Wyniki wyszukiwania dla frazy: "Chrome na komórkę"


Liczba znalezionych pozycji: 40
2 Stron12>

Google Chrome 3 PL

Google Chrome 3 to najnowszy produkt Google. Niezwykle szybka i przyjazna dla użytkownika przeglądarka internetowa dostępna za darmo, również po polsku. Oferowana przeglądarka do pobrania posiada szereg nowych funkcji. Pomimo, że Google Chrome działa niezwykle stabilnie i szybko twórcy zapewniają, że może i będzie jeszcze lepiej. Najnowszy Chrome 3 okazał się dokładnie tym, co zapowiadano.

Google Chrome 2

Pobierz najnowszą przeglądarke Google Chrome sygnowaną numerem 2 już dziś. Poznaj jej zalety i sprawdź jej wyższość nad przeglądarką Mozilla Firefox czy Internet Explorer. Najnowszy Google Chrome posiada ulepszony silnik, ogrom poprawek w stosunku do wersji 1. Czy ten hit naprawdę podbije rynek?

Palringo

palringo to darmowa alterantywa dla Gadu gadu mobile. Obsługuje wszystkie funkcje gg na komórkę, można bezpłatnie rozmawiać ze znajomymi przez gg prosto z komórki! Kompatybilny z Symbian, Java, iPhone, Windows Mobile

Google Chrome

Pojawił się najnowszy produkt ze stajni Google, Darmowy Google Chrome oznaczony cyfrą 4.0 to kolejna edycja dynamicznie rozwijającej się przeglądarki internetowej. Darmowy Google Chrome 4.0 do pobrania po polsku na Webnology.pl. Dedykowany dla systemów Windows XP, Vista, 7, działa również ze starszymi wersjami systemu Windows. Pobierz najnowszy Google Chrome 4.0.

SKAN - skaner RTG

Najnowszy HIT twórców PYRO zdmuchnij świeczki - SKAN to aplikacja JAVA na telefon, która pozwala na zabawę w skanowanie swojej czaszki i ręki - aplikacja, gra reklamowana w telewizji - polecamy!

Pierdafon - Pierdofon - Piardofon

Najnowszy hit na telefon komórkowy – Pierdafon free download to aplikacja, dzięki której zrobisz kawał, dowcip, psikusa swoim znajomym. Pobierz Pierdafon i dowiedz się jak działa dokładnie. Hit na komórkę Pierdafon do pobrania za darmo – pierdafon free download. Aplikacja na komórkę Pierdafon na telefon komórkowy Mobile.

PYRO - zdmuchnij świeczki

PYRO- zdmuchnij świeczkę - aplikacja JAVA na telefon komórkowy. Opis programu PYRO - zdmuchnij świeczkę do pobrania za darmo na Webnology.pl - free download.

Adobe Shockwave Player 11.5.8.612

Wtyczka do przeglądarek Opera, IE, Chrome, Firefox, umożliwiająca oglądanie animacji, aplikacji edukacyjnych, różnego rodzaju symulacji, filmów na stronach opartych na technologii Schockwave. Bardzo przydatna, umożliwia również korzystanie z gier dostępnych online.

AutoMapa

AutoMapa 5.5.1 PL to niezwykle funkcjonalny program przeznaczony do nawigacji satelitarnej. Jako jedyny na rynku prezentuje wirtualne wizualizacje budynków w miastach Polski i Europy, co sprawia, że jest on uważany za jeden z najlepszych produktów w tej kategorii. najlepsza i najnowsza polska nawigacja AutoMapa 5.5.1 do pobrania za darmo – free download.

Flash Player 10.0.22.87

Dzięki najnowszemu i oczywiście także darmowemu Flash Player można przeglądać animacje, filmy oraz wiele innych elementów internetowych, które są stworzone w technologii Flash.

Lunascape 6.3.0.22683

Lunascape to nic innego jak przeglądarka internetowa, jednak jest to dość specyficzny produkt wykonany w Japonii, tam też posiada największą popularność (około 10 milionów pobrań).

Super Mario Online

Gra Super Mario Online teraz także dla Windiws Vista - free download. Mario Online PL to kolenja edycja sławnej platformówki, której inne wersje to Mega Mario, Super Mario Brothers (Super Mario Bross) i Mario Forever.mario Online do ściągnięcia całkowicie za free jako Mega Mario, Mario Forever i Super Mario Brothers w której głównymi bohaterami są Mario i Luigi. Na stronie dostępne dodatki, kody, patche, pluginy do Mario Online a także wersja Mario Mobile - Mario Portable.

Mobiola Video Studio 3.1.30

Najnowszy Mobiola Video Studio 3.1.30 – praktyczny konwerter plików mobilnych

Mobiola Video Studio 3.1.30

Najnowszy Mobiola Video Studio 3.1.30 – praktyczny konwerter plików mobilnych

PassTool Password Reader 7.6

PassTool to polski i darmowy program do dekodowania loginów i haseł z kilku popularnych aplikacji.

