Wyniki wyszukiwania dla frazy: "autocad 2008"


Liczba znalezionych pozycji: 100
4 Stron123>»

AutoCAD 10 PL

Kolejna odsłona ze stajni AutoDesk programu AutoCAD w wersji 2010. Zobacz co nowego producent przewidział dla swoich użytkowników oraz pobierz darmową wersję już teraz!

AutoCAD 2009 PL

Najnowszy AutoCAD 2009 PL do ściągnięcia za darmo już teraz! Najlepsze narzędzie do projektowania i kreślenia rysunków budowlanych z blokami i materiałami teraz pozwala na robienie renderów i wizualizacji architektonicznych wnętra (interiors) i zewnętrza (exteriors).

PITy 2008

Program służący do obliczania pitów przy rocznym rozliczeniu podatkowym na rok 2008. Program daje nam możliwość drukowania gotowych pitów. Dzieki kalkulatorowi Pity 2008 PL możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu i kłopotów z rozliczeniem.

ProgeCAD Professional 2010

Najnowszy program ProgeCAD Professional 2010 to doskonała alternatywa dla takich programów jak AutoCAD i AutoCAD LT. ProgeCAD Professional 2010 umożliwia użytkownikowi na wczytywanie i układanie wykresów w formacie dwg i dxf, umożliwia także tworzenie wykresów, ich edytowanie, modyfikacje oraz drukowanie. Projektowanie jest możliwe za pomocą poleceń projektowania 2D i 3D. Obsługa programu jest bardzo podobna jak w programie AutoCAD.

BricsCad

Aplikacja BricsCad jest to naprawdę bardzo atrakcyjna pod względem cenowym alternatywa dla popularnego programu jakim jest AutoCAD.

LingvoSoft Dictionary German - Polish 2008 4.1.29

LingvoSoft Dictionary German - Polish 2008 to program, dzięki któremu możliwe jest tłumaczenie słówek oraz zwrotów z niemieckiego na polski i odwrotnie.

ZwCAD Professional 2009

ZwCAD Professional 2009 to program służący do projektowania w środowisku 2D i 3D. Jest to całkiem interesujące rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą korzystać z AutoCADa. ZwCAD Professional 2009 oczywiście jest w pełni kompatybilny z AutoCADem.

AutoCAD

AutoCAD LT to program przeznaczony do tworzenie precyzyjnych dwuwymiarowych rysunków technicznych. Program oferuje wiele opcji i narzędzi usprawniających pracę oraz umożliwiających wymianę plików między użytkownikami. Bazą wyjściową są standardowe kształty, które można modyfikować przy użyciu kategorii poleceń. Do rysunków można także dodawać opisy – teksty, wymiarowanie oraz tabelę, co pozwala na bezpośrednie przedstawienie całości projektu. Program dostępny jest po polsku, darmowa wersja testowa do pobrania po rejestracji – w języku angielskim. Najnowsza wersja programu to AutoCAD LT 2010.

RasterVect 16.3

Program obsługuje bardzo wiele rozszerzeń plików jeśli chodzi o czynność importowania. Pliki są zapisywane w rozszerzeniach obsługiwanych między innymi przez CorelDraw, AutoCAD, Photoshop. Program może się pochwalić przejrzystym interfejsem oraz możliwością edycji kilku plików na raz.

SYMFONIA Handel Premium

Program SYMFONIA Handel Premium 2008.b służy do tworzenia ewidencji i prowadzenia przedsiębiorstwa.

duoCad 3.1

Aplikacja duoCad 3.1 ma za zadanie pomóc przy projektowaniu projektów graficznych w formie płaskiej w formacie 2D.

Przelew.com 2008

Przelew.com 2008 - Najprostszy program do przelewów internetowych

CuteFTP Home 8.3.2-build-09.02.2008.1

W dobie komputerów, informacja stała się dobrem pożądanym. Dzięki niej możemy przygotowywać nasze posunięcia życiowe, a także zabezpieczać się przed nadciągającymi problemami. Informacja stała się tym bardziej strzeżona, w momencie kiedy zwiększyły się granice możliwości technologicznych ludzkości. Dzięki Internetowi i telefonii komórkowej możemy się komunikować na praktycznie dowolne odległości na naszej kuli ziemskiej. Dzięki Internetowi możemy także przesyłać zarówno obrazy, jak i dźwięki. Dzięki czemu nie dość że możemy komunikować się ludźmi, to dodatkowo możemy wymieniać się dobrem informacyjnym w postaci programów, dokumentów, zdjęć. Do wymiany owych plików możemy specjalnych programów pozwalających na ich import na wirtualne serwery FTP. Jednym z najbardziej ciekawych aplikacji tego typu jest CuteFTP Home 8.3.2-build-09.02.2008.1.

