Wyniki wyszukiwania dla frazy: "adware po polsku"


Liczba znalezionych pozycji: 624
25 Stron123>»

Spybot Search & Destroy

Spybot search&destroy jest konkuretem programu Ad-Ware w dziedzinie programów antyspyware. Jego wyższość polega na tym, że jest całkowicie darmowy. Jest jednym z najskuteczniejszym antyspyware, antymalware dla naszego komputera osobiste. Pobierz darmowy Spybot S&D po polsku!

Spyware Treminator

Najnowszy program Spyware Terminator do pobrania w ostatnich czasach zdobywa coraz większą popularność. W bardzo szybkim tempie usuwa wirusy, spyware, adware, konie trojańskie i inne bardzo niebezpieczne komponenty atakujące nasz komputer. Program Spyware Terminator jest całkowicie darmowy i bardzo prosty w obsłudze. Program jest do ściągnięcia za darmo w naszym serwisie.

Ad-Aware Free 2008 7.1

Ad-Aware jest programem firmy Lavasoft. Służy do wyszukiwania i niszczenia programów typu spyware i adaware. Prawdopodobnie najskuteczniejszy antyspyware do oczyszczania naszego systemu z robaków. Darmowy Adaware do pobrania w wersji 2008 free.

PC Washer 2.2.5

PC Washer 2.2.5 zarządza systemem Windows.

IE7 pro 2.4.6

IE7Pro to funkcjonalny dodatek do przeglądarki Internet Explorer 6 , 7 , 8 i 9 , który ma na celu wzmocnienie funkcji dostarczanych przez przeglądarkę .

Spyware Terminator

Jeden z lepszych programów który pozwala się pozbyć trojanów, keyloggerów, spyware i adware, a także działający jako ochrona w czasie rzeczywistym. Niewielki rozmiar i duża skuteczność to wielkie zalety bezpłatnego programu Spyware Terminator PL.

CA Anti-Spyware 2009 11.0.0.241

Jest to kolejna odsłona cieszącego się sporym uznaniem programu antyspyware'owego oferowanego przez firmę CA. Funkcjonuje ono również pod nazwą eTrust PestPatrol Anti-Spyware. Program ten stanowi bardzo dobre uzupełnienie oprogramowania antywirusowego, firewalli i oprogramowania służącego do wykrywania włamań do systemu. Aplikacja ta wykrywa i usuwa oprogramowanie szpiegujące a także programy typu adware, trojany, agentów ataków typu Denial of Service (DoS). Niweluje wszelkie zagrożenia internetowe, korzystające z luk zabezpieczeń. Zaletą programu jest niewielka ilość fałszywych alarmów a także duża szybkość skanowania.

SUPERAntiSpyware Free Edition

Najnowszy, darmowy program przeznaczony do wykrywania i usuwania szkodliwego oprogramowania typu Spyware, Adware, Malware, trojany, dialery, robaki, KeyLoggers, HiJackers zainstalowanego w systemie Windows. Download SUPERAntiSpyware za Free, wyczyść swój system całkowicie za darmo.

ComboFix

Najnowszy Combofix to darmowy program przeprowadzający skanowanie twojego komputera w poszukiwaniu znanych, najpopularniejszych szkodliwych plików oraz infekcji komputerowych. Combofix dostępny do pobrania działa prawidłowo z systemami Windows 98, 2000, XP oraz Vista. W przypadku znalezienia zainfekowanego pliku następuje automatyczna próba usunięcia szkodliwego pliku.

SpyRemover 3.05

Aplikacja SpyRemover 3.05 jest to niewielki progresja, którego celem jest przeszukanie systemu dysku lokalnego w komputerze celem znalezienia różnego rodzaju oprogramowania szpiegującego, mogące być znacznym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa w sieci i nie tylko.

Avira AntiVir Personal 9.0.0.394

Avira AntiVir Personal uważany przez użytkowników za jeden z najlepszych darmowych programów antywirusowych. Najnowsza wersja aplikacja potrafi skanować zasoby dysku lokalnego jak również dyski i nośniki zewnętrzne.

Kaspersky Virus Removal Tool 2010-9.0.0.722

Najnowszy Kaspersky Virus Removal Tool 2010-9.0.0.722 – efektywny, wygodny i darmowy program do usuwania malware z twojego komputera

Eudora 7.1.0.9

Eudora 7.1.0.9 – nowoczesny i funkcjonalny program do obsługi poczty elektronicznej.

