Wyniki wyszukiwania dla frazy: "AutoCAD 2009 PL"


Liczba znalezionych pozycji: 101
5 Stron123>»

AutoCAD 2009 PL

Najnowszy AutoCAD 2009 PL do ściągnięcia za darmo już teraz! Najlepsze narzędzie do projektowania i kreślenia rysunków budowlanych z blokami i materiałami teraz pozwala na robienie renderów i wizualizacji architektonicznych wnętra (interiors) i zewnętrza (exteriors).

ZwCAD Professional 2009

ZwCAD Professional 2009 to program służący do projektowania w środowisku 2D i 3D. Jest to całkiem interesujące rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą korzystać z AutoCADa. ZwCAD Professional 2009 oczywiście jest w pełni kompatybilny z AutoCADem.

AutoCAD 10 PL

Kolejna odsłona ze stajni AutoDesk programu AutoCAD w wersji 2010. Zobacz co nowego producent przewidział dla swoich użytkowników oraz pobierz darmową wersję już teraz!

progeCAD 2009 Smart!

progeCAD Smart! 2009 jest to wspaniały, niezwykle przydatny w stosunku graficznym, program. Jest on zbliżony funkcjami oraz całokształtem do znanego wszystkim programu- AutoCad. Wykonamy w nim nawet te najcięższe, najbardziej skomplikowane projekty. Obsługa formatów takich jak: DWG, DWF oraz DXF jest dodatkowym atutem oraz udogodnieniem. Przygotowane pliki możemy również konwertować do rozszerzenia PDF.

ProgeCAD Professional 2010

Najnowszy program ProgeCAD Professional 2010 to doskonała alternatywa dla takich programów jak AutoCAD i AutoCAD LT. ProgeCAD Professional 2010 umożliwia użytkownikowi na wczytywanie i układanie wykresów w formacie dwg i dxf, umożliwia także tworzenie wykresów, ich edytowanie, modyfikacje oraz drukowanie. Projektowanie jest możliwe za pomocą poleceń projektowania 2D i 3D. Obsługa programu jest bardzo podobna jak w programie AutoCAD.

Milionerzy 2009 PL

Popularna gra Milionerzy, w której wcielamy się w rolę uczestnika teleturnieju, w którym stawką jest milion w wersji 2009. Zachęcamy do pobierania nowej wersji gry. Gra została odświeżona, zostały dodane całkowicie nowe pytania.

BricsCad

Aplikacja BricsCad jest to naprawdę bardzo atrakcyjna pod względem cenowym alternatywa dla popularnego programu jakim jest AutoCAD.

DWG TrueConvert 2009

Program DWG TrueConvert 2009 to aplikacja przeznaczona do wyświetlania i przeprowadzania konwersji formatów DWG do formatów DWF w obydwie strony. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i dostosowanych do potrzeb użytkownika technologii, użytkownik w szybki, wygodny i bezproblemowy sposób może przeprowadzić pojedynczą, lub masową konwersje formatów w trybie zarówno „nowsze na starsze” jak i „starsze na nowsze”

ArCADia-IntelliCAD 2009

ArCADia-IntelliCAD 2009 To oprogramowanie, które wspiera użytkownika w projektowaniu 2D i 3D. Jego złożoność nie przytłacza, lecz dostarcza wyjątkowe narzędzia pozwalające zaoszczędzić czas. Jest programem stworzonym w celach budowlanych i na takiej platformie sprawdza się najskuteczniej. Z łatwością możesz stworzyć skomplikowane dokumenty budowlane w tym projekty domów i zabudowań. Jest zgodny z AutoCAD-em zarówno w możliwościach działania, jak i zapisie i odczycie plików w formacie DWG.

Szkoła 2009

Program Szkoła 2009 to coś w rodzaju dziennika uczniów. Jest to program dzięki któremu istnieje możliwość zdalnej obsługi szkół językowych. Jest on do pobrania za darmo w wersji tzw. trial. Działa w systemach operacyjnych Windows 2000/XP/2003/7/Vista.

Ashampoo Music Studio 2009 3.50

Ashampoo Music Studio 2009 3.50 to program do zarządzania muzyką, między innymi do zapisywania plików Audio CD, wyszukiwania i naprawiania uszkodzonych plików, a także organizowanie i zgrywanie plików z muzyką.

Combined Community Codec Pack (CCCP) 2009-09-09

Program Combined Community Codec Pack (CCCP) 2009-09-09 to jednym słowem zbiór danych kodeków, które umożliwiają odtworzenie plików AVI/OGM/TS/MP4. Program jest do pobrania za darmo w języku angielskim.

