Wyniki wyszukiwania dla frazy: "crack do ls 2011"


Liczba znalezionych pozycji: 38
2 Stron12>

Comodo Internet Security 2011-5.0.162636.1135

Comodo Internet Security 2011-5.0.162636.1135 to dwuczęściowy pakiet ochronny dla komputera składający się z firewalla i programu antywirusowego.

DWG TrueView 2011

DWG TrueViewer 2011 stanowi niezwykły program, który umożliwia otwieranie wszelkich typów dokumentów, jakie znajdują się w formacie DWG oraz DXF. Producent, dzięki któremu istnieje powyższy program to słynny Autodesk. Posiadacie pliki w 3D? Macie problem z rozpakowaniem ich? Nie martwie się. Tutaj także bez najmniejszego problemu, zobaczycie pliki nawet w 3D. Jest to niezwykle ciekawa funkcja.

Trend Micro Internet Security 2011

Aplikacja Trend Micro Internet Security 2011 zawiera ochronę antywirusową w postaci firewalla i aplikacji, która pozwala na uniknięcie zagrożeń płynących z Internetu.

G DATA AntiVirus 2011

Mając problemy z zainfekowanym systemem, należy posiadać specjalny program, który bez problemu upora się z natrętnymi wirusami. Wirusy mogą być bardzo groźne, mogą spowodować utratę wszelakich dokumentów, plików a co gorsza mogą doprowadzić do całkowitego zniszczenia systemu. Dlatego tak ważna jest obrona komputera. Trzeba go bardzo dobrze zabezpieczyć, instalując właśnie tego typu programy.

DWG TrueViewer 2011

DWG TrueViewer 2011 to idealny program dla osób, które posiadają wszelkiego rodzaju projekty w rozszerzeniach DWG oraz DXF. Dzięki niemu, mogą otwierać dokumenty w danych, powyżej formatach. Producentem jest powszechnie znana firma pod nazwą Autodesk. Nie obca jest także obsługa plików w 3D, co stanowi dodatkową atrakcję oraz udogodnienie. Projekty, jakie przygotujemy, możemy swobodnie wydrukować. Zaletą w tym drukowaniu jest fakt, iż sami dobieramy skalę, w jakiej chcemy widzieć dany wydruk.

Autodesk Softimage Promotion 2011

Aplikacja Autodesk Softimage 2011 (dawniej zwana Softimage/ XSI) to z całą pewnością jeden z najbardziej cenionych w swojej branży, program do zaawansowanych prac twórczych, wykorzystywanych w przeróżnych dziedzinach informatycznych.

Norton Internet Security 2010 2011-18.1.0.37

Ochrona naszego komputera może być ciężka, jeżeli nie mamy odpowiedniego programu, który da nam pewność, że nasz komputer będzie bezpieczny nie tylko przed atakami wirusów, które przenoszą się przez przykładowo pamięć Flash, ale również Internet.

G DATA TotalCare 2011

Twój komputer narażony na różnego typu wirusy, musi być na nie przygotowany. Aby zapobiec zainfekowaniu, zainstaluj program G DATA TotalCare 2011. Jest to fantastyczny program a właściwie pełny pakiet antywirusowy. Żaden haker nie włamie się już do Twojego systemu ani żaden wirus nie zawita.

Heroes of Might & Magic I PL

Kultowa gra do pobrania za darmo już teraz! Heroes of Might & Magic I – pobierz całkowicie za darmo grę wszechczasów. HOMM 1 to prawdopodobnie najlepsza gra strategiczno-turowa ostatnich lat. Graj w świecie fantasy, rozwijaj swoje miasto i zbuduj niezwyciężone imperium – to wszystko w Heroes of Might and Magic I.

3ds Max 2011

Tworzenie zróżnicowanych grafik w trój wymiarze sprawia, że potrzebujemy odpowiedniego programu do tworzenia tego typu grafik. Dzięki 3ds Max 2011, jednemu z najnowszych programów do tworzenia grafiki 3D, jesteśmy stanie zaprojektować praktycznie każdego rodzaju grafikę, a nawet animację w trzech wymiarach.

Kaspersky Internet Security 2011-11.0.1.400

Najnowszy program zabezpieczający korzystanie z internetu Kaspersky Internet Security 2011 zapewnia użytkownikowi nieustanną ochronę podczas pracy i zabawy z internetem. Dzięki tej aplikacji można czuć się zupełnie bezpiecznie i nie obawiać się ataków ze strony cyberprzestępców czy też złośliwego oprogramowania.

WinRAR

Najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych programów do pakowania, rozpakowywania danych w polskiej wersji językowej objętego licencją Trial umożliwiającą korzystanie z programy za darmo przez z góry ustalony okres.

The Sims 2 Moda z H&M - H&M Fashion Stuff

The Sims 2 Moda z H&M - H&M Fashion Stuff jest kolejnym z serii niesamodzielnym rozszerzeniem do Simsów 2. Pobiersz oficjalny dodatek dla gry The Sims 2 za darmo po polsku – The Sims 2 PL. Tym razem Maxis wraz z Electronic Arts zdecydowało się na umieszczenie w swojej już kultowej grze produktów znanej szwedzkiej marki Hennes & Mauritz zajmującej się od przeszło 50 lat projektowaniem oraz produkcją zarówno męskiej jak i damskiej odzieży.