Download Master

Download Master jest to darmowy program, który wspomaga pobieranie plików z sieci. Program jest łatwy w obsłudze, potrafi przyspieszyć pobieranie plików nawet pięciokrotnie. Jego możliwości sprawiają, że wybierane są najlepsze dostępne połączenia z miejscem, z którego można dany plik pobrać. Program dostępny jest na stronie producenta oraz w naszym serwisie.

Gadu Gadu 7.7 - GG 7.7

Najnowsza wersja popularnego komunikatora internetowego. Nowe GG 7.7 pozwala na komunikowanie się z wielomilionową społecznością. Sprawdź co nowego w gadu gadu 7.

Milionerzy 4 PL

Najnowsza wersja gry stworzonej w oparciu o bardzo popularny teleturniej telewizyjny Milionerzy po polsku. Gracz wciela się w uczestnika wielkiej gry, gdzie stawką jest milion. Przechodząc przez szereg różnorodnych pytań posiadamy trzy koła ratunkowe ułatwiające udzielenie odpowiedzi.

Mobile AMR converter

Jest to jedna z aplikacji które w dzisiejszym świecie jest już nie potrzeba. Przyda się jedynie posiadacza strasznych komórek, którzy są powiedzmy do niech przywiązani. Program(free) ten ma za zadanie przekształcić plik muzyczny w plik o rozszerzeniu .AMR lub odwrotnie. Plik amr jest plikiem o gorszej jakości i zajmuje mniej miejsca. Kiedy jeszcze w komórkach nie było pamięci zewnętrznych a sama komórka miała w porywach do 10mb pamięci to ten darmowy program taki przydał by się wielu z nas. Jednak teraz praktycznie każda komórka ma miejsce na zewnętrzna pamięć a i sama obsługuje pliki mp3 bez większego problemu. Jednak jeżeli masz straszą komórkę zachęcamy do pobrania.

Diamenty Dody

Diamenty Dody to wciągająca gra logiczna typu match3. Musisz łączyc trzy lub więcej elementów tego samego koloru. Pobierz tą najnowszą grę na komórkę i pomóż dodzie w kształtowaniu jej kariery!

Milionerzy PL na komórkę

Jeden z najpopularniejszych teleturniejów telewizyjnych Milionerzy pl dostępne do pobrania na telefon. Zagraj w grę java, usiądź na przeciwko Huberta Urbańskiego, odpowiedz na 15 pytań i wygraj milion złotych dla zabawy! Warunki gry są podobne do prawdziwego teleturnieju. Możesz skorzystać z trzech podpowiedzi, koło ratunkowe, pytanie do publiczności, oraz pół na pół. Nudzisz się w drodze do szkoły? Graj w milionerów na telefon!

KASA na komórkę

Aplikacja JAVA KASA na komórkę to najnowszy hit do pobrania poprzez wysłanie smsa na określony numer. Czy warto? Przekonaj się sam i pobierz za darmo opis do aplikacji w której możesz żonglować bilonem we własnym telefonie komórkowym.

Adobe Flash Player

Wtyczka do najpopularniejszych przeglądarek (IE, Firefox, Opera) pozwalająca na odtwarzanie aplikacji (filmów, gier) w technologii Flash. Pobierz Adobe Flash Player 10 i oglądaj filmy na youtube, graj w gry Flash. Darmowa wtyczka po polsku na Xp i Vista!

DivX Mobile Player

DivX Mobile Player to samodzielny odtwarzacz multimedialny dla DivX w telefonach komórkowych czyli zakodowanego filmu . Player został stworzony przez DivX, Inc i można go pobrać ze strony internetowej firmy. Wesja Mac OS X została wprowadzona z DivX 6.5 na 2006-05-25. Prekursorem tego odtwarzacza jest Playa, jeden odtwarzacz multimedialny wykonany przez zespół Mayo Proyect, później DivXNetworks. Program dostępny na różne platformy do pobrania w języku polskim. Można całość aplikacji zakupić lub pobrać w wersji podstawowej na stronie DIVIX'a, w wersji polskiej nie ma problemu by ją aktualizować czy wymienić, jest również honorowana.

Comodo Dragon Internet Browser 4.1.1.12

Comodo Dragon Internet Browser 4.1.1.12 to przeglądarka której twórcy postawili na jedną, podstawową i esencjalną funkcje korzystania z Internetu – bezpieczeństwo. To właśnie bezpieczeństwo będzie głównym czynnikiem determinującym zarówno opcje programu, jak i jego bardziej złożoną konstrukcje, związana z jego zaprogramowaniem.


2 Stron12>