Wyniki wyszukiwania dla frazy: "autocad 2007"


Liczba znalezionych pozycji: 79
4 Stron123>»

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

Office 2007 dla Użytkowników Domowych

Microsoft Office 2007 dla użytkowników domowych to najpopularniejszy z pakietów biurowych, jakie się ukazały na świecie. Popularny edytor tekstu Word, jest teraz funkcjonalny po przez zmianę interfejsu. Poza tym arkusz kalkulacyjny Excel czy zestawienie danych Access stanowi podporę pracy biurowej.

Word Viewer

Program Microsoft Office Word Viewer 2007 pozwala na podgląd dokumentów .doc utworzonych przez program Microsoft Word 97,2000, 2002, 2003, 2007, XP. Word Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Word Viewer 2007 i podgląd dokumentów word będzie prostszy.

Zapisz jako PDF lub XPS 2007

Aplikacja Zapisz jako PDF lub XPS 2007 jest to de facto plik będący dodatkiem do pakietu Microsoft Office 2007, dzięki któremu można bez problemu eksportować pliki oraz zapisywać je, jak sama nazwa wskazuje, w formacie PDF lub też XPS i to we wszystkich ośmiu programach, które składają się na pakiet Microsoft Office 2007.

AutoCAD 10 PL

Kolejna odsłona ze stajni AutoDesk programu AutoCAD w wersji 2010. Zobacz co nowego producent przewidział dla swoich użytkowników oraz pobierz darmową wersję już teraz!

ZwCAD Professional 2009

ZwCAD Professional 2009 to program służący do projektowania w środowisku 2D i 3D. Jest to całkiem interesujące rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą korzystać z AutoCADa. ZwCAD Professional 2009 oczywiście jest w pełni kompatybilny z AutoCADem.

Visio Viewer 2007-pl

Visio Viewer 2007-pl umożliwia otwieranie w programie Internet Explorer (wersja 5.0 lub nowsza jest wymagana do działania tego programu) plików stworzonych w Microsoft Visio. Można w niej otwierać rysunki, grafiki zarówno stworzonych w najnowszym Visio (2007) jak i starszych wersjach.

ProgeCAD Professional 2010

Najnowszy program ProgeCAD Professional 2010 to doskonała alternatywa dla takich programów jak AutoCAD i AutoCAD LT. ProgeCAD Professional 2010 umożliwia użytkownikowi na wczytywanie i układanie wykresów w formacie dwg i dxf, umożliwia także tworzenie wykresów, ich edytowanie, modyfikacje oraz drukowanie. Projektowanie jest możliwe za pomocą poleceń projektowania 2D i 3D. Obsługa programu jest bardzo podobna jak w programie AutoCAD.

BricsCad

Aplikacja BricsCad jest to naprawdę bardzo atrakcyjna pod względem cenowym alternatywa dla popularnego programu jakim jest AutoCAD.

AutoCAD 2009 PL

Najnowszy AutoCAD 2009 PL do ściągnięcia za darmo już teraz! Najlepsze narzędzie do projektowania i kreślenia rysunków budowlanych z blokami i materiałami teraz pozwala na robienie renderów i wizualizacji architektonicznych wnętra (interiors) i zewnętrza (exteriors).

Kexi 2007.1.1

Program Kexi 2007.1.1 służy do wizualnego tworzenia baz danych. Jest to polski program, dlatego też nie ma problemu z obsługą. Posiada on licencję typu Trial i jest obsługiwany w systemie Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista.

XML Notepad 2007 2.5

Najnowszy program XML Notepad 2007 jest to nowa wersja dostępnego za darmo programu, którego zadaniem jest tworzenie od podstaw lub też edycja plików XML, które są już gotowe.

Microsoft Office Communicator 2007-r2

Jest to program stworzony dla osób, które często muszą porozumiewać się przez Internet. Idealny zarówno dla wykorzystania prywatnego, domowego, jak i przydatny w pracy, biurze, podczas wyjazdów i rozmów ze współpracownikami.

Office word 2007 pl

Program Microsoft Office Word 2007 pozwala użytkownikom i małym firmom tworzyć i udostępniać pełno wartościowe i profesjonalne dokumenty tekstowe i animacje dzięki wyczerpującemu zestawowi bardzo ciekawych narzędzi oraz interfejsowi w polskiej wersji językowej. Bardzo łatwo możesz zmieniać styl dokumentu a programy wspierające Office Word 2007 poprawiają jego wydajność i jakość. Word nie tylko zwykły edytor tekstu to przede wszystkim zaawansowane narzędzie do pracy.

