Wyniki wyszukiwania dla frazy: "darmowy program mała księgowośc rzeczpospolitej"


Liczba znalezionych pozycji: 707
29 Stron123>»

Elfin Mała Firma 2.4.1

Elfin Mała Firma to program służący do prowadzenia firmy. Narzędzie posiada wszystkie opcje, które powinien mieć taki program.

Mała Księgowość Premium Sage Symfonia

Mała Księgowość Premium SYMFONIA pozwala księgować dochody w małej i średniej firmie, która prowadzi księgowość na własną rękę. Do pobrania za darmo najlepszy i najnowszy program do prowadzenia księgowości w firmie. Mała Księgowość Premium SYMFONIA to program, który można włączyć w tryb rozliczeniowy firmy nawet podczas trwającego roku podatkowego.

SYMFONIA Mała Księgowość premium-2010

Aplikacja SYMFONIA Mała Księgowość premium-2010 to program, z którego korzystają osoby lub firmy, które prowadzą określoną księgowość.

Shellka 0.09

Ten mały i sprytny programik pozawala na ukrywanie okienek w systemie Windows. Dodatkowa przestrzeń, jaką uruchomić można za pomocą tego programu wyświetla otwarte okna. Uruchamia się go za pomocą białe strzałki, która po instalacji jest widoczna obok zegara.

Nero General Clean Tool 5.0.0.18

Nero General Clean Tool 5.0.0.18 odinstaluje pakiety multimedialne.

i-Covers 2009.a

i-Covers 2009.a wyszukuje plakaty i okładki do płyt DVD.

ReNamer 5.50

ReNamer 5.50 program do zmiany nazw plików.

Greenfish Painter 1.0

Greenfish Painter 1.0 pomoże Ci w namalowaniu obrazu.

Ala - mała księgowość 3.4.4.3

Ala – mała księgowość 3.4.4.3 to program służący do rozliczeń podatkowych i prowadzenia ksiąg rachunków. Dzięki zastosowaniu prostych i wygodnych dla użytkownika opcji, aplikacja pozwala na dokonanie szybkich operacji finansowanych takich jak uzupełnianie rozliczeń, deklaracji czy zestawień przychodów i wydatków firmy.

Just Play 1.2.

To poręczny programik do odtwarzania popularnych plików muzycznych!

Polyglot 3000 3.51

Ta mała, bezpłatna aplikacja służy do rozpoznawania ponad 440 języków. Można sprawdzać nie tylko pojedyncze słowa, ale również całe zdania. Istnieje również możliwość przyśpieszenia pracy programu, poprzez wybranie grupy języków, do których należy dany język (cyrylica, główne i znane języki i inne).

AllSnap

AllSnap do pobrania to najnowszy program umożliwiający porządkowanie uruchomionych okienek. Ta mała aplikacja sprawia że podczas przenoszenia lub zmiany rozmiaru okienka przyciągają się nawzajem do swoich krawędzi.

WordToPDF 2.7-build-205

Darmowy konwerter plików tekstowych

ShowPass 1.02

ShowPass 1.02 to mała i lekka aplikacja, która umożliwia podgląd ukrytych pod gwiazdkami (*****) haseł w systemie Windows. Nie ma znaczenia z jakiej aplikacji korzysta użytkownik, gdyż program ShowPass 1.02 bez problemu pokaże zakodowane hasła czy to w Internet Explorer czy w Windows Commander/Total Comannder itp.

i.Scribe

Bezpłatna wersja komercyjnego klienta pocztowego i.Scribe. i.Scribe to polskojęzyczny klient pocztowy cechujący się niewielkimi rozmiarami, dużą szybkością działania i intuicyjnym interfejsem. Nie wymaga instalacji, może być więc z powodzeniem przenoszony np. na dyskietce czy nośniku typu pendrive (klucz USB). Pozwala to na odbiór i dostęp do poczty na dowolnym stanowisku z dostępem do Internetu - co może być dużą zaletą dla wielu użytkowników.

SYMFONIA Kadry i Płace Premium

Najnowszy i prawdopodobnie najlepszy program dla Twojej firmy - Kadry i Płace Premium SYMFONIA SAGE. Zarządzanie czasem pracy, danymi kadrowymi pracowników i płacami w prosty i przejrzysty sposób – pobierz Kadry i Płace Premium Sage Symfonia po polsku.

Bankrut 1.6-se3

Masz problem z Internetem? Okazuje się, że nie do końca wiesz jaki masz koszt Internetu? Właśnie zostało znalezione fantastyczne rozwiązanie, a jest nim program Bankrut, który samodzielnie policzy wszystkie koszty związane z połączeniami modemowymi.

MP3 To Wave Converter Plus 2.08

MP3 To Wave Converter Plus jest to znany program, którego przeznaczeniem jest konwertowanie formatów plików muzycznych. Pozwala on konwertować pliki muzyczne pomiędzy takimi formatami jak WAV, WMA oraz oczywiście MP3.

CRM Berberis 4.0.4.9

CRM Berberis jest rozbudowanym programem, który pomaga w funkcjonowaniu małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Active System Locker

Jest to nowoczesny darmowy system zabezpieczania komponentów systemu przed nie powołanymi osobami. Przydaje się wtedy gdy osoba która korzysta z komputera podczas naszej nieobecności nie miała dostępu do niektórych programów bądź folderów. Aplikacje jest naprawdę bardzo dobra. Zapraszamy do ściągnięcia.

Folder2Iso 1.5

Wirtualne obrazy dysków twardych i napędowych mają olbrzymie zalety w świetle swojej funkcjonalności i szerokie spektrum użycia. Program Folder2ISo 1.5 jest aplikacją która w swoisty sposób pozwala na skonsumowanie użyteczności obrazów wirtualnych w codziennych operacjach dokonywanych podczas pracy z komputerem – pozwala na konwersje dowolnego folderu do obrazu wirtualnego w formacie ISO.

BizMaster

BizMaster jest prostym i intuicyjnym w obsłudze programem dla firm. Plusem programu jest ułatwianie działalności firmy, pomoc przy rozliczeniach z Urzędem Skarbowym. W dodatku podczas instalacji można zainstalować te moduły, które są nam akurat potrzebne.

CDN OPT!MA 15.2.1

CDN OPT!MA jest programem przeznaczonym do zarządzania, księgowości, obsługi sprzedaży oraz kadr i płac. Oprogramowanie skierowane jest dla małych oraz dla średnich firm.

MaluchSim 0.40 PL

Najlepszy symulator jazdy małym Fiatem – Fiat 126p w swoim żywiole! Wyścigi samochodowe w których prowadzimy Fiata 126p do pobrania za darmo już teraz – free download. Ten symulator jazdy samochodem w polskim wydaniu jest prawdopodobnie jedyną tego typu grą komputerową – zasiądź za kierownicą malucha w grze Maluch Sim 0.40 PL. Najnowsza wersja – nowe trasy.

Duck Tales

Duck Tales to gra platformowa dla jednej osoby wydana przez Capcom w 1989 roku. Pomysł na nią został zaczerpnięty ze słynnej kreskówki autorstwa Disney’a, czyli Kaczora Donalda. Gra Duck Tales do pobrania za darmo - Duck Tales free download. Gra Kaczki Duck Tales z konsoli Pegasus. W grze wcielamy się w postać sknerusa McKwacza, który dowiaduje się, że w kryjówce Drakuli ukryty jest skarb.


29 Stron123>»