Wyniki wyszukiwania dla frazy: "czyszczenie komputera"


Liczba znalezionych pozycji: 453
19 Stron123>»

Wise Registry Cleaner

Pobierz najnowszy program do czyszczenia rejestru systemu Wise Registry Cleaner całkowicie za darmo. Wise Registry Cleaner działa także z Windows Vista i posiada przyjemny i ergonomiczny interfejs.

CCleaner

To co doskonałego wsobie ma właśnie CCleaner. Ccleaner to świetny program do czyszczenia swojego komputera, on bardzo ułatwia procesy związane z poprawą funkcjonowania naszego sprzętu komputerowego i sprawia również to że o wiele łatwiej jest pracować na sprzęcie komputerowym, gdyż komputer wyraźnie przyśpiesza. Program jest do pobrania na stronie producenta za pewną opłatą, jednak gwarantuje on świetne działanie i naprawdę wysoką funkcjonalność na którą należy zwrócić koniecznie uwagę. Program Ccleaner to jest rewolucja jeżeli chodzi o czyszczenie swojego komputera i usuwanie zbędnych zasobów. Funkcje programu Ccleaner są różne i rozbudowane. Tak naprawdę widać że z każdą aktualizacją do pobrania pojawia się coś nowego i ciekawego, co sprawia że ten program jest jeszcze bardziej funkcjonalny i że lepiej się sprawuje, co pokazuje zadowolenie użytkowników.

Oront Burning Kit 2.8-premium

Wielu osobom przydaje się program do oczyszczania płyt. Jednym ze sposobów, jest użycie odpowiedniego, skutecznego programu. Jedynym i niepowtarzalnym takim programem jest właśnie Oront Burning Kit 2.8 premium. Pedanci zwykle używają celnych metod, taki też właśnie jest ten program. Skuteczny, celny, stworzony specjalnie do ciężkiej pracy jakim jest czyszczenie i zarządzanie płytami! Pobierz już dziś, ale wcześniej przeczytaj poniższą recenzję!

ATF Cleaner 2009

ATF Cleaner 2009 – mały pomocnik w porządkach

GoodPlayer 3.9.7

GoodPlayer 3.9.7 doskonały odtwarzacz plików multimedialnych.

BurnAware Free Edition 3.0.5

BurnAware Free Edition 3.0.5 - nagrywanie płyt CD, DVD, BlueRay. Program BurnAware Edition 3.0.5 przeznaczony jest przede wszystkim do nagrywania płyt CD, DVD oraz dysków BlueRay. Jest on dostępny za darmo i co więcej po polsku. Działa w systemach operacyjnych takich jak: Windows XP/Vista/2000/7.

IE7 pro 2.4.6

IE7Pro to funkcjonalny dodatek do przeglądarki Internet Explorer 6 , 7 , 8 i 9 , który ma na celu wzmocnienie funkcji dostarczanych przez przeglądarkę .

TweakRAM 7.0.5.31

TweakRAM umożliwia przyspieszenie pracy komputera i zwiększenie efektywności jego działania.

WinASO Registry Optimizer

Najnowszy program WinASO Registry Optimizer jest ot bardzo przydatna i funkcjonalna aplikacja, która pozwala na optymalizowanie rejestru systemowego, a także pozwala ona na czyszczenie go z wpisów, które są zbędne.

Free Registry Cleaner 4.21

Free Registry Cleaner jest zupełnie darmową aplikacją, jaka ma na celu czyszczenie, a także naprawę zniszczonych rejestrów systemowych.

Czasowy wyłącznik komputera 2.44

Doskonała aplikacja służąca do automatycznego wyłączania komputera lub poszczególnych programów.

G DATA InternetSecurity

Najlepszy i najnowszy pod względem technologicznym program antywirusowy ostatnich miesięcy – antywirus G DATA InternetSecurity 2009 PL. Pobierz antywirus G DATA także dla Windows Vista – free download.

Anti Trojan Elite 4.5.2

Program Anti Trojan Elite 4.5.2 jak sama nazwa mówi służy do usuwania z komputera wirusów typu: trojan, malware, robaki itp. Program jest dostępny wersji demonstracyjnej zupełnie za darmo. Działa w systemie operacyjnym Windows XP.

