Wyniki wyszukiwania dla frazy: "Call of Duty 5: World at War PL"


Liczba znalezionych pozycji: 30
2 Stron12>

Call of Duty 4: Modern Warfare Patch 1.6 najnowszy dodatek

Dostępny do pobrania najnowszy dodatek dla gry Call of Duty 4 Modern War - Call of Duty 4: Modern Warfare Patch 1.6. Najnowsza wersja do ściągnięcia za darmo - oczywiście CoD 4 plugin to łatka, która wprowadza do gry wiele dodatkowych plansz, usprawnia działanie w trybie multiplayer i likwiduje błędy programowe. Oferowana łatka działa oczywiście na PC z systemem Windows 2000, Xp, Vista, 7.

Spolszczenie Call of Duty PL

Program zawierający polski język dla bardzo popularnej gry wojennej wszechczasów jaką jest Call of Duty. Dzięki aplikacji spolszczającej otrzymamy polską wersję Call of Duty. Pobierz i zacznij się cieszyć już dziś ojczystym językiem w Twojej ulubionej grze.

Call of Duty 5: World at War PL

Najnowszy produkt firmy Activision oferowany całkowicie za darmo. Najnowszy Call of Duty World at War został wydany do pobrania całkowicie za darmo. Darmowy do pobrania Call of Duty oferuje jedynie tryb multiplayer, nie jest dostępna kampania single player. Całkowicie po polsku Call of Duty World at War dostępny do pobrania na Webnology.pl, pełna współpraca z systemami Windows XP, Vista, 7. Download Free Call of Duty World at War już teraz i zagraj w sieci całkowicie za darmo.

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare to najnowszy produkt firmy Infinity Ward. Tym razem przeniesiona w realia konfliktów teraźniejszych. Świetna gra akcji z wątkami fabuły do pobrania za darmo w wersji demo. Gra Wydana zarówno na PC z systemem Windows jak i na konsole takie, jaki Xbox 360 i PlayStation 3. Oczywiście Call of Duty 4: Modern Warfare do ściągnięcia za darmo na PC.

Call of Duty - Dawnville Episode Combat Arms

Zapraszamy do ściągnięcia jednej z najpopularniejszych wersji gry COD. Call of Duty to bardzo popularna gra polegająca na rozgrywkach mających miejsce w czasie drugiej wojny światowej. Gra w wersji demo jest za darmo. Gra ma bardzo ciekawy wątek i wiele rożnych broni. Wciąga i uczy. Gra jest zrobiona na podstawie wydarzeń które naprawdę miały miejsce wiec można się czegoś nauczyć. Ta darmowa gra ukrywa się właśnie pod skrótem COD co oznacza Call of Duty.

Atlas of World History 1.0

Atlas of World History, bezpłatny program historyczny obejmujący swoim zakresem ok.4000 lat (od 3000 r. p.n.e do 1000 r. n.e.).

3D World Map 2.1

Trójwymiarowy obraz Ziemi na twoim komputerze? W programie 3D World Map 2.1 to możliwe. Aplikacja możliwia wyświetlanie kuli ziemskiej lub też wybranego jej obszaru. Z tym programem można znaleźć dwa odległe miejsca, zmierzyć między nimi odległość i dodatkowo je porównać. Można również oglądać ziemię w świetle dziennym i nocnym.

World Of Warcraft

Czy jest ktoś kto nie słyszał o grze World Of Warcraft? To najpopularniejsza gra MMORPG wszech czasów... A teraz do pobrania zupełnie za darmo z webnology.pl!

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat to drugi dodatek do tej niesamowitej strzelanki! Jeśli jesteś wymagającym graczem i szukasz produkcji, przy której spędzisz trochę czasu S.T.A.L.K.E.R. jest dla ciebie!

World Geography Tutor 1.2

World Geography Tutor jest to najnowszy program, którego przeznaczeniem jest wspomaganie nauki politycznej mapy świata. Program pozwala na wyświetlanie wszystkich kontynentów, natomiast po wybraniu określonego z nich, wyświetlają się nam znajdujące się tam kraje, a także w przypadku większych krajów, wyświetlane są określone regiony czy też stany.

World of WarCraft: The Burning Crusade

World of WarCraft: The Burning Crusade to pierwszy oficjalny, długo oczekiwany dodatek! Nowy tytuł niesie ze sobą wiele zmian, które czynią grę jeszcze lepszą... Sprawdź sam!

Dungeon Siege II: Broken World

Broken World to dodatek dodatek do świetnej gry RPG, która ma tysiące fanów na całym świecie - Dungeon Siege II. Po raz drugi mamy okazję przenieść się do świata pełnego zniszczeń, zła i wiecznej walki, aby znów sprawdzić swoje umiejętności! Dungeon Siege II: Broken World niestety nie został udostępniony w wersji demo, a szkoda...