Outpost Firewall Pro 2009 7.0-3373.514.1234

Outpost Firewall Pro 2009 7.0.3 to doskonała ochrona komputera. Program uznany za jeden z najlepszych w tej dziedzinie.

Hide Folders 2009-3.1

Hide Folders 2009-3.1 ukrywa pliki w systemie Windows.

ESKK LinguaPlus Italiano Czasowniki z przyimkami 2009

ESKK LinguaPlus Italiano Czasowniki z przyimkami 2009 to bardzo efektywny w swym działaniu program do nauki języka włoskiego. Jest on do pobrania w wersji demo w języku polskim, co więcej zupełnie za free! Działa w systemie operacyjnym Windows 98/ME/NT/XP/2000 oraz Vista.

SWiSH Max 3.0-build-2009.11.30

Aplikacja SWiSH Max 3.0-build-2009.11.30 jest rewelacyjnym narzędziem służącym do tworzenia flashowych bannerów, animacji, menu, przycisków i wielu innych elementów które są następnie przeznaczone na strony internetowe. Możliwy jest download wersji trial tegoż programu.

AutoCAD

AutoCAD LT to program przeznaczony do tworzenie precyzyjnych dwuwymiarowych rysunków technicznych. Program oferuje wiele opcji i narzędzi usprawniających pracę oraz umożliwiających wymianę plików między użytkownikami. Bazą wyjściową są standardowe kształty, które można modyfikować przy użyciu kategorii poleceń. Do rysunków można także dodawać opisy – teksty, wymiarowanie oraz tabelę, co pozwala na bezpośrednie przedstawienie całości projektu. Program dostępny jest po polsku, darmowa wersja testowa do pobrania po rejestracji – w języku angielskim. Najnowsza wersja programu to AutoCAD LT 2010.

PITy 2009 PL

Jak co roku wydawany jest program służący do wyliczania rocznego rozliczenia podatkowego w postaci pitów, umożliwiającego oprócz wyliczenia drukowanie gotowych do złożenia pitów. Kalkulator ten ułatwia znacznie życie w kwestii rozliczeń podatkowych dlatego szczerze go polecamy.

Fifa 2009

Fifa 2009 to najnowsza edycja popularnego symulatora gry w piłkę nożną. Autorzy gry fifa postarali się, aby gra ta była najbardziej realistyczną w historii gier sportowych. Fifa 2009 staje w czołówce gier sportowych, ogrom pracy jaką wykonało ea games jest zauważalny. Fizyka gry stoi na najwyższym poziomie, wysoka jakość animacji podań, strzałów i zagrań. Gra charakteryzuje się ogromną grywalnoscia i wciągnie każdego. Do ściągniecia wersja demo, sprawdź screeny, wymagania systemowe, dodatki, sztuczki.

CA Anti-Virus 2009

CA Anti-Virus 2009 to program antywirusowy zapewniający bezpieczną pracę w sieci. Produkt ten stanowi skuteczną zaporę dla wszelkiego rodzaju wirusów, trojanów, oraz robaków internetowych. Na jego skuteczność wpływa automatyczna aktualizacja zdefiniowanej bazy wirusów oraz analiza heurystyczna pobieranych pakietów, która to zapewnia wykrywanie nierozpoznanych jeszcze zagrożeń.

Outpost Firewall Free 2009 6.5.1-2725.10028

Outpost Firewall Free 2009 6.5.1-2725.10028 – Firewall dla twojego komputera

ESKK LinguaPlus Francais Czasowniki z przyimkami 2009

Program ESKK LinguaPlus Francais Czasowniki z przyimkami 2009 jest to multimedialna aplikacja służąca do interaktywnej nauki czasowników, które występują w połączeniu z występującymi z nimi przyimkami w języku francuskim.

G DATA InternetSecurity

Najlepszy i najnowszy pod względem technologicznym program antywirusowy ostatnich miesięcy – antywirus G DATA InternetSecurity 2009 PL. Pobierz antywirus G DATA także dla Windows Vista – free download.

RasterVect 16.3

Program obsługuje bardzo wiele rozszerzeń plików jeśli chodzi o czynność importowania. Pliki są zapisywane w rozszerzeniach obsługiwanych między innymi przez CorelDraw, AutoCAD, Photoshop. Program może się pochwalić przejrzystym interfejsem oraz możliwością edycji kilku plików na raz.

i-Covers 2009.a

i-Covers 2009.a wyszukuje plakaty i okładki do płyt DVD.


5 Stron123>»