DirectX Happy Uninstall 5.12

DirectX Happy Uninstall 5.12 to darmowe w wersji trial narzędzie, służące do usuwania z systemu bibliotek DirectX. Program dokonuje tej operacji bezpiecznie i szybko. Automatycznie czyści rejestr z pozostałości po DirectX a także przywraca kopie bibliotek. Podczas usuwania DirectX producent zaleca zamknięcie wszystkich uruchomionych aplikacji.

AutoIt

AutoIt jest całkowicie darmowy do pobrania, podobnym do Basica językiem skryptowym, zaprojektowano go w celu automatyzacji akcji w środowisku graficznym systemu Windows i do ogólnego pisania skryptów. Program niestety nie jest po polsku.

Free DWG Viewer 6.3.0.18

Free DWG Viewer 6.3.0.18 – do przeglądania projektów z AutoCADa

Microsoft SQL Server 2008 Express edition

Microsoft SQL Server 2008 Express edition to zupełnie darmowy program tworzący i zarządzający środowiskiem baz danych. Zadaniem takiego serwera jest gromadzenie, składowanie a także nadzorowanie dostępu do danych, które udostępniane są wielu klientom sieciowym.

ARES CAD commander-edition

ARES CAD jest programem, jaki został stworzony, jako pomoc do projektowania CAD. Obsługuje podstawowe formaty, jak DWG, a także posiada możliwość eksportacji innych plików, jak przykładowo PDF, czy SVG.

Norton AntiVirus 2009 PL

Norton AntiVirus PL to prawdopodobnie najlepszy program antywirusowy na rynku. Pobierz już teraz darmowy program testowy chroniący przed wirusami, trojanami, robakami, spyware, Adare i phishingiem – chroń swoje dane osobiste, konta bankowe – chroń swój komputer przed szkodliwym i niebezpiecznym oprogramowaniem.

ChemOffice Ultra 2008

Nauka chemii i biologii w końcu stanie się prostsza, dla wszystkich, którzy są znużeni już czytaniem tylko samej teorii i nie mając możliwości zobaczenia, jak wygląda wszystko naprawdę i w końcu użycia teorii w praktyce. Dzięki ChemOffice Ultra 2008 studenci i uczniowie, mają szansę na poznanie chemii i biologii o wiele lepiej i to z punktu praktycznego, a nie jedynie czysto teoretycznego.

Norton SystemWorks 2008-premier-edition-pl

Norton SystemWorks 2008-premier-edition-pl to program należący do firmy Symantec Corporation. To najnowsza wersja popularnego pakietu antywirusowego Norton AntiVirus. Ochroni nasz komputer przed najgroźniejszymi wirusami. Z nim godnie zabezpieczymy system. Jest to spory zestaw, w skład którego wchodzi Norton Utilities, CheckIt Diagnostics, Process Viewer, System Optimizer oraz One-Button Checkup. Dzięki nim, w błyskawicznym tempie dokonamy docelowej diagnostyki komputera, przede wszystkim chodzi o diagnostykę dysku twardego, wykryjemy wszelkie możliwe wirusy.

PowerArchiver 2010-11.63.12

Program dostępny za darmo do działań niekomercyjnych, służy do obsługi plików zarchiwizowanych. Można samemu tworzyć samo rozpakowujące się archiwa o wielkości powyżej 4 GB. Obsługuje większość najbardziej znanych plików ZIP, 7ZIP, CAB, TAR, RAR, ACE, ZOO, BZPI2 i wiele innych.

Sophos Anti-Rootkit 1.5

Sophos Anti-Rootkit 1.5 wykrywa niebezpieczne programy.

A9CAD

Najnowszy program A9CAD jest to aplikacja, której zadaniem jest wspieranie dwuwymiarowego 2D projektowania. Jest to stosunkowo wszechstronny program, który w dodatku jest możliwy do ściągnięcia zupełnie za darmo.

NetSetMan 3.0.3

NetSetMan 3.0.3- manager sieci


4 Stron123>»