Comodo Internet Security 2011-5.0.162636.1135

Comodo Internet Security 2011-5.0.162636.1135 to dwuczęściowy pakiet ochronny dla komputera składający się z firewalla i programu antywirusowego.

Advanced Windows Xp Optimizer 1.4

Aplikacja jaką jest Advanced Windows Xp Optimizer 1.4 to swego rodzaju „przyspieszacz” działania komputera. Dzięki temu programowi można szybko i przede wszystkim skutecznie przyspieszy działanie komputera, a także i internetu oraz szeregu różnych aplikacji.

Kaspersky Anti-Hacker 1.9.37

Zapora ogniowa znanego producenta do twojego komputera Kaspersky Anti-Hacker 1.9.37 to narzędzie pozwalające na kompleksową ochronę komputera w jednym z trzech wybranych trybów. Po zainstalowaniu automatycznie ustawiany jest średni poziom zabezpieczeń, ale można go zmienić w ustawieniach na priorytet wysoki bądź też niższy.

HDDlife 3.1.170

Coraz częściej użytkownicy komputerów, zaczynają zwracać uwagę na stan techniczny jego podzespołów. Są one jak organy naszej maszyny, poprzez co gdy psuje się jeden, może dojść do awarii bądź zniszczenia całej reszty. Dlatego też powinniśmy raz na jakiś czas robić pełen przegląd podzespołów w celu sprawdzenia ich stanu.

CCleaner

Program CCleaner jest programem całkowicie darmowym, dzięki któremu możemy łatwo i bezproblemowo usunąć pozostałości po naszej pracy w komputerze – hasła, pliki Cookiem i inne dane, które nie chcielibyśmy by dostały się w niepowołane ręce. Boisz się pracować na cudzym komputerze ze względu na twoje hasła i poufne dane? CCleaner to najnowszy program za darmo, który na dodatek posiada polski interfejs i potrafi usuwać wszelkie dane, których nie chcemy udostępniać innym. Potrafi także zarządzać wieloma innymi rzeczami w komputerze. Ściągnij i przekonaj się na własne oczy co potrafi ten program całkowicie za free!

Kaspersky Rescue Disk 8.8.1.3

Ochrona komputera przed złośliwym oprogramowaniem jest niezwykle ważna, ponieważ najważniejsze jest to, żeby komputer był bezpieczny. Musimy pamiętać o tym, żeby podczas kontrolowania naszego komputera w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania wybrać taki, która da nam najlepszą ochronę.

Sygate Personal Firewall 5.6

Program jest wspaniałym narzędziem do ochrony przed wszystkimi końmi trojańskimi i robakami komputera. W związku z tym, jest wspaniałą aplikacją, która powinien posiadać każdy użytkownik komputera, bez względu na to, czy o niego dba czy nie.

SpywareGuard 2.2

SpywareGuard, jak nawet sama nazwa wskazuje, jest to program przeznaczony do ochrony komputera przez różnego rodzaju oprogramowaniem szpiegowskim. Jest to niewielka, ale bardzo skuteczna aplikacja, dostępna do pobrania za darmo.

AntiTrojan Elite 5.1.5

AntiTrojan Elite 5.1.5 - najbardziej skuteczny program do usuwania wirusów. Program AntiTrojan Elite 5.1.5 to niewątpliwie jeden z najskuteczniejszych programów antywirusowych. Co więcej, w wersji demo jest on do pobrania zupełnie za free. AntiTrojan Elite 5.1.5 posiada polską wersję językową i działa w systemie operacyjnym Windows XP.

Stoper 1.2

Stoper 1.2. to nieduży program służący do pomiaru czasu - spełnia funkcje tradycyjnego stopera.

Outpost Firewall Pro 2010 7.0-3373.514.1234

Program, którego zadaniem jest ochrona komputera a także wszystkich danych na nim umieszczonych. Dla każdego, kto szuka bezpiecznego, łatwego w użyciu programu do ochrony komputera.

My Driver 5.00

Aplikacja My Driver jest to w istocie nic innego jak tylko program służący do zarządzania sterownikami należącymi do urządzeń sprzętowych znajdujących się wewnątrz komputera.


19 Stron123>»