Wyniki wyszukiwania dla frazy: "conter strike"


Liczba znalezionych pozycji: 4

Desert Strike

W Dessert Strike mamy do wykonania cztery różne misje, podczas których dostajemy zadania. jest to klasyka gatunku, gdzie pilotujemy wojskowy śmigłowiec. Powierzone rozkazy wykonujemy w dowolnej kolejności. Webnology.pl poleca Dessert Strike jako symulator lotu śmigłowcem z lekkim przymrużeniem oka.

Counter Strike 1.6

Jedna z najpopularniejszych gier wśród strzelanek. Jest to darmowa aplikacja zapewniająca doskonała zabawę. Chyba każdy choć słyszał o counter strike. Najczęściej słyszany i używany skrót to CS od pierwszych liter wyrazów. Gra polega na rywalizacji drużyn. Jest ona doskonała i stała się hitem światowym. Polega głównie na rozgrywce przez sieć. Nie można grać samemu choć po tym jak gra osiągnęła taki sukces zostały stworzone różne wtyczki. CS (free) posiada bardzo wiele broni a je możemy kupić za pieniądze które otrzymamy za udaną misje czy zabicie przeciwnika. Pieniądze możemy również stracić za zabicie swojego człowieka lub zakładnika. Fabuła gry dzieli się głównie na terrorystów i antyterrorystów.

Steam

Steam 3.0 to najnowszy darmowy program działający na zasadzie ogromnego sklepu internetowego. Dzięki Steam mamy możliwość zakupienia i pobrania jednej z wielu dostępnych gier na rynku. Darmowy po polsku Steam dostępny w wersji dla systemów Windows 2000, XP, Vista. Pobierz za darmo Steam i pobieraj nowości prosto na swój komputer.

Xfire

Najnowszy Xfire to innowacyjny komunikator internetowy kierowany głównie do graczy komputerowych. Napisany pod system Windows, zapewnia prawidłowe działanie na większości wersji tego systemu, między innymi Windows XP czy Vista. Komunikator Xfire oferowany do pobrania za darmo, rozpowszechniany na licencji freeware, darmowy dla użytkowników prywatnych. Pobierz za darmo korzystając z Download Free na naszej stronie. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku.