Wyniki wyszukiwania dla frazy: "ares po polsku"


Liczba znalezionych pozycji: 605
25 Stron123>»

Ares Galaxy

Najnowsza bezpłatna wersja dość popularnego programu klienckiego do udostępniania, wymiany danych wszelkiego rodzaju, głównie multimedialnego tj. filmów, muzyki, ebooków. Program jest produkowany przez Aresgalaxy i jest on darmowy z polską wersją językową.

ARES CAD commander-edition

ARES CAD jest programem, jaki został stworzony, jako pomoc do projektowania CAD. Obsługuje podstawowe formaty, jak DWG, a także posiada możliwość eksportacji innych plików, jak przykładowo PDF, czy SVG.

Milionerzy 2 Online PL

Druga wersja gry Milionerzy Online, która pozwala na toczenie rozgrywki przez internet przy pomocy przeglądarki internetowej. Wejdź i graj online za darmo!

Thunderbird 2.0.0.21 Portable

Mozilla Thunderbird Portable to jeden z najlepszych darmowych klientów poczty email najmniejszych - jeden plik, który można uruchomić na USB - portable!. Obsługuje protokóły pop3, imap, smtp. Łatwo integruje się z Outlook i działa bezproblemu pod Windows Vista i XP na USB. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie - thunderbird na pendrive

Milionerzy Online PL

Kolejna wersja nowej gry Milionerzy, Online PL. To edycja gry, w którą można zagrać Online przez internet przy pomocy przeglądarki internetowej. Wersja gry już teraz pobija rekordy popularności wśród pasjonatów.

IrfanView

Pobierz najnowszy darmowy IrfanView 4.20 PL po polsku! Jest to najnowsza wersja IrfanView pod Vista. Świetny program do przeglądania, katalogowania i obróbki zdjęć za darmo, który obsługuje prawie wszystkie formaty zdjęć. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a oferuje zaawansowane możliwości.

VistaMizer 3.1.0.0 PL

Najnowszy program do zmiany wyglądu XP na Vista, dzięki któremu odświeżycie stare przyzwyczajenia. Dzięki swojemu niedużemu rozmiarowi bezproblemowo funkcjonuje w systemach Windows.

PrimoPDF

Program do tworzenia, edycji znanych i lubianych plików w formacie PDF. Łatwy w obsłudze i przede wszystkim darmowy. Zapraszamy do pobrania.

Google Chrome 3 PL

Google Chrome 3 to najnowszy produkt Google. Niezwykle szybka i przyjazna dla użytkownika przeglądarka internetowa dostępna za darmo, również po polsku. Oferowana przeglądarka do pobrania posiada szereg nowych funkcji. Pomimo, że Google Chrome działa niezwykle stabilnie i szybko twórcy zapewniają, że może i będzie jeszcze lepiej. Najnowszy Chrome 3 okazał się dokładnie tym, co zapowiadano.

Real Alternative

Popularny pakiet multimedialny zawierający Media Player Classic, zestaw kodeków oraz wtyczki RealMedia do przeglądarek internetowych. Obsługuje odtwarzanie wielu popularnych formatów oraz m.in rmvb. Pakiet real media alternative jest do pobrania za darmo po polsku.

XnView

XnView to ciekawy program do edycji i obróbki plików graficznych. Aplikacja obsługuje ponad 400 formatów graficznych, pozatym jej podstawowym zadaniem jest szybkie przeglądanie i katalogowanie obrazów.

Word Viewer

Program Microsoft Office Word Viewer 2007 pozwala na podgląd dokumentów .doc utworzonych przez program Microsoft Word 97,2000, 2002, 2003, 2007, XP. Word Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Word Viewer 2007 i podgląd dokumentów word będzie prostszy.

Internet Explorer

Najnowsza wersja internet explorer 8.0 po polsku pod Windows XP wydana przez Microsoft. W dalszym ciągu najpopularniejsza przeglądarka internetowa rozwija się do wersji 8. Poprawiono stabilność pracy z przeglądarką, rozbudowany interfejs oraz co najistotniejsze - zintegrowano zupełnie nowy silnik renderujący witrynę, zgodny ze standardami w3.

