Wyniki wyszukiwania dla frazy: "akademia jazdy konnej"


Liczba znalezionych pozycji: 22

Akademia Umysłu Pamięć 1.0

Najnowszy polski program Akademia Umysłu Pamięć 1.0 jest wspaniałym programem do ćwiczenia swojej pamięci i poprawiania możliwości przyswajania informacji.

Prawo jazdy - kategoria A 2010.11

Program, jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczony dla wszystkich zdających prawo jazdy na motocykl. Pozwala na przygotowanie się do części teoretycznej za pomocą pytań testowych losowych bądź też pogrupowanych na odpowiednie kategorie.

Prawo Jazdy - Kategoria T 1.01

Program Prawo Jazdy - Kategoria T 1.01 idealnie przygotuje cię do egzaminu. Jeśli masz zamiar zdawać prawo jazdy w kategorii T czyli na traktor i inne pojazdy rolnicze niezbędne będzie zainstalowanie programu Program Prawo Jazdy - Kategoria T 1.01. Aplikacja zawiera 420 różnych pytań. Do niektórych pytań dołączone są obrazki przedstawiające sytuacje drogowe.

Testy

Program Testy na prawo jazdy 2009 kategorii B to idealna aplikacja dla osób przygotowujących się do teoretycznego egzaminu na prawo jazdy. Dzięki losowym zestawom pytań, punktowaniu odpowiedzi poczujesz się jak na prawdziwym egzaminie. Program pozwala przeglądać listę pytań.

Prawo Jazdy - Kategoria B

Aplikacja jaką jest Prawo Jazdy - Kategoria B to w istocie zestaw niemalże pięciuset pytań wraz z odpowiedziami, które mają na celu przygotowanie użytkownika do zdania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy w kategorii B.

Prawo jazdy - kategoria C 2010.11

Prawo jazdy - kategoria C 2010.11 pomaga w perfekcyjnym przygotowaniu się do teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy kategorii C (samochód ciężarowy).

Prawo jazdy - kategoria D 2010.11

Program Prawo jazdy - kategoria C 2010.11 ułatwi ci trening przygotowawczy do teoretycznej części egzaminu, który pozwoli ci na uzyskanie prawa jazdy kategorii D, czyli na autobusy.

Nauka jazdy – Sytuacje drogowe 1.01

Nauka jazdy – Sytuacje drogowe 1.01. to program, który ma na celu pomóc w przyswojeniu wiedzy z zakresu przepisów o ruchu drogowym.

MaSzyna EU07-424 PL

MaSzyna EU07-424 PL jako symulator jazdy koleją to gra godna polecenia. Nowe trasy, dodatki, pluginy i obiekty są tworzone codziennie – pobierz za darmo (free download) symulator Maszyna EU07 – najlepszy symulator kolei.

3D Driving School 5.1

3D Driving-School to program przeznaczony do praktycznych ćwiczeń przygotowujących do egzaminu na prawo jazdy. Wersja demonstracyjna tej aplikacji ograniczona jest ilością uruchomień która wynosi 20 ale mozna ją pobrać za darmo. Jazda odbywa się autem bądź motocyklem. Program ten uczy zasad ruchu drogowego i symuluje prawdziwe lekcje z instruktorem.

3D Driving School 5.1

3D Driving-School to program przeznaczony do praktycznych ćwiczeń przygotowujących do egzaminu na prawo jazdy. Wersja demonstracyjna tej aplikacji ograniczona jest ilością uruchomień która wynosi 20 ale mozna ją pobrać za darmo. Jazda odbywa się autem bądź motocyklem. Program ten uczy zasad ruchu drogowego i symuluje prawdziwe lekcje z instruktorem.

MaluchSim 0.40 PL

Najlepszy symulator jazdy małym Fiatem – Fiat 126p w swoim żywiole! Wyścigi samochodowe w których prowadzimy Fiata 126p do pobrania za darmo już teraz – free download. Ten symulator jazdy samochodem w polskim wydaniu jest prawdopodobnie jedyną tego typu grą komputerową – zasiądź za kierownicą malucha w grze Maluch Sim 0.40 PL. Najnowsza wersja – nowe trasy.