AnalogX Script Defender 1.3

Świetny program do magazynowania wszystkich wniosków najczęściej stosowanych rodzajów, które występują w skryptach wirusów. Narzędzie przydatne w szczególności kiedy nasz komputer jest nieustannie narażony na ataki złośliwego oprogramowania.

IObit Security 360 1.50.12

IObit Security 360 1.50.12 to niezbędny dodatek do każdego antywirusa. Program IObit Security 360 1.50.12 bardzo dobrze zabezpiecza komputer przed trojanami, budami, oprogramowaniem adware, spyware i innymi. Program oferuje tradycyjną ochronę przed zagrożeniami na podstawie sygnatur z bazy danych.

MiFek 1.0.0.73

Aplikacja o nazwie MiFek 1.0.0.73 jest to bardzo przydatny Menadżer Informacji Finansowej. Jest to w rzeczywistości bardzo prosta, ale jednocześnie przydatna aplikacja, dzięki której na bieżąco możemy śledzić takie informacje jak jednostki TFI czy też kursy walut.

Panda Antivirus Pro

Panda Antivirus + Firewall 2009 PL to najnowszy i prawdopodobnie najlepszy antywirus dla Windows Vista i nie tylko. Panda Antivirus + Firewall 2009 dostępna jest po polsku i za darmo - free download Panda Antivirus + Firewall 2009 PL. Panda antywirus bardzo dobrze chroni przed atakami wirusów, trojanów, spyware, adware i niebezpiecznych programów szpiegujących. Polecamy najnowszy Antivirus Panda 2009 free download - dostępna także wersja Panda Online.

Spy Sweeper 6.1.0.145

Spy Sweeper to program przeznaczony do odnajdywania i unicestwiania aplikacji szpiegowskich, jakie czyhają w sieci.

Ashampoo AntiSpyWare 2.10

Ashampoo AntiSpyWare 2.10 to rozbudowany program chroniący komputer przed zagrożeniami z Internetu. Chroni on nas przede wszystkim przed aplikacjami szpiegującymi, jak również przed złośliwym oprogramowaniem typu spyware, adware, trojany, robaki, rootkity, dialery i keyloggery.

Trojan Remover

Trojan Remover 6.8.1 jak sama nazwa wskazuje to narzędzie do wykrywania i usuwania koni trojańskich oraz innych robaków siedzących w Internecie, komponentów spyware i adware. W bazie tego programu znajduje się około 24.000 tysięcy definicji Trojanów i innych robaków razem z ich odmianami.

Emsisoft Emergency Kit 1.0.0.11

Emsisoft Emergency Kit to darmowy pakiet narzędzi, przydatnych w wyszukiwaniu i usuwaniu z komputerów wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania. Program ten można pobrać za darmo, nie potrzeba żadnych opłat ani rejestracji.

Mks_Vir 9.0-build-665

Mks_Vir to legendarny już program antywirusowy. Powstał w czasach, kiedy zagrożenia dla naszych komputerów przenoszone były częściej na dyskietkach a nie poprzez Internet. Przez wiele lat dbał o bezpieczeństwo użytkowników w Polsce, później firma produkująca popadła w różnorakie kłopoty i program przestał się rozwijać. Obecnie aplikacja ta powraca na rynek.

mks_vir 9 dla Windows

Najnowszy mks_vir oznaczony numerem 9, to kompleksowe narzędzie gwarantujące bezpieczeństwo pracy w systemie Windows. Całkowicie nowe metody wykrywania zagrożeń jeszcze skuteczniej unieszkodliwiają złośliwe oprogramowanie.

iWebAlbum

Darmowy program iWebAlbum to doskonałe narzędzie do pobrania za darmo, dzięki któremu możesz stworzyć niesamowicie profesjonalnie wyglądającą galerię na Twoją stronę, bez znajomości języka HTML czy jakiegokolwiek innego języka oprogramowania! Dzięki zastosowaniu tego darmowego programu, który pobrać możesz prosto z naszego serwisu będziesz mógł za pomocą kilku kliknięć myszką stworzyć profesjonalnie i estetycznie wyglądającą galerię internetową. Darmowy program iWebAlbum sprawia, że każda Twoja galeria w sieci będzie wyglądem przyciągać coraz to nowych internautów, a także uatrakcyjni wygląd całej Twojej strony.

Norton Internet Security 2010 2011-18.1.0.37

Ochrona naszego komputera może być ciężka, jeżeli nie mamy odpowiedniego programu, który da nam pewność, że nasz komputer będzie bezpieczny nie tylko przed atakami wirusów, które przenoszą się przez przykładowo pamięć Flash, ale również Internet.


25 Stron123>»