Wyniki wyszukiwania dla frazy: "deluxe ski jump 3 pełna wersja "


Liczba znalezionych pozycji: 850
34 Stron123>»

Deluxe Ski Jump 2.1 - DSJ 2.1

Legendarna gra - skoki narciarskie Deluxe Ski Jump 2. Pobierz za darmo DSJ2 - download free DSJ 2. Dodatki, nowe skocznie, kody, klucze do najlepszych skoków, poradniki jak skakać 150 metrów i inne informacje na Webnology.pl. Zapraszamy do pobierania - najlepsza wersja Deluxe Ski Jump 2. Download free full DSJ2.

Zuma Deluxe Online

Każdy z nas zna grę, w której segregując oraz zbijając kulki o tym samym kolorze, a które są ułożone w lini prostej pozwalają zdobywać punkty, ale nie każdy zna i widział wersję Online. Wersja onlina umożliwia grę przez internet przy pomocy przeglądarki internetowej.

Deluxe Ski Jump 3 - DSJ 3

Najnowsza wersja skoków narciarskich Deluxe Ski Jump 3 do pobrania za darmo już teraz! Pobierz grę DSJ 3 całkowicie za free i graj online na wszystkich skoczniach świata – działa także pod Windows Vista. Modyfikuj fizykę wiatru, skocznie, ubrania zawodników, narty, wpisuj kody – pełna dowolność w kształtowaniu gry. Potrzebujesz serial lub CD-key? Skorzystaj ze strony producenta i zakup pełną wersję gry! Polecamy!

Chuzzle Deluxe

Najnowsza gra logiczna, która od samego początku podbiła serca wielbicieli tego typu gier. Zagraj już teraz w grę typu Bubble.

CorelPhoto Album 6.0-deluxe

Aplikacja CorelPhoto Album 6.0-deluxe służy do katalogowania zdjęć, sortowania i importowania ich, aby w wygodny sposób były dostępne dla wielu osób.

Zuma Deluxe 1.0

Najnowsza wersja gry Zuma Deluxe do pobrania za darmo. Jedna z najpopularniejszych gier wszechczasów polegająca na zbijaniu kulek dobranych po tym samym kolorze sąsiadujących w lini prostej. Zbijaj kulki i zdobywaj jak najwięcej punktów uzyskując tym samym odpowiednie miejsce w rankingu.

Niezbędnik Internauty 4.7 PL

Najnowszy Niezbędnik Internauty PL to narzędzie do oglądania telewizji i słuchania radia bez karty telewizyjnej czy anteny. Pobierz Niezbędnik Internauty po polsku i przekonaj się o jego zaletach – TV przez Internet i radio przez Internet to jego główne zalety.

Micro Machines

Pierwsza wersja kultowej gry wyścigowej, która swój żywot zaczęła na konsoli. Teraz gra również dostępna w wersji na PC. Zagraj i przekonaj się sam o jej grywalności!

HaftiX 6.2.3

Program ten skierowany do pewnego grona osób, pomaga w zamianie dowolnego zdjęcia na haft krzyżykowy. Tak, HaftiX 6.2.3 to narzędzie do robótek ręcznych. Mamy wiele możliwości: skaner, aparat, plik graficzny, aby je zamienić na gotowy wzór do haftu krzyżykowego. Można dowolnie przycinać wybrane obrazy, zaznaczając tylko te nas interesujące.

Mini Remote Control 6.9.0.4

Mini Remote Control 6.9.0.4 to program, dzięki któremu możliwe jest zarządzanie komputerami innych uczestników podczas połączenia poprzez sieć lokalną.

Egzamin gimnazjalny - nauki humanistyczne 1.0

Program ten pozwala wszystkim gimnazjalistom na sprawdzenie swoich umiejętności przed egzaminem gimnazjalnym.

EarthView 3.11.4

Program, jakim jest EarthView 3.11.4 to idealny program dla każdego, kto lubi oglądać świat na co dzień. Pozwala on na wyświetlanie zarówno na tapecie, jak i na wygaszaczu ekranu obrazu kuli ziemskiej, który cechuje się niezwykłym realizmem. Mamy do wyboru takie możliwości jak oglądanie świata w dzień, w nocy, jak i wybieranie warunków atmosferycznych jak i lokalizacji w ponad 3000 miastach.

SkypeCap 3.2

Jest to program, dzięki któremu pojawia się możliwość nagrywania rozmów audio oraz plików wideo z dość popularnego programy Skype.