Need for Speed SHIFT

Need for Speed SHIFT to kolejna część prawdopodobnie najpopularniejszej serii wyścigowej na świecie. Szczególny nacisk położony został na oprawę audiowizualną... Całość tworzy świetny efekt!

Colin McRae: DiRT 2

Colin McRae: DiRT 2 to już druga odsłona serii odmienionego Colina McRae Rally. Tak jak w poprzedniej części cała rozgrywka skupia się w okół jazdy po bezdrożach samochodami, które uprzednio zostały do tego odpowiednio przygotowane. Demo udostępnione jest za darmo, a do ściągnięcia jest w naszym portalu...

Tracker.py 0.20.4-alpha

Tracker.py 0.20.4-alpha jako propozycja dla żyjących aktywnie

PIM Backup 2.8

XXI wiek sprawił, że żyjemy w społeczeństwie, jakie jest w pełni zelektronizowane na każdym kroku. Sprawia to, że nieustannie piszemy maile, sms – y, czy wiadomości przesyłane drogą internetową. Jeśli nawiązujemy ważną współprace poprzez takie właśnie środki komunikacji, to dobrze jest mieć pełen dostęp do swoich informacji. W chwilki, kiedy technika nie stanowi dla nas pewności, dobrze jest skopiować dane, a można to zrobić za pomocą programu PIM Backup.

Euro Truck Simulator

Euro Track Simulator to świetny symulator jazdy samochodami ciężarowymi autorstwa firmy SCS Software. Jest to najnowsza odsłona serii 18 Wheels of Steel.. Gra pod względem wiekowym jest dostępna dla każdego, a demo udostępnione zupełnie za darmo. Wciel się w kierowcę ciężarówki i podróżuj na zlecenie po całej Europie...

Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited to kolejna część serii gier wyścigowych, którą od ponad 20 lat widzimy na ekranach różnych platform. Tym razem mamy okazję przenieść się na hawajską wyspę, która oprócz niesamowitych krajobrazów, oferuje szybkie samochody i mnóstwo odpowiednich torów...

Need for Speed: Undercover

Need for Speed: Undercover to kolejna odsłona serii NFS! Czy nowa produkcja EA Games podbije serca tysięcy graczy? Tym razem twórcy obiecali powrót do korzeni, a zarazem kilka innowacyjnych pomysł. Czy faktycznie tak będzie? Mamy okazję to sprawdzić również w polskiej wersji językowej. Szkoda tylko, że autorzy nie zdecydowali się na oddanie w nasze ręce wersji demo...

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto to nie wątpliwie jedna z najdłużej utrzymujących się na rynku gier pozycja. Już po wydaniu pierwszej części, ponad 10 lat temu, zrobiła ogromną furorę, a teraz mamy okazję zagrać w najnowszą, czwartą już część. Oczywiście po raz kolejny produkcja także w języku polskim. Twórcy nie wydali wersji demo, bo właściwie po co? Przecież to Grand Theft Auto!

Driver: Parallel Lines

Driver: Parallel Lines to czwarta, a zarazem najnowsza część tej kultowej serii. Tą odsłonę można nazwać właściwie przeprosinami ze strony producenta, za część trzecią, która okazała się po prostu słaba, a gracze się zawiedli. Twórca niestety nie udostępnił wersji demo, ale grę można kupić w języku polskim, do czego zachęcam...

Need for Speed: Carbon

Carbon to kolejna odsłona z serii Need For Speed, czyli ulicznych wyścigów samochodowych w świetnym wykonaniu! Nowa część oferuje sporo nowego, czego wcześniej w NFSach nie mogliśmy doświadczyć, a co najważniejsze - te nowinki są naprawdę dobre. Twórcy "puścili" w sieć zupełnie za darmo demo Carbona, a pobrać je możecie z naszego portalu...