Microsoft Office Communicator 2007-r2

Jest to program stworzony dla osób, które często muszą porozumiewać się przez Internet. Idealny zarówno dla wykorzystania prywatnego, domowego, jak i przydatny w pracy, biurze, podczas wyjazdów i rozmów ze współpracownikami.

RTL Ski Jumping 2007 PL

RTL Ski Jumping 2007 PL to najnowsza edycja symulatora skoków narciarskich. Gra wyróżnia się niesamowicie dopracowaną grafiką i dobrym dźwiękiem – to prawdziwy symulator skoków narciarskich. Pobierz za darmo informacje na temat gry RTL Ski Jumping 2007 także na Windows Vista. Wpisuj kody, skacz nawet 150 metrów i zdobądź Puchar Świata w RTL SJ 2007.

FotoOffice 2007

FotoOffice 2007 to profesjonalny program do obróbki fotografii cyfrowej o szerokim wachlarzu funkcji, dostępny na licencji Trial. Jego największe zalety to wszechstronność, rozbudowane możliwości oraz szybkość działania.

Office Home and Student 2007

Jak sama nazwa wskazuje Office Home and Student 2007 jest programem, który w głównej mierze został skierowany na potrzeby zwykłych użytkowników, czyli na możliwości domowe. Jest to najlepsza wersja pakietu biurowego- ogólnie dostępna. Dzięki niemu nasze dokumenty nabiorą właściwego kształtu.

AutoCAD

AutoCAD LT to program przeznaczony do tworzenie precyzyjnych dwuwymiarowych rysunków technicznych. Program oferuje wiele opcji i narzędzi usprawniających pracę oraz umożliwiających wymianę plików między użytkownikami. Bazą wyjściową są standardowe kształty, które można modyfikować przy użyciu kategorii poleceń. Do rysunków można także dodawać opisy – teksty, wymiarowanie oraz tabelę, co pozwala na bezpośrednie przedstawienie całości projektu. Program dostępny jest po polsku, darmowa wersja testowa do pobrania po rejestracji – w języku angielskim. Najnowsza wersja programu to AutoCAD LT 2010.

Office 2007 standard pl

Pakiet Microsoft Office 2007 standard oferuje bardzo ciekawe i nowe rozwiązania. Posiada zaawansowane i elastyczne funkcje, które w bardzo łatwy sposób umożliwiaj lepsze wykonywanie zadań w pracy, w domu lub w szkole. Pakiet zawiera takie aplikacje jak Word Excel PowerPoint Outlook OneNote

RasterVect 16.3

Program obsługuje bardzo wiele rozszerzeń plików jeśli chodzi o czynność importowania. Pliki są zapisywane w rozszerzeniach obsługiwanych między innymi przez CorelDraw, AutoCAD, Photoshop. Program może się pochwalić przejrzystym interfejsem oraz możliwością edycji kilku plików na raz.

Office Visio Professional 2007 pl

Office Visio Professional 2007 pl to program, który należy do bazy wszelkich pakietów firmy Microsoft Corporation. Dzięki niemu możemy projektować różne schematy, wszelakiego rodzaju wykresy. Idealny dla osób, zajmujących sie projektowaniem domów, wnętrz, schematów bloków i innych tego typu rzeczy. Wspaniały program dla studentów, pragnących pogłębiać wiedzę w kierunku między innymi budownictwa. Bardzo przydatny oraz praktyczny.

duoCad 3.1

Aplikacja duoCad 3.1 ma za zadanie pomóc przy projektowaniu projektów graficznych w formie płaskiej w formacie 2D.

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0

Micrsoft Office Compatibility Pack 4.0 dla posiadaczy starszych wersji Microsoft Office

Microsoft Office 2007 Small Business

Firma Microsoft stworzyła pakiet biurowy, który nie tylko jest idealny dla małych i średnich firm, ale również usprawnia ich działanie, dzięki pakietowi programów, które skupiają w sobie najważniejsze narzędzia do prowadzenia firmy. Microsoft Office Small Business jest pakietem biurowym, który został tak przygotowany, aby jego wykorzystanie w małej i średniej firmie było, jak najlepsze i dawało, jak najwięcej możliwości rozwoju firmy. Sam pakiet dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu oprogramowaniu jest dla wielu firm rozwiązaniem najlepszym. Sam pakiet posiada wersję polską, co jest dla polskich firm kluczową rolą, a dzięki temu, że istnieje możliwość zdobycia wersji trial (pełna wersja jest do kupienia ze strony Microsoft oraz sklepów komputerowych), która pomoże w sprawdzeniu, czy pakiet ten nadaje się do firmy.


4 Stron123>»