The Sims 2 Zestaw Świąteczny - Christmas Party Pack

Najnowszy n prawdopodobnie najlepszy świąteczny dodatek do pobrania za darmo The Sims 2 Zestaw Świąteczny - Christmas Party Pack free download. The Sims 2 Zestaw Świąteczny - Christmas Party Pack jest tym, o czym każdy fan Simów marzy w okresie świąt Bożego Narodzenia. Sprawdźmy!

Fifa 2009

Fifa 2009 to najnowsza edycja popularnego symulatora gry w piłkę nożną. Autorzy gry fifa postarali się, aby gra ta była najbardziej realistyczną w historii gier sportowych. Fifa 2009 staje w czołówce gier sportowych, ogrom pracy jaką wykonało ea games jest zauważalny. Fizyka gry stoi na najwyższym poziomie, wysoka jakość animacji podań, strzałów i zagrań. Gra charakteryzuje się ogromną grywalnoscia i wciągnie każdego. Do ściągniecia wersja demo, sprawdź screeny, wymagania systemowe, dodatki, sztuczki.

Easy Vista Manager 2.1.7 PL

Najnowszy Easy Vista Manager to program, który pokazuje informacje o systemie operacyjnym i sprzęcie. Jest do pobrania za darmo – free download Easy Vista Manager. Pobierz Easy Vista Manager i zoptymalizuj swój komputer – poznaj informacje o systemie.

The Sims 2 Seasons Digital Download Patch - Cztery Pory Roku

The Sims 2 Seasons Digital Download Patch to najlepszy patch do gry The Sims II – możemy modyfikować pory roku, bawić się w śniegu i jesiennych liściach, a także obliguje nas do wykonywania sezonowych prac i obowiązków. The Sims 2 Seasons Digital Download Patch PL - Cztery Pory Roku - jest do pobrania za darmoi po polsku – free download także dla Windows Vista.

Norton AntiVirus 2009 PL

Norton AntiVirus PL to prawdopodobnie najlepszy program antywirusowy na rynku. Pobierz już teraz darmowy program testowy chroniący przed wirusami, trojanami, robakami, spyware, Adare i phishingiem – chroń swoje dane osobiste, konta bankowe – chroń swój komputer przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem.

Mudbox 2011

Zajmowanie się grafiką, nie jest dla ludzi rzeczą łatwą, dlatego profesjonaliści powinni korzystać z przeznaczonych ku temu programów. Poprzez deformacje siatki obiektu i użycie wielu narzędzi można wyprofilować formaty 3D.

Panda Internet Security 2009 2011

Istnieje wiele interesujących programów, jakie chronią nasz komputer, jednym z nich jest Panda Internet Security. W dużej mierze zapobiega kradzieży naszych danych, haseł i loginów, na pocztach i w systemach bankowych.

Panda Global Protection 2011

W Internecie jest wiele szkodliwych wirusów, wielu z nas poszukując pakietu ochronnego, zapomina jak bardzo przydatnym jest pakiet Panda Global Protection. Wykrywa on wszelakie triki hakerów, oszustwa, a także kradzieże danych osobowych, co sprawia, iż oddala nas od zagrożeń internetowych.

ConvertXtoDVD

Kolejna odsłona jednego z lepszych konwerterów plików na DVD – ConvertXtoDVD teraz do pobrania całkowicie za darmo po polsku. Polecamy i zachęcamy do pobierania!

The Sims 1 PL

Na początku 2000 roku wydana została pierwsza część kultowej dziś serii The Sims I. Ta na pozór prosta gra, polegająca na sterowaniu „wirtualnymi ludzikami” już chwilę po swojej premierze zyskała sobie rzeszę oddanych fanów oraz stała się jedną z najlepiej sprzedających się gier w branży komputerowej – około 16 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Pobierz Simsy także dla Windows Xp, Vista 32 i 64 bit.

The Sims 2 Podróże – Bon Voyage

The Sims 2 Podróże – Bon Voyage jest kolejnym z kolei niesamodzielnym dodatkiem do drugiej części symulatora życia codziennego jakim jest gra „The Sims 2”. „Podróże” są rozszerzeniem, dzięki któremu my i nasze Simy będę mogły zerwać z dręczącą monotonią życia codziennego i pozwolą rozkoszować się odpoczynkiem w najlepszych „simowych” kurortach.

The Sims 2 Nocne Życie - Nightlife

The Sims 2 Nocne Życie jest jednym z wielu niesamodzielnych dodatków do Simsów 2. Poszerza on spektrum naszego działania o sferę nocnego życia naszych podopiecznych. Dzięki temu dodatkowi będziemy mieli możliwość organizowania różnorakich imprez zarówno we własnym domu w charakterze gospodarza, jak i poza domem w roli gościa.


2 Stron12>