Wyniki wyszukiwania dla frazy: "fifa 2001"


Liczba znalezionych pozycji: 4

Fifa 2009

Fifa 2009 to najnowsza edycja popularnego symulatora gry w piłkę nożną. Autorzy gry fifa postarali się, aby gra ta była najbardziej realistyczną w historii gier sportowych. Fifa 2009 staje w czołówce gier sportowych, ogrom pracy jaką wykonało ea games jest zauważalny. Fizyka gry stoi na najwyższym poziomie, wysoka jakość animacji podań, strzałów i zagrań. Gra charakteryzuje się ogromną grywalnoscia i wciągnie każdego. Do ściągniecia wersja demo, sprawdź screeny, wymagania systemowe, dodatki, sztuczki.

PITy 2009 PL

Jak co roku wydawany jest program służący do wyliczania rocznego rozliczenia podatkowego w postaci pitów, umożliwiającego oprócz wyliczenia drukowanie gotowych do złożenia pitów. Kalkulator ten ułatwia znacznie życie w kwestii rozliczeń podatkowych dlatego szczerze go polecamy.

Windows Movie Maker

Wiele osób zna produkty microsofta i wielu one zapewne się różnie kojarzą, bywa ze jest to skojarzenie pozytywne lub negatywne. Musze przyznać że program Microsoft Movie maker zaskoczył mnie jakością czasu na download. Ze strony microsoftu można pobierać wersje trailowe,które później po płatności kartą są do pobrania jako pełne wersje. Do ściągnięcia jest też wiele pluginów i ciekawych dodatków, które ułatwiają pracę. Wszyscy znamy MMM jako program popularny. Jeżeli chcecie zrobić dla dziewczyny ładny filmik to naprawdę z czystym sumieniem polecam ten program każdemu, kogo ciekawi tworzenie własnych filmów, gdyż ta aplikacja jest w tym bardzo pomocna i warto ją pobrać. Jest ona na stronie microsofta po polsku co powinno na pewno zachęcić wielu czytelników tego artykułu.

Ivona

IVONA to darmowy, wielojęzyczny syntezator mowy – czyta ludzkim głosem zadany tekst. Syntezator głosu ludzkiego IVONA potrafi czytać w języku angielskim, polskim i rumuńskim. Do wyboru mamy także kilka głosów – zmienne głosy lektorów. Ponadto czyta książki, napisy do filmów i treści stron internetowych.