PowerPoint Viewer

Program Microsoft Office Power Point Viewer 2007 umożiwa przeglądanie prezentacji w formacie .ppt utworzonych w programie Microsoft Power Point 97 i jego kolejnych wersjach. Power Point Viewer jest do pobrania za darmo po polsku. Ściągnij Power Point Viewer 2007 i ciesz się przeglądarką w pełni funkcjonalnych prezentacji .ppt

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) 9.5.5 PL

MicroWorld eScan Toolkit Utility (MWAV) to darmowy skaner antywirusowy przeznaczony do wykrywania I usuwania złośliwego oprogramowania na systemach Windows 2000, XP, Vista. MWAV dostępny za darmo w wersji po polsku potrafi zlokalizować I usunąć wirusy, programy szpiegujące, reklamowe, robaki internetowe, keyloggery, dialery oraz inne programy szkodliwe.

Adobe Photoshop CS4 PL

Jeden z najpopularniejszych programów do obróbki grafiki, zdjęć. Każdy szanujący się grafik winien znać Photoshop'a. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej na licencji trial, która umożliwia darmowe testowanie programu w całej okazałaości przez ustaloną z góry liczbę dni (zwykle 30 dni), a następnie trzeba wykupić licencję.

SoulSeek

SoulSeek to aplikacja pozwalająca na wyszukiwanie i odnajdywanie plików muzycznych w formacie mp3. Aplikacja jest całkowicie darmowa. Zajmuje niewiele (niecały 1mb), a dostarcza nam ogrom możliwości w odnajdywaniu naszych ulubionych hitów muzycznych.

Free Video Downloader 1.5 PL

Najnowszy Free Video Downloader to darmowy program służący do pobrania filmu prosto ze strony portalu. Free Video Downloader obsługuje najpopularniejsze portale takie jak: YouTube.com, video.google.com, break.com oraz wrzuta.pl, smog.pl, maxior.pl. Program pracuje na systemie Windows XP oraz Vista, a także na starszych wersjach. Free Video Downloader oferuje interfejs po polsku, co znacznie ułatwia obsługę aplikacji.

PhotoFiltre 10.2.0

PhotoFiltre 10.2.0 to najnowszy darmowy program do obróbki zdjęć. Aplikacja obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne, w tym również EPS, TIFF, PSD (Adobe PhotoShop) i PSP (Paint Shop Pro). Pełna współpraca z systemami Windows 2000, XP, Vista, 7. Program dostępny w wersji angielskiej, istnieje możliwość pobrania nakładki po polsku.

Spybot Search & Destroy

Spybot search&destroy jest konkuretem programu Ad-Ware w dziedzinie programów antyspyware. Jego wyższość polega na tym, że jest całkowicie darmowy. Jest jednym z najskuteczniejszym antyspyware, antymalware dla naszego komputera osobiste. Pobierz darmowy Spybot S&D po polsku!

Windows Media Player

Pobierz darmowy odtwarzacz multimediów stworzony przez Microsoft. Pobierz darmowy Windows Media Player 11 PL po polsku i odtwarzaj filmy w róznych formatach (avi, mpeg, wmv) w media player pod vista i xp. Kodeki media player do pobrania są dołączone w pakiecie.

Odkurzacz

Najnowszy Odkurzacz to darmowy program służący do czyszczenia dysku ze zbędnych plików. Odkurzacz za darmo do pobrania z Webnology.pl, współpracuje z systemami Windows 98, 2000, Me, XP oraz Vista (po wyłączenia usługi UAC). Najnowszy Odkurzacz 11 do ściągnięcia z naszego serwisu całkowicie za darmo. Pobierz najnowszy odkurzacz po polsku i wyczyść swój dysk ze zbędnych „śmieci”.

WinRAR

Najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych programów do pakowania, rozpakowywania danych w polskiej wersji językowej objętego licencją Trial umożliwiającą korzystanie z programy za darmo przez z góry ustalony okres.

Internet Download Manager

Najnowszy Internet Download Manager to program służący do szybkiego pobierania plików z Internetu. Menadżer pobierania plików działa prawidłowo z systemami Windows XP, Vista oraz starszymi wersja. Darmowy Internet Download Manager do pobrania za darmo na Webnology.pl. Pobierz Internet Download Manager w wersji po polsku.

Paint.NET 3.36 Final PL

Profesjonalny program do edycji i tworzenia grafiki Paint.NET 3.36 Final teraz do pobrania za darmo w wersji polskiej - Paint.NET 3.36 Final PL. Polecamy!


25 Stron123>»