Wyniki wyszukiwania dla frazy: "darmowe programy antywirusowe po polsku "


Liczba znalezionych pozycji: 789
32 Stron123>»

NERO Burning Rom PL 9

Najnowsza odsłona programu do nagrywania płyt CD, DVD oraz tworzenia wirtualnych obrazów płyt, który na dobre wywalczył sobie miano najlepszego programu w tej dziedzinie. Nero FREE jest w pełni kompatybilny z Windows Vista oraz całkowicie po polsku co daje mu przewagę nad konkurencją.

Milionerzy Online PL

Kolejna wersja nowej gry Milionerzy, Online PL. To edycja gry, w którą można zagrać Online przez internet przy pomocy przeglądarki internetowej. Wersja gry już teraz pobija rekordy popularności wśród pasjonatów.

Palringo

palringo to darmowa alterantywa dla Gadu gadu mobile. Obsługuje wszystkie funkcje gg na komórkę, można bezpłatnie rozmawiać ze znajomymi przez gg prosto z komórki! Kompatybilny z Symbian, Java, iPhone, Windows Mobile

AppRemover 2.2.5.1

AppRemover 2.2.5.1-Niezastąpiony czyściciel do usuwania zbędnych programów antywirusowych. AppRemover to darmowe anglojęzyczne oprogramowanie, które wyczyści komputer z niepotrzebnych programów antywisrusowych i antyspyware produktów z komputera.

Sodipodi 0.34

Oparty o licencję GPL program Sodipodi 0.34 pozwala na obróbkę zdjęć nawet tych dużego formatu. Jest polecany do obróbki np. plakatów. Program prosty w obsłudze, bazuje na formacie SVG pozwala na modyfikację obrazów i ma podobne możliwości jak inne darmowe programy do obróbki grafiki.

IPLA 1.1 PL

Program nazywany platformą rozrywkową umożliwiającą udział w internetowych transmisjach wideo, oglądanie seriali, filmów, a przy tym daje dostęp do wewnętrznego komunikatora użytkowników oraz czatu. Innymi funkcjami jest IPLA Radio. Zapraszamy do pobierania.

Process Viewer 5.2.15.1

Process Viewer jest jednym z najlepszych programów umożliwiających pozyskanie całkowitej kontroli nad programami związanymi z startowaniem komputera.

avast! Professional

Avast 4 to zdecydowanie najlepszy program antywirusowy dla potrzeb prywatnych za darmo. Sprawdza się doskonale w ochronie Twojego komputera przed atakami niechcianych wirusów, trojanów i spyware. Jest to doskonały pakiet ochronny dla osób ceniących sobie darmowe, wydajne i kompleksowe rozwiązania. Najnowszy Avast zapewnia ochronę Twojej poczty email. Udostępniany przez ALWIL Software za darmo dla celów niekomercyjnych.

AOL Active Virus Shield

AOL Active Virus Shield Download jest to darmowy program antywirusowy udostępniony do pobrania. Aplikacja została stworzona na zlecenie serwisu AOL przez znaną i cenioną w branży oprogramowania zabezpieczającego firmę Kaspersky Lab.

BitDefender Antivirus build-13.0.20.347

Najnowszy BitDefender jest uznawany za jeden z najlepszych programów antywirusowych swojej klasy, ponieważ daje on nam możliwość niezwykle szybkiej i skutecznej ochrony naszego komputera, bez jakichkolwiek problemów, które mogą wywołać inne podobne programy antywirusowe, jak przykładowo spowolnienie sieci, czy też uznawanie, niektórych plików za wirusy. Najnowszy BitDefender jest dostępny już w wielu serwisach, które posiadają pliki instalacyjne do wszystkich programów, co ciekawsze jest on możliwy do pobrania za darmo w wersji trial i to po polsku, niestety za wersję pełną należy zapłacić.

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) 9.5.5 PL

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) to darmowy skaner antywirusowy przeznaczony do wykrywania I usuwania złośliwego oprogramowania na systemach Windows 2000, XP, Vista. MWAV dostępny za darmo w wersji po polsku potrafi zlokalizować I usunąć wirusy, programy szpiegujące, reklamowe, robaki internetowe, keyloggery, dialery oraz inne programy szkodliwe.

Milionerzy 2 Online PL

Druga wersja gry Milionerzy Online, która pozwala na toczenie rozgrywki przez internet przy pomocy przeglądarki internetowej. Wejdź i graj online za darmo!

The Bat! 4.2.36.4-home-edition

The Bat! 4.2.36.4-home-edition to program o rozbudowanych opcjach i przyjaznym interfejsie. Służy on głównie do obsługi poczty elektronicznej. Program jest do pobrania w wersji demo, w języku polskim całkowicie za darmo.

