Wyniki wyszukiwania dla frazy: "autocad"


Liczba znalezionych pozycji: 15

AutoCAD 10 PL

Kolejna odsłona ze stajni AutoDesk programu AutoCAD w wersji 2010. Zobacz co nowego producent przewidział dla swoich użytkowników oraz pobierz darmową wersję już teraz!

ProgeCAD Professional 2010

Najnowszy program ProgeCAD Professional 2010 to doskonała alternatywa dla takich programów jak AutoCAD i AutoCAD LT. ProgeCAD Professional 2010 umożliwia użytkownikowi na wczytywanie i układanie wykresów w formacie dwg i dxf, umożliwia także tworzenie wykresów, ich edytowanie, modyfikacje oraz drukowanie. Projektowanie jest możliwe za pomocą poleceń projektowania 2D i 3D. Obsługa programu jest bardzo podobna jak w programie AutoCAD.

BricsCad

Aplikacja BricsCad jest to naprawdę bardzo atrakcyjna pod względem cenowym alternatywa dla popularnego programu jakim jest AutoCAD.

AutoCAD 2009 PL

Najnowszy AutoCAD 2009 PL do ściągnięcia za darmo już teraz! Najlepsze narzędzie do projektowania i kreślenia rysunków budowlanych z blokami i materiałami teraz pozwala na robienie renderów i wizualizacji architektonicznych wnętra (interiors) i zewnętrza (exteriors).

ZwCAD Professional 2009

ZwCAD Professional 2009 to program służący do projektowania w środowisku 2D i 3D. Jest to całkiem interesujące rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą korzystać z AutoCADa. ZwCAD Professional 2009 oczywiście jest w pełni kompatybilny z AutoCADem.

AutoCAD

AutoCAD LT to program przeznaczony do tworzenie precyzyjnych dwuwymiarowych rysunków technicznych. Program oferuje wiele opcji i narzędzi usprawniających pracę oraz umożliwiających wymianę plików między użytkownikami. Bazą wyjściową są standardowe kształty, które można modyfikować przy użyciu kategorii poleceń. Do rysunków można także dodawać opisy – teksty, wymiarowanie oraz tabelę, co pozwala na bezpośrednie przedstawienie całości projektu. Program dostępny jest po polsku, darmowa wersja testowa do pobrania po rejestracji – w języku angielskim. Najnowsza wersja programu to AutoCAD LT 2010.

RasterVect 16.3

Program obsługuje bardzo wiele rozszerzeń plików jeśli chodzi o czynność importowania. Pliki są zapisywane w rozszerzeniach obsługiwanych między innymi przez CorelDraw, AutoCAD, Photoshop. Program może się pochwalić przejrzystym interfejsem oraz możliwością edycji kilku plików na raz.

duoCad 3.1

Aplikacja duoCad 3.1 ma za zadanie pomóc przy projektowaniu projektów graficznych w formie płaskiej w formacie 2D.

Free DWG Viewer 6.3.0.18

Free DWG Viewer 6.3.0.18 – do przeglądania projektów z AutoCADa

ARES CAD commander-edition

ARES CAD jest programem, jaki został stworzony, jako pomoc do projektowania CAD. Obsługuje podstawowe formaty, jak DWG, a także posiada możliwość eksportacji innych plików, jak przykładowo PDF, czy SVG.

A9CAD

Najnowszy program A9CAD jest to aplikacja, której zadaniem jest wspieranie dwuwymiarowego 2D projektowania. Jest to stosunkowo wszechstronny program, który w dodatku jest możliwy do ściągnięcia zupełnie za darmo.

progeCAD 2009 Smart!

progeCAD Smart! 2009 jest to wspaniały, niezwykle przydatny w stosunku graficznym, program. Jest on zbliżony funkcjami oraz całokształtem do znanego wszystkim programu- AutoCad. Wykonamy w nim nawet te najcięższe, najbardziej skomplikowane projekty. Obsługa formatów takich jak: DWG, DWF oraz DXF jest dodatkowym atutem oraz udogodnieniem. Przygotowane pliki możemy również konwertować do rozszerzenia PDF.

DWG TrueConvert 2009

Program DWG TrueConvert 2009 to aplikacja przeznaczona do wyświetlania i przeprowadzania konwersji formatów DWG do formatów DWF w obydwie strony. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i dostosowanych do potrzeb użytkownika technologii, użytkownik w szybki, wygodny i bezproblemowy sposób może przeprowadzić pojedynczą, lub masową konwersje formatów w trybie zarówno „nowsze na starsze” jak i „starsze na nowsze”

ArCADia-IntelliCAD 2009

ArCADia-IntelliCAD 2009 To oprogramowanie, które wspiera użytkownika w projektowaniu 2D i 3D. Jego złożoność nie przytłacza, lecz dostarcza wyjątkowe narzędzia pozwalające zaoszczędzić czas. Jest programem stworzonym w celach budowlanych i na takiej platformie sprawdza się najskuteczniej. Z łatwością możesz stworzyć skomplikowane dokumenty budowlane w tym projekty domów i zabudowań. Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w możliwościach działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG.

DWG TrueViewer 2011

DWG TrueViewer 2011 to idealny program dla osób, które posiadają wszelkiego rodzaju projekty w rozszerzeniach DWG oraz DXF. Dzięki niemu, mogą otwierać dokumenty w danych, powyżej formatach. Producentem jest powszechnie znana firma pod nazwą Autodesk. Nie obca jest także obsługa plików w 3D, co stanowi dodatkową atrakcję oraz udogodnienie. Projekty, jakie przygotujemy, możemy swobodnie wydrukować. Zaletą w tym drukowaniu jest fakt, iż sami dobieramy skalę, w jakiej chcemy widzieć dany wydruk.