Wyniki wyszukiwania dla frazy: "darmowy antywirus"


Liczba znalezionych pozycji: 693
28 Stron123>»

Panda Antivirus Pro

Panda Antivirus + Firewall 2009 PL to najnowszy i prawdopodobnie najlepszy antywirus dla Windows Vista i nie tylko. Panda Antivirus + Firewall 2009 dostępna jest po polsku i za darmo - free download Panda Antivirus + Firewall 2009 PL. Panda antywirus bardzo dobrze chroni przed atakami wirusów, trojanów, spyware, adware i niebezpiecznych programów szpiegujących. Polecamy najnowszy Antivirus Panda 2009 free download - dostępna także wersja Panda Online.

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL to najlepszy darmowy program antywirusowy, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów, trojanów i spyware. Kaspersky Lab daje go całkowicie za darmo trial do pobrania dla użytku domowego. W pełnym pakiecie między innymi Kaspersky Internet Security, Kaspersky Home Edition oraz Mobile. Najnowszy Kasperski wykrywa wszystkie wirusy, exploit, rootkit i spyware

Norton AntiVirus 2009 PL

Norton AntiVirus PL to prawdopodobnie najlepszy program antywirusowy na rynku. Pobierz już teraz darmowy program testowy chroniący przed wirusami, trojanami, robakami, spyware, Adare i phishingiem – chroń swoje dane osobiste, konta bankowe – chroń swój komputer przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem.

G DATA InternetSecurity

Najlepszy i najnowszy pod względem technologicznym program antywirusowy ostatnich miesięcy – antywirus G DATA InternetSecurity 2009 PL. Pobierz antywirus G DATA także dla Windows Vista – free download.

AVG Anti-Virus Free Edition

AVG Anti-virus 8.5 PL to najlepszy darmowy antywirus, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów, trojanów i spyware. Jest całkowicie za darmo do pobrania dla użytku domowego. Jest to najlepszy antywir dla osób ceniących darmowe programy. Najnowszy AVG wykrywa wirusy, exploit, rootkit i spyware

BitDefender Total Security 2009 build-12.0.12.0

Bit Defender Total Security, jest kolejnym programem antywirusowym, kompatybilnym ze wszystkimi systemami, jakie tylko dostępne są na rynku. Można mieć go zarówno w domowych komputerach, jak i w firmach na licencjach.

Symantec Mobile Security Suite 5.1

Program ten przeznaczony dla telefonów komórkowych z systemem Windows. Antywirus, który współpracuje z Microsoft Windows Moblie 5.0-6.1. Pozwala na kompleksową ochronę przed wirusami, spamem i innymi zagrożeniami.

Revelation 2.0.1.100

Program przydatny w wypadku, kiedy hasło jest zapamiętane w postaci gwiazdek, a my nie potrafimy sobie go przypomnieć. Jego obsługa jest bardzo prosta - wystarczy nacisnąć klawisz myszki, najechać kursorem na zaszyfrowany tekst, a następnie puścić przycisk.

PC Tools ThreatFire 4.7.0.9 PL

ThreatFire to najnowszy program zabezpieczający systemy Windows przez złośliwymi oprogramowaniami. Cechujący się innowacyjnymi rozwiązaniami skutecznie zabezpiecza nasz komputer przed wszelkiego rodzaju zabezpieczeniami. ThreatFire w wersji 4.7 po polsku dostępny do pobrania na Webnology.pl, Darmowy, szybki i skuteczny ThreatFire zabezpieczy między innymi Windows 2000, XP oraz Vista. Zanim skorzystasz z Download free przeczytać, czym wyróżnia się z pośród pozostałych programów antywirusowych, zarówno tym wydanych, jako darmowy jak i tym wymagających opłacenia licencji.

kaspersky-anti-virus-workstation-6.0.3.837

Kaspersky Anti-Virus Workstation to program antywirusowy przeznaczony do ochrony sieci przed wszelkiego typu zagrożeniami.

NOD32 Antivirus 3.0 PL

Prawdopodobnie najlepszy i najnowszy program do ochrony komputera przed wirusami – NOD32 PL w wersji polskiej do pobrania za darmo już teraz! Pobierz najbardziej zaawansowanego antywirusa NOD32 PL i chroń swój komputer przed wszelkimi wirusami, trojanami, robakami, spyware, adware i phishingiem. Download free NOD 32.

AIMFix 1.6.716.1422

AIMFix 1.6.716.1422 to nie wielkich rozmiarów program, który chroni nasz komputer przez złośliwym i niepożądanym oprogramowaniem wędrującym pomiędzy komunikatorami internetowymi.

ComboFix

Najnowszy Combofix to darmowy program przeprowadzający skanowanie twojego komputera w poszukiwaniu znanych, najpopularniejszych szkodliwych plików oraz infekcji komputerowych. Combofix dostępny do pobrania działa prawidłowo z systemami Windows 98, 2000, XP oraz Vista. W przypadku znalezienia zainfekowanego pliku następuje automatyczna próba usunięcia szkodliwego pliku.

Thunderbird 2.0.0.21

Mozilla Thunderbird to jeden z najlepszych darmowych klientów poczty email. Obsługuje bez problemu protokół pop3, imap, smtp. Posiada szereg funkcji ułatwiających zarządzaniem folderami poczty. Łatwo integruje się z Outlook i działa bezproblemu pod Windows Vista i XP. Umożliwia wykonanie backupu, czy import / export listy kontaktów.