Orbit Downloader 2.9.5 PL

Menadżer pobierania plików Orbit Downloader to jeden z lepszych w swojej dziedzinie. Umożliwia pobieranie filmów, ger, mp3 a także filmów z YouTube. Polecamy!

PC Tools Firewall Plus 6.0.0.88

Jak wiadomo korzystanie z Internetu związane jest z wieloma niebezpiecznymi wirusami, które niejednokrotnie starają wtargnąć się do naszego komputera i wykraść istotne dla nas dane lub zwyczajnie spowolnić jego pracę. W celu zapobiegania takim sytuacjom ludzie zaopatrzają się w specjalnie programy antywirusowe, które mają za zadanie chronić ich urządzenia przed nieproszonymi intruzami.

Sophos Anti-Rootkit 1.5

Sophos Anti-Rootkit 1.5 wykrywa niebezpieczne programy.

Pryskające Bańki - Kulki Online

Najlepsza gra logiczna online już dostępna - Pryskające bańki - kulki online także dla Windows Vista. Jeśli znasz Marbit Super Kulki, Pryskające Kulki, ExKulki lub Kulki PC to Pryskające bańki - kulki online, nazywana także Pryskające Bańki Mydlane jest grą właśnie dla Ciebie - polecamy!

Download Accelerator Plus

Download Accelerator Plus jest bardzo znanym narzędziem wspomagającym pobieranie plików z interentu. Najnowszy program Download Accelerator Plus jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo.

G DATA InternetSecurity

Najlepszy i najnowszy pod względem technologicznym program antywirusowy ostatnich miesięcy – antywirus G DATA InternetSecurity 2009 PL. Pobierz antywirus G DATA także dla Windows Vista – free download.

Ashampoo Firewall 1.20

Każdy, kto posiada Internet powinien wiedzieć, ze istnieje wtedy konieczność tego, aby mieć zainstalowane również programy antywirusowe. W sieci internetowej znajduje się mnóstwo szkodliwych dla naszego komputera wirusów. Znajdują się tam one za pomocą hakerów sieciowych, którzy pragną wykraść, często poufne dane z komputerów zwykłych użytkowników

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL

Kaspersky Anti-Virus 2009 PL to najlepszy darmowy program antywirusowy, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów, trojanów i spyware. Kaspersky Lab daje go całkowicie za darmo trial do pobrania dla użytku domowego. W pełnym pakiecie między innymi Kaspersky Internet Security, Kaspersky Home Edition oraz Mobile. Najnowszy Kasperski wykrywa wszystkie wirusy, exploit, rootkit i spyware

Microsoft Photo Editor 3.01

Program Microscot Photo Editor służy głównie do obróbki zdjęć, obrazków czy też wszelkiego rodzaju rysunków. Program posiada możliwość edycji zdjęć ze skanera, kamery internetowej, FDD czy też napędy optycznego. Zapraszamy do ściągania.

Norton AntiVirus

Znany przez wszystkich NortonAntivirus, jest to jedna z lepszych aplikacji antywirusowych, jest ona do zakupienia na stronie, gdzie można wybrać wersję elektroniczną bądź wersję płytową. Program jest dostępny po polsku jest i warto z niego skorzystać. Do ściągnięcia jest też wiele łatek, nowych baz wirusów i masa ciekawych elementów oprogramowania, wiec zachęcam do pobierania gdyż to jest naprawdę fantastyczna rzecz.

Panda Antivirus Pro

Panda Antivirus + Firewall 2009 PL to najnowszy i prawdopodobnie najlepszy antywirus dla Windows Vista i nie tylko. Panda Antivirus + Firewall 2009 dostępna jest po polsku i za darmo - free download Panda Antivirus + Firewall 2009 PL. Panda antywirus bardzo dobrze chroni przed atakami wirusów, trojanów, spyware, adware i niebezpiecznych programów szpiegujących. Polecamy najnowszy Antivirus Panda 2009 free download - dostępna także wersja Panda Online.

RapGet 1.41

Najnowszy RapGet to darmowy program służący do pobierania plików z takich serwisów jak Rapidshare czy Megaupload. Dostępny do pobrania za darmo, zapewnia prawidłowe działanie pod systemem Windows 98, Me, NT, 2000, XP oraz Vista. Pobierz RapGet i ściągaj pliki bez ograniczeń. RapGet 1.41 dostępny jest w wersji po polsku, prosty i przejrzysty interfejs sprawia, że nawet najmniej doświadczeni użytkownicy bez problemów mogą używać aplikacji oferowanej za darmo.


32 Stron123>»