Wyniki wyszukiwania dla frazy: "aplikacje na telefon"


Liczba znalezionych pozycji: 185
8 Stron123>»

SKAN - skaner RTG

Najnowszy HIT twórców PYRO zdmuchnij świeczki - SKAN to aplikacja JAVA na telefon, która pozwala na zabawę w skanowanie swojej czaszki i ręki - aplikacja, gra reklamowana w telewizji - polecamy!

Pierdafon - Pierdofon - Piardofon

Najnowszy hit na telefon komórkowy – Pierdafon free download to aplikacja, dzięki której zrobisz kawał, dowcip, psikusa swoim znajomym. Pobierz Pierdafon i dowiedz się jak działa dokładnie. Hit na komórkę Pierdafon do pobrania za darmo – pierdafon free download. Aplikacja na komórkę Pierdafon na telefon komórkowy Mobile.

Spb Phone Suite 1.3

Spb Phone Suite 1.3 rewelacja dla twojego telefonu.

Oxygen Phone Manager II 2.18.13

Jeśli jesteś częstym użytkownikiem telefonów komórkowych koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w aplikacje Oxygen Phone Manager II 2.18.13. Została ona stworzona specjalnie do tego, aby z perspektywy komputera móc w pewien sposób rozporządzać komórkami różnego rodzaju. Działa ona jednak tylko w takich modelach, jak Nokia czy Samsung.

SmartCam

SmartCam to darmowy program pozwalający na wykorzystanie naszego telefonu z systemem Symbian jako kamery internetowej przy połączeniu przez Bluetooth lub WiFi. Dzięki temu możemy wykorzystywać nasz telefon do połączeń wideo przez Skype, kamerę na czacie, itp. Aby program działał, należy najpierw zainstalować program na komputerze, a potem klienta w telefonie. Program dostępny jest tylko w języku angielskim. Problemem może być również to, że w internecie nie ma spolszczeń dla SmartCam, jednak obsługa tego programu jest tak prosta, że nie powinna sprawiać nikomu problemów.

Surprise! Sounder

Aplikacja o nazwie Surprise! Sounder jest to bardzo ciekawe narzędzie, które pozwala na zmianę głosu w trakcie rozmowy przez telefon komórkowy. Aplikacja ta jest przeznaczona dla urządzeń posiadających Symbiana.

TV Remote Controller 5.7

TV Remote Controller 5.7 jest to bardzo popularna i w dodatku przydatna aplikacja, dzięki której można zmienić telefon komórkowy z systemem Windows Mobile i portem podczerwieni w uniwersalny pilot na podczerwień.

PYRO - zdmuchnij świeczki

PYRO- zdmuchnij świeczkę - aplikacja JAVA na telefon komórkowy. Opis programu PYRO - zdmuchnij świeczkę do pobrania za darmo na Webnology.pl - free download.

Sony Ericsson PC Suite 6.011.00

Sony Ericsson PC Suite jest pakietem łączącym telefon z komputerem umożliwiającym surfuwanie, a także synchronizację i przesyłanie zdjęć i plików muzycznych. Program jest całkowicie dostępny w polskiej wersji językowej i można pobrać go za darmo.

Polyphonic Ringtone Wizard

No cóż programy tego typu już nie są używane lecz dla ludzi posiadających starsze komórki nadal może się przydać. Program jest kompatybilny z większością telefonów i bez większego problemu możemy nim przesłać przez kabel usb lub przez wap. Ta druga opcja jest oczywiście płatna i lepiej mieć wtedy pakiet internetowy. Program posiada darmową próbną wersje lecz ogólnie jest płatny.

