Wyniki wyszukiwania dla frazy: "eMule"


Liczba znalezionych pozycji: 9

eMule

Aplikacja eMule0.48a Xtreme jest to odrobinę zmodyfikowana i do tego w pełni darmowa wersja bardzo znanego i popularnego klienta sieci peer – to – peer eMule. eMule0.48a Xtreme jest przeznaczony do obsługi popularnego protokołu eDonkey.

eMule 0.49c PL

Prawdopodobnie najlepszy program po polsku do wymiany plików p2p (peer 2 peer) do pobrania za darmo także dla Windows Vista. Pobierz darmowe eMule PL i ściągaj filmy, muzykę (mp3), programy i inne dane z Internetu. Najnowsza wersja dostępna jest do pobrania całkowicie za darmo - download free.

eMule0.48a Xtreme 6.1

XXI wiek śmiało można nazwać wiekiem informacji. Cała nasza obecna cywilizacja funkcjonuje obecnie dzięki szybkiej i sprawnej wymianie informacji pomiędzy poszczególnymi jej okręgami. Tym co najbardziej przyczyniło się do rewolucji w przesyłaniu informacji jest Internet. Dzięki niemu możemy w bardzo szybki sposób zarówno przesyłać informację w postaci tekstowej, jak i w postaci cyfrowego dźwięku, czy też obrazu. W tej postaci przesyłamy w postaci maili czy też różnego rodzaju serwerów, filmy, zdjęcia, muzykę czy też po prostu aplikacje, które zarówno możemy przechowywać w sieci jak i się nimi wymieniać z innymi ludźmi. Do tego typu wymian zostały przygotowane specjalne programu typu Peer to Peer, które łączą ze sobą wirtualnie dwa lub więcej komputerów w sieć, w której użytkownicy mogą pomiędzy sobą wymieniać posiadane pliki. Jednym z najbardziej powszechnych programów do tego typu wymian jest program eMule zwany potocznie Osiołkiem, do którego nie dawno powstało bardzo przydatne unowocześnienie w postaci eMule0.48a Xtreme 6.1.

easyMule 1.1.13

easyMule 1.1.13 to ulepszone i darmowe oprogramowanie P2P do obsługi protokołów taki jak eDonkey, KAD, HTTP oraz FTP.

NSIS 2.46

NSIS 2.46 tworzy instalatory dla systemu Windows.

Azureus Ultra Accelerator

Najnowsza aplikacja Azureus Ultra Accelerator jest to darmowy i bardzo dobry program będący kolejnym klientem sieci torrent, dzięki któremu możliwe jest pobieranie orz oczywiście udostępnianie plików. Warto jednak pamiętać, że Azureus Ultra Accelerator, który jest dostępny także po polsku, jest dość niestandardowym klientem peer to peer i znacznie różni się od takich popularnych klientów p2p jak na przykład eMule czy też mlDonkey.

uTorrent

Poznaj program uTorrent, dowiedz się do czego służy i skąd go można pobrać. Pobierz najnowszy darmowy klient do ściągania plików z sieci torrent. uTorrent 1.8.4 jest w pełni po polsku i działa bez problemu pod Vista. Jest to najmniejszy (ok. 260kb) program do łączenia się w sieci Torrent (BitComet, Azerus), a jednocześnie najbardziej zaawansowany. Pobierz uTorrent już teraz i przekonaj się o jego zaletach!

CCleaner

To co doskonałego wsobie ma właśnie CCleaner. Ccleaner to świetny program do czyszczenia swojego komputera, on bardzo ułatwia procesy związane z poprawą funkcjonowania naszego sprzętu komputerowego i sprawia również to że o wiele łatwiej jest pracować na sprzęcie komputerowym, gdyż komputer wyraźnie przyśpiesza. Program jest do pobrania na stronie producenta za pewną opłatą, jednak gwarantuje on świetne działanie i naprawdę wysoką funkcjonalność na którą należy zwrócić koniecznie uwagę. Program Ccleaner to jest rewolucja jeżeli chodzi o czyszczenie swojego komputera i usuwanie zbędnych zasobów. Funkcje programu Ccleaner są różne i rozbudowane. Tak naprawdę widać że z każdą aktualizacją do pobrania pojawia się coś nowego i ciekawego, co sprawia że ten program jest jeszcze bardziej funkcjonalny i że lepiej się sprawuje, co pokazuje zadowolenie użytkowników.

CCleaner

Program CCleaner jest programem całkowicie darmowym, dzięki któremu możemy łatwo i bezproblemowo usunąć pozostałości po naszej pracy w komputerze – hasła, pliki Cookiem i inne dane, które nie chcielibyśmy by dostały się w niepowołane ręce. Boisz się pracować na cudzym komputerze ze względu na twoje hasła i poufne dane? CCleaner to najnowszy program za darmo, który na dodatek posiada polski interfejs i potrafi usuwać wszelkie dane, których nie chcemy udostępniać innym. Potrafi także zarządzać wieloma innymi rzeczami w komputerze. Ściągnij i przekonaj się na własne oczy co potrafi ten program całkowicie za free!