Wyniki wyszukiwania dla frazy: "call of duty 4"


Liczba znalezionych pozycji: 11

Call of Duty 4: Modern Warfare Patch 1.6 najnowszy dodatek

Dostępny do pobrania najnowszy dodatek dla gry Call of Duty 4 Modern War - Call of Duty 4: Modern Warfare Patch 1.6. Najnowsza wersja do ściągnięcia za darmo - oczywiście CoD 4 plugin to łatka, która wprowadza do gry wiele dodatkowych plansz, usprawnia działanie w trybie multiplayer i likwiduje błędy programowe. Oferowana łatka działa oczywiście na PC z systemem Windows 2000, Xp, Vista, 7.

Spolszczenie Call of Duty PL

Program zawierający polski język dla bardzo popularnej gry wojennej wszechczasów jaką jest Call of Duty. Dzięki aplikacji spolszczającej otrzymamy polską wersję Call of Duty. Pobierz i zacznij się cieszyć już dziś ojczystym językiem w Twojej ulubionej grze.

Call of Duty 5: World at War PL

Najnowszy produkt firmy Activision oferowany całkowicie za darmo. Najnowszy Call of Duty World at War został wydany do pobrania całkowicie za darmo. Darmowy do pobrania Call of Duty oferuje jedynie tryb multiplayer, nie jest dostępna kampania single player. Całkowicie po polsku Call of Duty World at War dostępny do pobrania na Webnology.pl, pełna współpraca z systemami Windows XP, Vista, 7. Download Free Call of Duty World at War już teraz i zagraj w sieci całkowicie za darmo.

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare to najnowszy produkt firmy Infinity Ward. Tym razem przeniesiona w realia konfliktów teraźniejszych. Świetna gra akcji z wątkami fabuły do pobrania za darmo w wersji demo. Gra Wydana zarówno na PC z systemem Windows jak i na konsole takie, jaki Xbox 360 i PlayStation 3. Oczywiście Call of Duty 4: Modern Warfare do ściągnięcia za darmo na PC.

Call of Duty - Dawnville Episode Combat Arms

Zapraszamy do ściągnięcia jednej z najpopularniejszych wersji gry COD. Call of Duty to bardzo popularna gra polegająca na rozgrywkach mających miejsce w czasie drugiej wojny światowej. Gra w wersji demo jest za darmo. Gra ma bardzo ciekawy wątek i wiele rożnych broni. Wciąga i uczy. Gra jest zrobiona na podstawie wydarzeń które naprawdę miały miejsce wiec można się czegoś nauczyć. Ta darmowa gra ukrywa się właśnie pod skrótem COD co oznacza Call of Duty.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat to drugi dodatek do tej niesamowitej strzelanki! Jeśli jesteś wymagającym graczem i szukasz produkcji, przy której spędzisz trochę czasu S.T.A.L.K.E.R. jest dla ciebie!

Xfire

Najnowszy Xfire to innowacyjny komunikator internetowy kierowany głównie do graczy komputerowych. Napisany pod system Windows, zapewnia prawidłowe działanie na większości wersji tego systemu, między innymi Windows XP czy Vista. Komunikator Xfire oferowany do pobrania za darmo, rozpowszechniany na licencji freeware, darmowy dla użytkowników prywatnych. Pobierz za darmo korzystając z Download Free na naszej stronie. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku.

Uplook 2.2.5

Program ten został stworzony do zarządzania głównie całością struktur IT. Szczególnie wiąże się z działaniami na oprogramowaniach, a także na jego bazie możemy dokonać wielu identyfikacji innych źródeł, czy sprzętu komputerowego.

Profit CRM

Program Profit CRM stworzony został z myślą o zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wspomaga kreowanie kontaktów z klientami firmy, dzięki unikalnym rozwiązaniom. Są nimi moduły wbudowane w program.

AutoIt

AutoIt jest całkowicie darmowy do pobrania, podobnym do Basica językiem skryptowym, zaprojektowano go w celu automatyzacji akcji w środowisku graficznym systemu Windows i do ogólnego pisania skryptów. Program niestety nie jest po polsku.

Gizmo

Gizmo to najnowszy komunikator internetowy dla systemów Windows XP, Vista oraz najnowszy Windows 7. Gizmo umożliwia prowadzenie rozmów audio/video jak również standardowych rozmów tekstowych. Rozpowszechniany, jako darmowy i udostępniony do pobrania za darmo. Program prosty w obsłudze, interfejs chociaż nie dostępny po polsku dzięki zastosowaniu kolorowych ikonek zapewnia łatwość w obsłudze bez konieczności znajomości języka angielskiego.