Free Studio

Free Studio to zestaw ponad dwudziestu darmowych programów do konwertowania, edycji oraz nagrywania materiałów multimedialnych. Pliki audio i wideo można konwertować do odtwarzania ich na urządzeniach mobilnych, takich jak: iPhone, BlackBerry, iPod, PSP czy wiele innych. Można także nagrywać płyty DVD oraz CD. W zestawie znajdują się ponadto darmowe aplikacje ułatwiające korzystanie z materiałów oferowanych przez YouTube. Aplikacje nie są dostępne w polskiej wersji językowej, ale są wyjątkowo przyjazne dla użytkownika i ich obsługa w jednym interfejsie nie sprawia problemów. Najnowsza wersja Free Studio 4.4 do ściągnięcia ze strony producenta lub naszej.

Odstraszacz Komarów amogi

Jak sama nazwa wskazuje, program na telefon komórkowy służy do… odstraszania komarów.

mYDEPeDict

mYDePeDict jest aplikacją przeznaczoną dla telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych z zainstalowanym systemem Symbian. Ten darmowy program pozwala na korzystanie z popularnych słowników języków obcych, wydawanych przez firmę Young Digital Planet. Program można ściągnąć za darmo z sieci i zainstalować na urządzeniu mobilnym.

IM for Skype 2.2

IM for Skype 2.2 komunikator na telefon komórkowy.

EmTube 1.0.10

EmTube 1.0.10 – telewizja internetowa w naszym telefonie

Folder2MyPC

Program Folder2MyPC jest świetnym programem dla osób, które w łatwy sposób chcą dodać aplikacje do folderu Mój komputer czy Panelu Sterowania. Program jest do ściągnięcia za darmo ze strony producenta poprzez opcję download, a także z naszego serwisu.

JoikuSpot Light

Najnowsza wersja darmowego programu do pobrania z naszego serwisu to bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca przekształcenie telefonu komórkowego w access point udostępniające połączenie z internetem przez sieć WiFi. Telefon nawiązuje wówczas połączenie z siecią za pomocą technologii UMTS/HSDPA/GPRS i udostępnia je laptopowi poprzez WiFi.

AutoMapa

AutoMapa 5.5.1 PL to niezwykle funkcjonalny program przeznaczony do nawigacji satelitarnej. Jako jedyny na rynku prezentuje wirtualne wizualizacje budynków w miastach Polski i Europy, co sprawia, że jest on uważany za jeden z najlepszych produktów w tej kategorii. najlepsza i najnowsza polska nawigacja AutoMapa 5.5.1 do pobrania za darmo – free download.

Wirtualny Nadzór 4.20

Wirtualny Nadzór 4.20 przeznaczony jest do monitorowania komputerów w szkolnych pracowniach komputerowych za pomocą sieci.

Jadu-Gadu 0.0.9

Jadu-Gadu 0.0.9 – mobilny komunikator

Free Sound Recorder 2010 9.2.1

Jest to program służący do wyłapywania wszelkiego rodzaju dźwięków z zewnątrz i nagrywaniu ich. Możliwe jest nagrywanie plików ze strumienia audio z Internetu, z mikrofonu, a także z odtwarzaczy przenośnych, takich jak telefon, kaseta czy płyta.

Nokmote

Nokmote jest najnowszym programem firmy Samir. Jest to aplikacja przeznaczona dla telefonów komórkowych.

Python dla S60 3rd

Aplikacja jaką jest Python dla S60 3rd jest to darmowy program, którego przeznaczeniem jest uruchamianie aplikacji napisanych w języku programowania jakim jest Python na telefonach komórkowych, które posiadają system Symbian.

Java 2 Runtime Environment (JRE) 6

Pobierz najnowsze biblioteki Java Runtime (JRE) 6, zwane inaczej wirtualną maszyną Java (Java Virtual Machine). Umożliwia ona uruchamianie na komputerze programów napisanych w środowsku Java. Java do pobrania jest na Windows XP i Windows Vista.

FontMagnifier 2.1

FontMagnifier to aplikacja, pozwalająca na powiększenie czcionek w telefonach NOKIA z systemem Symbian.


8 Stron123>»