Wyniki wyszukiwania dla frazy: "CALL OF DUTY 2 PEŁNA WERSJA"


Liczba znalezionych pozycji: 853
35 Stron123>»

Spolszczenie Call of Duty PL

Program zawierający polski język dla bardzo popularnej gry wojennej wszechczasów jaką jest Call of Duty. Dzięki aplikacji spolszczającej otrzymamy polską wersję Call of Duty. Pobierz i zacznij się cieszyć już dziś ojczystym językiem w Twojej ulubionej grze.

Call of Duty 4: Modern Warfare Patch 1.6 najnowszy dodatek

Dostępny do pobrania najnowszy dodatek dla gry Call of Duty 4 Modern War - Call of Duty 4: Modern Warfare Patch 1.6. Najnowsza wersja do ściągnięcia za darmo - oczywiście CoD 4 plugin to łatka, która wprowadza do gry wiele dodatkowych plansz, usprawnia działanie w trybie multiplayer i likwiduje błędy programowe. Oferowana łatka działa oczywiście na PC z systemem Windows 2000, Xp, Vista, 7.

Call of Duty 5: World at War PL

Najnowszy produkt firmy Activision oferowany całkowicie za darmo. Najnowszy Call of Duty World at War został wydany do pobrania całkowicie za darmo. Darmowy do pobrania Call of Duty oferuje jedynie tryb multiplayer, nie jest dostępna kampania single player. Całkowicie po polsku Call of Duty World at War dostępny do pobrania na Webnology.pl, pełna współpraca z systemami Windows XP, Vista, 7. Download Free Call of Duty World at War już teraz i zagraj w sieci całkowicie za darmo.

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare to najnowszy produkt firmy Infinity Ward. Tym razem przeniesiona w realia konfliktów teraźniejszych. Świetna gra akcji z wątkami fabuły do pobrania za darmo w wersji demo. Gra Wydana zarówno na PC z systemem Windows jak i na konsole takie, jaki Xbox 360 i PlayStation 3. Oczywiście Call of Duty 4: Modern Warfare do ściągnięcia za darmo na PC.

Call of Duty - Dawnville Episode Combat Arms

Zapraszamy do ściągnięcia jednej z najpopularniejszych wersji gry COD. Call of Duty to bardzo popularna gra polegająca na rozgrywkach mających miejsce w czasie drugiej wojny światowej. Gra w wersji demo jest za darmo. Gra ma bardzo ciekawy wątek i wiele rożnych broni. Wciąga i uczy. Gra jest zrobiona na podstawie wydarzeń które naprawdę miały miejsce wiec można się czegoś nauczyć. Ta darmowa gra ukrywa się właśnie pod skrótem COD co oznacza Call of Duty.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat to drugi dodatek do tej niesamowitej strzelanki! Jeśli jesteś wymagającym graczem i szukasz produkcji, przy której spędzisz trochę czasu S.T.A.L.K.E.R. jest dla ciebie!

Xfire

Najnowszy Xfire to innowacyjny komunikator internetowy kierowany głównie do graczy komputerowych. Napisany pod system Windows, zapewnia prawidłowe działanie na większości wersji tego systemu, między innymi Windows XP czy Vista. Komunikator Xfire oferowany do pobrania za darmo, rozpowszechniany na licencji freeware, darmowy dla użytkowników prywatnych. Pobierz za darmo korzystając z Download Free na naszej stronie. Aplikacja nie oferuje interfejsu po polsku.

Deluxe Ski Jump 2.1 - DSJ 2.1

Legendarna gra - skoki narciarskie Deluxe Ski Jump 2. Pobierz za darmo DSJ2 - download free DSJ 2. Dodatki, nowe skocznie, kody, klucze do najlepszych skoków, poradniki jak skakać 150 metrów i inne informacje na Webnology.pl. Zapraszamy do pobierania - najlepsza wersja Deluxe Ski Jump 2. Download free full DSJ2.

Niezbędnik Internauty 4.7 PL

Najnowszy Niezbędnik Internauty PL to narzędzie do oglądania telewizji i słuchania radia bez karty telewizyjnej czy anteny. Pobierz Niezbędnik Internauty po polsku i przekonaj się o jego zaletach – TV przez Internet i radio przez Internet to jego główne zalety.

Uplook 2.2.5

Program ten został stworzony do zarządzania głównie całością struktur IT. Szczególnie wiąże się z działaniami na oprogramowaniach, a także na jego bazie możemy dokonać wielu identyfikacji innych źródeł, czy sprzętu komputerowego.

Micro Machines

Pierwsza wersja kultowej gry wyścigowej, która swój żywot zaczęła na konsoli. Teraz gra również dostępna w wersji na PC. Zagraj i przekonaj się sam o jej grywalności!

