis Kaladis i Marcin Wawer przygotowali dla nas AutoPatcher XP Full dla Windows XP SP2. Program zawiera zarówno większe aktualizacje, jak i mniejsze łatki przeznaczone dla komputerów z zainstalowanym systemem Windows XP SP2. Dodatkowo aplikacja zawiera uaktualnienia dla innych komponentów takich jak : Microsoft Outlook Express, Microsoft Internet Explorer, Windows Media Player.

FLV-Media Player

Najnowszy program FLV-Media Player, który dostępny jest do ściągnięcia za darmo jest to w istocie najnowsza wersja popularnego odtwarzacza video, dzięki któremu możliwe jest oglądanie filmów, które zostały zapisane w formacie flash'a.

Save Flash

Najnowszy program Save Flash, jak sama nazwa wskazuje służy do zapisywania na dysku twardym plików flash. Do pobrania za darmo umożliwa np. pobieranie całej gry flash prosto ze strony. Współpraca z Windows XP oraz starszymi wersjami, nie działa z Windows Vista oraz 7. Do ściągnięcia po polsku.

Dziobas RAR Player

Najnowszy Darmowy Dziobas RAR Player to nakładka na znany i popularny odtwarzacz multimedialny Mplayer, stworzony przez Polaka, co za tym idzie, dostępny jest do pobrania po polsku. Dziobas RAR Player tak, jak i Mplayer działa prawidłowo pod systemami Windows 98,Me,2000, XP, Vista oraz 7. Pobierz najnowszy darmowy Dziobas RAR Player.

GOM Player

Najnowsza wersja programu do odtwarzania takich multimediów jak rmvb, avi, wmv, mp4 o nazwie GOM Player do pobrania za darmo. Odtwarzacz multimediów charakteryzujący się bardzo przejrzystym interfejsem oraz możliwością robienia zdjęć odtwarzanych plików.

Microsoft SilverLight 4.0.50826.0

Program Microsoft SilverLight 4.0.50826.0 jest programem umożliwiającym pełne przeglądanie multimediów w sieci. Największą jego zaletą jest to, iż jest do ściągnięcia całkowicie za darmo. Wystarczy kliknąć ”pobierz” i w pełni cieszyć się zasobem narzędzi programu. Microsoft SilverLight 4.0.50826.0 działa w systemie Windows XP.

Pierdafon - Pierdofon - Piardofon

Najnowszy hit na telefon komórkowy – Pierdafon free download to aplikacja, dzięki której zrobisz kawał, dowcip, psikusa swoim znajomym. Pobierz Pierdafon i dowiedz się jak działa dokładnie. Hit na komórkę Pierdafon do pobrania za darmo – pierdafon free download. Aplikacja na komórkę Pierdafon na telefon komórkowy Mobile.

SKAN - skaner RTG

Najnowszy HIT twórców PYRO zdmuchnij świeczki - SKAN to aplikacja JAVA na telefon, która pozwala na zabawę w skanowanie swojej czaszki i ręki - aplikacja, gra reklamowana w telewizji - polecamy!

DivX Web Player 1.4.0

DivX Web Player 2.0.2 to oprogramowanie, które w prosty a zarazem skuteczny sposób umożliwia odtwarzanie plików wideo oraz filmów DivX, AVI, MKV oraz MOV i MP4 z poziomu najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

The Core Pocket Media Player

Program The Core Pocket Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych przeznaczonym dla nośników przenośnych. Jest to jeden z najnowszych i najlepszych programów tego typu. Posiada wszystkie niezbędne kodeki i nie wymaga instalowania dodatkowych.

SubEdit-Player

Kultowy, bardzo popularny odtwarzacz multimedialny obługujący napisy do filmów. Dzięki wbudowanej bazie kodeków stanowi on kompleksowy pakiet do oglądania plików multimedialnych zakodowanych najpopularniejszymi kodekami. Prostota w obsłudze, intuicyjny interfejs oraz obsługa napisów to tylko namiastka zalet.

DivX Mobile Player

DivX Mobile Player to oficjalny darmowy player, który pozwala na oglądanie w telefonie komórkowym filmów zakodowanych za pomocą popularnego kodeku DivX. Narzędzie nie jest dostępne po polsku, ale proste menu nie powinno nikomu sprawić kłopotów. Ściągnij za darmo ze strony producenta lub naszej i oglądaj swoje ulubione filmy wideo w telefonie komórkowym.

Flash Player dla Opera 10.0.45.2

Flash Player dla Opera 10.0.45.2 jest jednym z podstawowych plug-inów w jakie powinien wyposażyć się każdy użytkownik tej popularnej przeglądarki internetowej.

Good Player

Najnowszy program Good Player 3.9.7 to najpopularniejszy odtwarzacz filmów dvd, plików graficznych, przeglądania dokumentów i słuchania muzyki.


42 Stron123>»