Norman Virus Control

Dostępny najnowszy Norman Virus Control od pobrania po polsku. Popularny i bardzo ceniony przez użytkowników na całym świecie produkty norweskiej firmy Norman ASA, to skuteczne narzędzie do zwalczania szkodników internetowych. Norman Virus Control w wersji 5.99 RC18 udostępniony do pobrania na darmowy okres testowy. Program w pełni kompatybilny z systemami Windows 2000, XP, Vista.

BitDefender 9 Professional Plus PL

BitDefender 9 Professional Plus to najnowszy kombajn antywirusowy firmy Softwin. Udostępniony za darmo do pobrania program na licencji Trial oferuje kompleksową ochronę systemu Windows. BitDefender to połączenie 3 znakomitych narzędzi w jeden pakiet bezpieczeństwa.

AVG LinkScanner 9.0.851

Nie ma takiej strony w sieci, która nie zawierałaby jakichś elementów, o jakich uruchomienie byśmy się obawiali. Oczywiście każdy z nas powinien poosiadać antywirus, ale kiedy przykładowo nie mamy jeszcze licencji, możemy za pomocą freeware pobrać AVG LinkScanner, który ochroni nasz komputer i przeskanuje każdą witrynę internetową, jaką będziemy chcieli włączyć.

Norton Internet Security 2010 2011-18.1.0.37

Ochrona naszego komputera może być ciężka, jeżeli nie mamy odpowiedniego programu, który da nam pewność, że nasz komputer będzie bezpieczny nie tylko przed atakami wirusów, które przenoszą się przez przykładowo pamięć Flash, ale również Internet.

ESET Smart Security 4.2.64.12

ESET Smart Security to doskonały pakiet bezpieczeństwa nowej generacji. Ten program zapewnia kompletną ochronę przed wirusami, spyware i innymi zagrożeniami, które są w internecie.

avast! Professional

Avast 4 to zdecydowanie najlepszy program antywirusowy dla potrzeb prywatnych za darmo. Sprawdza się doskonale w ochronie Twojego komputera przed atakami niechcianych wirusów, trojanów i spyware. Jest to doskonały pakiet ochronny dla osób ceniących sobie darmowe, wydajne i kompleksowe rozwiązania. Najnowszy Avast zapewnia ochronę Twojej poczty email. Udostępniany przez ALWIL Software za darmo dla celów niekomercyjnych.

BitDefender Antivirus build-13.0.20.347

Najnowszy BitDefender jest uznawany za jeden z najlepszych programów antywirusowych swojej klasy, ponieważ daje on nam możliwość niezwykle szybkiej i skutecznej ochrony naszego komputera, bez jakichkolwiek problemów, które mogą wywołać inne podobne programy antywirusowe, jak przykładowo spowolnienie sieci, czy też uznawanie, niektórych plików za wirusy. Najnowszy BitDefender jest dostępny już w wielu serwisach, które posiadają pliki instalacyjne do wszystkich programów, co ciekawsze jest on możliwy do pobrania za darmo w wersji trial i to po polsku, niestety za wersję pełną należy zapłacić.

Ashampoo PowerUp 3.23

Czasy, w których żyjemy z pewnością możemy nazwać czasami komputerów. Pomimo tego że towarzyszą nam one od dość nie długiego czasu, to już uzależniliśmy od nich większość naszych działań. Przesiąkły one, ze względu na swoją ogromną użyteczność do różnych dziedzin naszego codziennego życia, poczynając od pracy a kończąc na odpoczynku w domu czy też nauce. Każdy użytkownik tego małego pomocnika, z pewnością zauważył, że z biegiem czasu nasze PC-ty zwalniają, bądź stają się zbyt wolne, aby obsługiwać najnowsze oprogramowanie. Powinniśmy więc dobrze dbać zarówno o fizyczną kondycję ich podzespołów jak i o stronę softwarową. Powinniśmy regularnie przeprowadzać defragmentacje dysków, a także dbać o to by nie zaśmiecać ich zbędnymi oprogramowaniami. Do tego typu porządków możemy użyć standardowych programów, wykonujących poszczególne czynności czyszczące, bądź też skorzystać z prawdziwego kombajnu do optymalizacji systemu w postaci Ashampoo PowerUp 3.23 .

ESET NOD32

ESET NOD32 Antivirus, powszechnie znany jako NOD32 jest pakietem oprogramowania antywirusowego wydanym przez Słowacka firma ESET. ESET NOD32 Antivirus jest sprzedawany w dwóch wersjach, Home Edition i Business Edition. Business Edition dodanie pakietu ESET Remote Administrator pozwala na wdrożenie zarządzania serwerami i mirrorami, aktualizacji sygnatur zagrożeń bazy danych oraz możliwość zainstalowania Microsoft Windows Server. Jest ona dostępna w języku polskim i również oferuje takowe powiadomienia. Ten program jest do pobrania na stronie producenta przy zakupie licencji, jednak ESET oferuje wersję trialową.

Avast!

Avast to świetny program antywirusowy, stworzony z pasji. Można go pobrać na stronie producenta po zakupie licencji, lecz można także wybrać kilkudniowy okres próby i sprawdzić czy Avast! Poradzi sobie z robakami i wirusami, które zagrażają naszemu komputerowi. Jest on dostępny po polsku i oferuje także komunikaty głosowe i tekstowe w tym języku. Warto go pobrać, gdyż do ściągnięcia jest świetny antywirus i czeka na Ciebie właśnie.

Palringo

palringo to darmowa alterantywa dla Gadu gadu mobile. Obsługuje wszystkie funkcje gg na komórkę, można bezpłatnie rozmawiać ze znajomymi przez gg prosto z komórki! Kompatybilny z Symbian, Java, iPhone, Windows Mobile


28 Stron123>»