Wyniki wyszukiwania dla frazy: "EURO TRUCK"


Liczba znalezionych pozycji: 8

Euro Truck Simulator

Euro Track Simulator to świetny symulator jazdy samochodami ciężarowymi autorstwa firmy SCS Software. Jest to najnowsza odsłona serii 18 Wheels of Steel.. Gra pod względem wiekowym jest dostępna dla każdego, a demo udostępnione zupełnie za darmo. Wciel się w kierowcę ciężarówki i podróżuj na zlecenie po całej Europie...

Euro Plus Angielski dla nastolatków 1.0

Euro Plus Angielski dla nastolatków 1.0 to program przeznaczony dla osób w wieku od 9 do 13 lat, które dopiero zaczynają przygodę z językiem angielskim. Dzięki prostej obsłudze programu Twoje dziecko szybko nauczy się pisać, mówić i czytać w języku angielskim.

phpDesigner

phpDesigner jest to program, który w wersji trial jest do ściągnięcia z sieci za darmo. Program ten służy programistom do pisania skryptów PHP. Aplikacja ta jest bardzo rozbudowana, można korzystając z niej przygotowywać skrypty w kilku językach programowania. PhpDesigner to nie tylko potężne narzędzie do edycji i tworzenia skryptów PHP ale również program, za pomocą którego można przygotować gotowe skrypty HTML, css oraz java. Wersję trial można pobrać za darmo ze strony producenta http://www.mpsoftware.dk/ lub z naszego serwisu.

Rachmistrz GT

Rachmistrz GT służy do prowadzenia uproszczonej księgowości. System skierowany jest szczególnie do firm, które same dokumentują swoją działalność jak i dla biur rachunkowych.

Total irRemote

Total irRemote to aplikacja przeznaczona na telefony komórkowe, dzięki której można zamienić telefon w pilota zdalnego sterowania urządzeniami audio i wideo. Program jest darmowy w wersji trial, możliwy do pobrania ze strony lub z naszego serwisu.

OpenOffice.org

OpenOffice.org jest to niezależna kompilacja najnowszej wersji w pełni darmowego pakietu OpenOffice, rozpowszechnianego na zasadach Open Source. Najnowszy program OpenOffice.org jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest dostępny w wersji po polsku.

SPAMfighter 7.0.96

Aplikacja SPAMfighter 7.096 to bardzo użyteczne narzędzie, stanowiące rozszerzenie do programów Microsfot Outlook a także Outlook Express. Dzięki użyciu najnowszych technologii, projektowanych przez światowej sławy eksperta w dziedzinie walki z nieporządnymi informacjami rozsyłanymi drogą cyfrową, SPAMfighter jest Plug-inem który jest wart swojej ceny.

Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3

Najnowsza wersja skoków narciarskich Deluxe Ski Jump 3 do pobrania za darmo już teraz! Pobierz grę DSJ 3 całkowicie za free i graj online na wszystkich skoczniach świata – działa także pod Windows Vista. Modyfikuj fizykę wiatru, skocznie, ubrania zawodników, narty, wpisuj kody – pełna dowolność w kształtowaniu gry. Potrzebujesz serial lub CD-key? Skorzystaj ze strony producenta i zakup pełną wersję gry! Polecamy!