Wyniki wyszukiwania dla frazy: "BitComet"


Liczba znalezionych pozycji: 4

BitComet

Najnowszy klient sieci torrent cieszący się ogromną popularnością w świecie p2p. Zapraszamy do pobrania nowej wersji, która została poprawiona oraz wzbogacona o nową funkcjonalność. Jeden z najniezawodniejszych klientów sieci Torrent.

BitLord

Aplikacja o nazwie BitLord jest to kolejny, aczkolwiek bardzo szybki i funkcjonalny klient sieci peer-to-peer. Dzięki niemu można w szybki i prosty sposób pobierać pliki z internetu, które są udostępniane przez innych użytkowników sieci.

BitLord

Nowoczesny, darmowy program BitLord, który można pobrac za darmo w polskiej wersji językowej z naszej strony, to prosty w obsłudze i wydajny klient p2p. Służy on do pobierania plików torrent.

uTorrent

Poznaj program uTorrent, dowiedz się do czego służy i skąd go można pobrać. Pobierz najnowszy darmowy klient do ściągania plików z sieci torrent. uTorrent 1.8.4 jest w pełni po polsku i działa bez problemu pod Vista. Jest to najmniejszy (ok. 260kb) program do łączenia się w sieci Torrent (BitComet, Azerus), a jednocześnie najbardziej zaawansowany. Pobierz uTorrent już teraz i przekonaj się o jego zaletach!