Wyniki wyszukiwania dla frazy: "direct 3d"


Liczba znalezionych pozycji: 7

Direct FTP 6.7

Program Direct FTP 6.7 jest to naprawdę prosta i przyjazna aplikacja do obsługi serwerów FTP, dzięki której możliwe jest odpowiednio przenosić pliki z dysku komputera na serwer FTP i na odwrót. Program charakteryzuje się prostotą użycia, a także szybkością działania, dzięki czemu staje się doskonałym narzędziem.

DC++ - Direct Connect ++

DC++ to najlepszy program p2p (peer-to-peer) dostępny za darmo i po polsku także dla Windows Vista. Najnowsza wersja DC++ (Direct Connect) z polskim interfejsem do pobrania już teraz! Pobieraj filmy, muzykę (mp3), programy, multimedia i inne aplikacje za darmo z zachowaniem praw autorskich. Download DC++ free for Vista.

DirectConnect 0.76

Aplikacja Direct Connect to jedna z najbardziej rozpowszechnionych aplikacji przeznaczonej do bezpośredniej wymiany plików, za pomocą tzw. hubów, do których podłączony jest użytkownik. Każdy z użytkowników określonej sieci hub, określa ilość udostępnianych zasobów dysku twardego komputera.

SopCast

SopCast to najnowszy darmowy program przeznaczony do nadawania i odbierania strumieni audio/video za pośrednictwem protokołu sop:// w czasie rzeczywistym. Program za darmo dostępny do pobrania dla systemów Windows 98/2000/Me/XP oraz Vista. SopCast po polsku daje możliwość całkowicie za darmo nadawania własnego programu telewizyjnego bez konieczności posiadania potężnych serwerów i ogromnych przepustowości łączy.

FreeHand MX 11.02 PL

Freehand to program do tworzenia grafiki wektorowej, jego nowa wersja z interfejsem po polsku posiada wiele nowych opcji nie tylko do tworzenia grafiki wektorowej. By program działał prawidłowo należy go zainstalować na systemie Windows XP, Me, 2000, NT a także na Mac OS X i Mac OS 9. Program na licencji Trial.

ATI Tray Tools

ATi Tray Tools jest to mała aplikacja, która uruchomiona w systemowym trayu pozwala nam na szybką zmianę: ustawień wyświetlania Direct 3D oraz Open GL, taktowania procesora oraz pamięci na karcie graficznej i ustawień zwiększających wydajność 3D. Najnowszy program ATI Tray Tools jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Narzędzie to jest również do pobrania poprzez download ze strony producenta. Program niestety nie jest po polsku.

uTorrent

Poznaj program uTorrent, dowiedz się do czego służy i skąd go można pobrać. Pobierz najnowszy darmowy klient do ściągania plików z sieci torrent. uTorrent 1.8.4 jest w pełni po polsku i działa bez problemu pod Vista. Jest to najmniejszy (ok. 260kb) program do łączenia się w sieci Torrent (BitComet, Azerus), a jednocześnie najbardziej zaawansowany. Pobierz uTorrent już teraz i przekonaj się o jego zaletach!