Wyniki wyszukiwania dla frazy: "cywilizacja 4"


Liczba znalezionych pozycji: 5

Cywilizacja I - Civilization 1

Cywilizacja I - Civilization 1 to stara gra strategiczna teraz dostępna także na komputery PC - działa z Windows XP i Windows Vista po zainstalowaniu specjalnego emulatora. Gra Cywilizacja do pobrania za darmo - free download. Polecamy!

Cywilizacja II - Civilization 2

Cywilizacja 2: Próba Czasu PL – Civilization II: Test of Time to druga edycja gry strategicznej Civilization I. Cywilizacja 2: Próba Czasu teraz także dla Windows Vista i Windows XP. Pobierz najlepszą grę strategiczną wszechczasów - Civilization II: Test of Time – free download.

Cywilizacja III - Civilization 3

Cywilizacja III Civilization 3 to trzecia edycja gry strategicznej Civilization I. Civilization III: Złota Edycja PL teraz także dla Windows Vista i Windows XP. Pobierz za darmo najlepszą grę strategiczną wszechczasów Civilization III: Złota Edycja PL z dodatkami Play the World i Conquests – free download.

Cywilizacja IV - Civilization 4

Cywilizacja IV PL - Civilization 4 PL to czwarta edycja gry strategicznej Civilization. Civilization IVPL teraz także dla Windows Vista i Windows XP. Pobierz za darmo najlepszą grę strategiczną wszechczasów Civilization IV Złota - free download. Polecamy!

eMule0.48a Xtreme 6.1

XXI wiek śmiało można nazwać wiekiem informacji. Cała nasza obecna cywilizacja funkcjonuje obecnie dzięki szybkiej i sprawnej wymianie informacji pomiędzy poszczególnymi jej okręgami. Tym co najbardziej przyczyniło się do rewolucji w przesyłaniu informacji jest Internet. Dzięki niemu możemy w bardzo szybki sposób zarówno przesyłać informację w postaci tekstowej, jak i w postaci cyfrowego dźwięku, czy też obrazu. W tej postaci przesyłamy w postaci maili czy też różnego rodzaju serwerów, filmy, zdjęcia, muzykę czy też po prostu aplikacje, które zarówno możemy przechowywać w sieci jak i się nimi wymieniać z innymi ludźmi. Do tego typu wymian zostały przygotowane specjalne programu typu Peer to Peer, które łączą ze sobą wirtualnie dwa lub więcej komputerów w sieć, w której użytkownicy mogą pomiędzy sobą wymieniać posiadane pliki. Jednym z najbardziej powszechnych programów do tego typu wymian jest program eMule zwany potocznie Osiołkiem, do którego nie dawno powstało bardzo przydatne unowocześnienie w postaci eMule0.48a Xtreme 6.1.