HaftiX 6.2.3

Program ten skierowany do pewnego grona osób, pomaga w zamianie dowolnego zdjęcia na haft krzyżykowy. Tak, HaftiX 6.2.3 to narzędzie do robótek ręcznych. Mamy wiele możliwości: skaner, aparat, plik graficzny, aby je zamienić na gotowy wzór do haftu krzyżykowego. Można dowolnie przycinać wybrane obrazy, zaznaczając tylko te nas interesujące.

Mini Remote Control 6.9.0.4

Mini Remote Control 6.9.0.4 to program, dzięki któremu możliwe jest zarządzanie komputerami innych uczestników podczas połączenia poprzez sieć lokalną.

Profit CRM

Program Profit CRM stworzony został z myślą o zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wspomaga kreowanie kontaktów z klientami firmy, dzięki unikalnym rozwiązaniom. Są nimi moduły wbudowane w program.

Egzamin gimnazjalny - nauki humanistyczne 1.0

Program ten pozwala wszystkim gimnazjalistom na sprawdzenie swoich umiejętności przed egzaminem gimnazjalnym.

EarthView 3.11.4

Program, jakim jest EarthView 3.11.4 to idealny program dla każdego, kto lubi oglądać świat na co dzień. Pozwala on na wyświetlanie zarówno na tapecie, jak i na wygaszaczu ekranu obrazu kuli ziemskiej, który cechuje się niezwykłym realizmem. Mamy do wyboru takie możliwości jak oglądanie świata w dzień, w nocy, jak i wybieranie warunków atmosferycznych jak i lokalizacji w ponad 3000 miastach.

SkypeCap 3.2

Jest to program, dzięki któremu pojawia się możliwość nagrywania rozmów audio oraz plików wideo z dość popularnego programy Skype.

Fifa 2009

Fifa 2009 to najnowsza edycja popularnego symulatora gry w piłkę nożną. Autorzy gry fifa postarali się, aby gra ta była najbardziej realistyczną w historii gier sportowych. Fifa 2009 staje w czołówce gier sportowych, ogrom pracy jaką wykonało ea games jest zauważalny. Fizyka gry stoi na najwyższym poziomie, wysoka jakość animacji podań, strzałów i zagrań. Gra charakteryzuje się ogromną grywalnoscia i wciągnie każdego. Do ściągniecia wersja demo, sprawdź screeny, wymagania systemowe, dodatki, sztuczki.

ArCADia-IntelliCAD 2009

ArCADia-IntelliCAD 2009 To oprogramowanie, które wspiera użytkownika w projektowaniu 2D i 3D. Jego złożoność nie przytłacza, lecz dostarcza wyjątkowe narzędzia pozwalające zaoszczędzić czas. Jest programem stworzonym w celach budowlanych i na takiej platformie sprawdza się najskuteczniej. Z łatwością możesz stworzyć skomplikowane dokumenty budowlane w tym projekty domów i zabudowań. Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w możliwościach działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG.

ITE Live 1.05.2.7000

Program ten pozwala na analizowanie rynków na całym świecie w czasie rzeczywistym, umożliwia śledzenia walut i akcji poszczególnych firm. Dzięki niemu można tworzyć analizy, które pomogą w podejmowaniu decyzji co do kupna czy sprzedaży akcji.

Pixel 1.0-beta-8

Pixel 1.0-beta-8 to program do tworzenia grafiki rastartowej. Pomimo, że na razie jest on mało znany, to jednak staje się coraz bardziej doceniany. Główną jego zaletą jest polski interfejs oraz duża liczba ciekawych opcji.

SoundPackager 1.2

SoundPackager 1.2 jest najnowszym programem typu SoundScheme, który można pobrać z naszego serwisu, bądź korzystając z opcji download na stronie producenta.

Face Filter Studio

Face Filter Studio to program służący do edycji oraz filtracji zdjęć. Dzięki temu programowi możemy m.in. usunąć efekt czerwonych oczu, dodawać zmarszczki, itp. Bardzo interesującą opcją jest możliwość edycji gestów twarzy, oraz możliwość postarzania i odmładzania postaci na zdjęciach. Możemy również zmieniać kolor oczu, cery, a nawet włosów! W bazie programu znajduje się kilkadziesiąt modeli twarzy gotowych do edycji, oraz tyle samo gestów twarzy.

Faktury 1,2,3

Faktury 1,2,3 to program doskonale radzący sobie z wystawieniem faktur VAT.

KoolMoves 7.5.1

Program KoolMoves 7.5.1 jest bardzo przydatnym zbiorem narzędzi pomocnych przy tworzeniu różnego rodzaju filmów zapisywanych w formacie flash. KoolMoves 7.5.1 jest dostępny w wersji tzw. Triala do ściągnięcia całkowicie za darmo. Działa w systemach operacyjnych: Windows 98/NT/ME/2000/Vista/XP/7. Trial programu jak i cała wersja dostępny jest w j. angielskim.


35 Stron123>»