Cywilizacja III - Civilization 3

Cywilizacja III Civilization 3 to trzecia edycja gry strategicznej Civilization I. Civilization III: Złota Edycja PL teraz także dla Windows Vista i Windows XP. Pobierz za darmo najlepszą grę strategiczną wszechczasów Civilization III: Złota Edycja PL z dodatkami Play the World i Conquests – free download.

Xfire

Najnowszy Xfire to innowacyjny komunikator internetowy kierowany głównie do graczy komputerowych. Napisany pod system Windows, zapewnia prawidłowe działanie na większości wersji tego systemu, między innymi Windows XP czy Vista. Komunikator Xfire oferowany do pobrania za darmo, rozpowszechniany na licencji freeware, darmowy dla użytkowników prywatnych. Pobierz za darmo korzystając z Download Free na naszej stronie. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku.

World of Where 2.0

Jest to program z kategorii geografia służący do nauki stolic państw świata. Najbardziej przydatny jest on dla najmłodszych użytkowników.

NASA World Wind

Jest to bardzo ciekawa darmowa aplikacja opracowana przez NASA. Program ten przypomina swoimi możliwościami Google earth lecz różni się od niego dość znacznie. Pozwala na zobaczenia zdjęć satelitarnych całego świata w wysokiej jakości. Jednak najlepszą jakość oferuje oczywiście na terenie USA. Program jest zrobiony jako rozbudowany globus. Zdjęcia można zobaczyć pod wieloma kątami a sam program oferuje wiele opcji.

Uplook 2.2.5

Program ten został stworzony do zarządzania głównie całością struktur IT. Szczególnie wiąże się z działaniami na oprogramowaniach, a także na jego bazie możemy dokonać wielu identyfikacji innych źródeł, czy sprzętu komputerowego.

Druczek

Druczek 2009 to doskonały program do obsługi małych oraz średnich firm. Aplikacja zawiera wiele modułów, które pomagają nam prowadzić działalność gospodarzą. Narzędzie umożliwia nam między innymi takie opcje jak wystawianie faktur oraz faktur UE, drukowanie przelewów, magazyn, prowadzenie kasy, rejestr VAT, terminarz, kalkulatory pocztowe oraz wiele mniej znanych elementów.

Profit CRM

Program Profit CRM stworzony został z myślą o zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wspomaga kreowanie kontaktów z klientami firmy, dzięki unikalnym rozwiązaniom. Są nimi moduły wbudowane w program.

Spore

Spore – gra typu MMO, jest to strategia z elementami akcji o dosyć nietypowym charakterze. Właściwie można ją nazwać Simsami w innym świecie... Z tym, że aby określić ten świat potrzeba więcej niż kilka zdań!

Guild Wars

Guild Wars to jedyna gra, która może właściwie na równi konkurować z World of Warcraft. Właściwie już przed premierą pewne było, że ta produkcja będzie hitem, w końcu twórcy takiego tytułu jak Lineage II zawieść nie mogli. Gracze mają okazję przenieść się w świat pełen magii, przygód i rywalizacji, który wciągnie na wiele godzin. Producent udostępnił wersję trial za darmo...

AutoIt

AutoIt jest całkowicie darmowy do pobrania, podobnym do Basica językiem skryptowym, zaprojektowano go w celu automatyzacji akcji w środowisku graficznym systemu Windows i do ogólnego pisania skryptów. Program niestety nie jest po polsku.

Gizmo

Gizmo to najnowszy komunikator internetowy dla systemów Windows XP, Vista oraz najnowszy Windows 7. Gizmo umożliwia prowadzenie rozmów audio/video jak również standardowych rozmów tekstowych. Rozpowszechniany, jako darmowy i udostępniony do pobrania za darmo. Program prosty w obsłudze, interfejs chociaż nie dostępny po polsku dzięki zastosowaniu kolorowych ikonek zapewnia łatwość w obsłudze bez konieczności znajomości języka angielskiego.

Zinio Reader 3.7.4.6985

Zinio Reader 3.7.4.6985 to program służący przeglądaniu elektronicznej wersji dokumentów, czasopism, książek, magazynów czy gazet, co w dzisiejszych czasach stanowi istotne ułatwienie dla osób, które nie posiadają czasu na czytanie ich w wersji papierowej.

Heroes of Might and Magic V: Hammers of Fate

Kuźnia Przeznaczenia - tak właśnie zatytułowano pierwszy dodatek do piątej odsłony gry Heroes of Might and Magic V. Po nieudanej czwartej części okazało się, że jej następca to prawdziwy hit. Studio Nival Interactive zrobiło kawał dobrej roboty. Twórcy niestety nie udostępnili wersji demo, a szkoda...


2 Stron12>