Fifa 2009

Fifa 2009 to najnowsza edycja popularnego symulatora gry w piłkę nożną. Autorzy gry fifa postarali się, aby gra ta była najbardziej realistyczną w historii gier sportowych. Fifa 2009 staje w czołówce gier sportowych, ogrom pracy jaką wykonało ea games jest zauważalny. Fizyka gry stoi na najwyższym poziomie, wysoka jakość animacji podań, strzałów i zagrań. Gra charakteryzuje się ogromną grywalnoscia i wciągnie każdego. Do ściągniecia wersja demo, sprawdź screeny, wymagania systemowe, dodatki, sztuczki.

The Sims 2 PL

Kolejna wersja The Sims w wydaniu drugim po polsku. Kompletnie nowa szata graficzna, nowy bardzo rozbudowany silnik mechaniki to tylko kilka z licznych zmian w The Sims 2 jakie wprowadzili producenci. Wciel się po raz kolejny w role osoby kontrolującej, wyznaczającej życie garstki wirtualnych Simów.

ArCADia-IntelliCAD 2009

ArCADia-IntelliCAD 2009 To oprogramowanie, które wspiera użytkownika w projektowaniu 2D i 3D. Jego złożoność nie przytłacza, lecz dostarcza wyjątkowe narzędzia pozwalające zaoszczędzić czas. Jest programem stworzonym w celach budowlanych i na takiej platformie sprawdza się najskuteczniej. Z łatwością możesz stworzyć skomplikowane dokumenty budowlane w tym projekty domów i zabudowań. Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w możliwościach działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG.

ITE Live 1.05.2.7000

Program ten pozwala na analizowanie rynków na całym świecie w czasie rzeczywistym, umożliwia śledzenia walut i akcji poszczególnych firm. Dzięki niemu można tworzyć analizy, które pomogą w podejmowaniu decyzji co do kupna czy sprzedaży akcji.

Pixel 1.0-beta-8

Pixel 1.0-beta-8 to program do tworzenia grafiki rastartowej. Pomimo, że na razie jest on mało znany, to jednak staje się coraz bardziej doceniany. Główną jego zaletą jest polski interfejs oraz duża liczba ciekawych opcji.

SoundPackager 1.2

SoundPackager 1.2 jest najnowszym programem typu SoundScheme, który można pobrać z naszego serwisu, bądź korzystając z opcji download na stronie producenta.

The Sims PL

Rewolucyjna gra stanowiąca symulator wirtualnego życia ludzi, w której gracz wciela się w półboga kierując w życiu swoich tak zwanych Simów. Całkowita kontrola nad życiem Simów zapewnia godziny wspaniałej, rozwijającej rozrywki. To gra w której można kreować swoje wymarzone życie, swoją wymarzoną rodzinę.

Face Filter Studio

Face Filter Studio to program służący do edycji oraz filtracji zdjęć. Dzięki temu programowi możemy m.in. usunąć efekt czerwonych oczu, dodawać zmarszczki, itp. Bardzo interesującą opcją jest możliwość edycji gestów twarzy, oraz możliwość postarzania i odmładzania postaci na zdjęciach. Możemy również zmieniać kolor oczu, cery, a nawet włosów! W bazie programu znajduje się kilkadziesiąt modeli twarzy gotowych do edycji, oraz tyle samo gestów twarzy.

Faktury 1,2,3

Faktury 1,2,3 to program doskonale radzący sobie z wystawieniem faktur VAT.

KoolMoves 7.5.1

Program KoolMoves 7.5.1 jest bardzo przydatnym zbiorem narzędzi pomocnych przy tworzeniu różnego rodzaju filmów zapisywanych w formacie flash. KoolMoves 7.5.1 jest dostępny w wersji tzw. Triala do ściągnięcia całkowicie za darmo. Działa w systemach operacyjnych: Windows 98/NT/ME/2000/Vista/XP/7. Trial programu jak i cała wersja dostępny jest w j. angielskim.

ArtRage Starter Edition 2.6.0

Jest to program niezwykle ciekawy, szczególnie dla początkujących grafików. Umożliwia malowanie obrazów, tak gdyby były namalowane w rzeczywistości. Można używać wiele narzędzi, które pomogą ci w określonym projekcie, między innymi ołówka, pędzla, kredy czy pisaka.

SafeLogon

Doskonały program zabezpieczający przeznaczony dla użytkowników, którzy pracują z poufnymi danymi. Świetnie się sprawdzi w firmach, jak również w domu jako narzędzie do wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu z zasobów komputera na przykład dla dzieci.


34 Stron123>»