Wyniki wyszukiwania dla frazy: "adobe reader"


Liczba znalezionych pozycji: 76
4 Stron123>»

Adobe Reader Speed Up

Adobe Reader Speed Up 1.36 to darmowy program, który w znaczący sposób przyspiesza czas oczekiwania na otwarcie się dokumentów PDF. Ten dodatkowy programik można w zależności od potrzeb włączać lub wyłączać. Dzięki niemu podczas uruchamiania się programu Adobe Acrobat Reader pomijane są najmniej istotne opcje.

Adobe Reader 9.0 PL

Najnowszy program czytający pliki PDF dostępny za darmo już teraz w wersji polskiej - Adobe Reader 9.0 PL – free download. Najnowszy Adobe Reader wcześniej zanany jako Adobe Acrobat Reader do pobrania także dla Windows Vista już teraz! Polecamy!

Foxit PDF Reader

Foxit PDF Reader 2.2 Build 2129 to kolejna wersja coraz bardziej popularnego programu służącego do odczytywania plików typu pdf.

RSS Reader

RssReader to darmowy program do wyświetlania najnowszych aktualności przez wbudowany czytnik RSS. RSS Reader pozwala na łatwy dostęp do informacji z Twoich ulubionych źródeł.

eXPert PDF Reader 3.5.90

Pewnie każdy z użytkowników przyzwyczaił się już do popularnego, ale jednocześnie już zaczynającego nudzić programu jakim jest Adobe Reader. Prawda jest taka, że program zdobył swoją popularność dzięki temu,że był jedyny. Jednakże programiści i spece od komputerów postarali się, że powstał nowy Reader, tym razem zwany Expert PDF Reader. Można powiedzieć, że jest to ulepszona wersja, wzbogacona o nowe funkcję, nowocześniejsze. „Jest lżejszy” niż Adobe, jak twierdzą internauci. Aby jednak zapoznać się z jego opcjami, przejdźmy dalej....

Foxit Reader

Darmowa aplikacja o nazwie Foxit PDF Reader jest to naprawdę bardzo dobry czytnik służący oczywiście do odczytywania dokumentów zapisanych w formacie PDF, która została stworzona przez firmę Foxit Software. Program posiada pełną zgodność ze standardem PDF.

Adobe Reader

Adobe Reader jest to przeglądarka dokumentów zapisanych w popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF. Najnowszy program Adobe Reader jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest oczywiście dostępny w wersji po polsku.

Adobe Acrobat 3D

Zapewnie wiele osób zna produkt jakim jest AdobeAcrobat. Jest to rewolucyjny program, który służy przede wszystkim do zarządzania i przeglądania plików Adobe Acrobat jest rodzina programów komputerowych opracowanych przez firmę Adobe Systems, mające na celu, tworzyć, manipulować i zarządzać plikami w formacie Adobe Portable Document Format (PDF). Niektóre programy z rodziny, w szczególności tworzenie oprogramowania, są komercyjne, a niektóre są darmowe. Adobe Reader (dawniej Acrobat Reader) jest dostępna jako nie odpłatna z witryny firmy Adobe, co pozwala na oglądanie i drukowanie PDF plików. Acrobat i Reader jest powszechnie stosowany jako sposób prezentowania informacji o stałym układzie podobnym do publikacji papierowych.

Yeah Reader

Yeah Reader to darmowy program służący do pobierania i odczytywania wiadomości nadawanych poprzez kanały RSS, RDF i Atom. Dzięki temu darmowemu narzędziu można łatwo i szybko poznawać najnowsze wiadomości publikowane w Internecie. Program ten jest do ściągnięcia za free z działu download na stronie producenta lub z naszego serwisu.

Exif reader 3.00

Exif reader 3.00 jest programem stworzonym dla amatorów fotografii, chcących wyciągnąć z zdjęcia jak najwięcej informacji. Aplikacja odczytuje dodatkowe informację zapisanych w plikach EXIF.

Spolszczenie Adobe Photoshop CS3 PL

Aplikacja spolszczająca program Adobe Photoshop CS3. Bardzo przydatna rzecz dla ludzi nie znających języka angielskiego, albo też nie lubiących pracować w anglojęzycznych aplikacjach. Zapraszamy do pobrania!

Microsoft Reader 2.1.1

Microsoft Reader 2.1.1 to praktyczny czytnik e- booków. Program jest dostępny za darmo, tylko w wersji trailowej, dającej nam możliwość przetestowania funkcji programu.

PassTool Password Reader 7.6

PassTool to polski i darmowy program do dekodowania loginów i haseł z kilku popularnych aplikacji.

Adobe InDesign CS5 7.0.2

Program Adobe InDesign CS4 oferuje ujednoliconą obsługę publikacji w formie elektronicznej a także przeznaczonych do druku. Dzięki niemu możliwe jest tworzenie profesjonalnych układów stron, kreowanie atrakcyjnej zawartości do odtwarzania w środowisku Adobe Flash Player oraz interaktywnych dokumentów PDF.

Adobe Media Player

Aplikacja Adobe Media Player jest to bardzo dobry i do tego jednocześnie bezpłatny program, który służy do odtwarzania oraz do zarządzania plikami multimedialnymi. Program został stworzony w oparciu o technologię AIR.

Intelligent Web Reader 2.0.17

Program Intelligent Web Reader 2.0.17 jest przeglądarką internetową stworzoną dla osób niewidomych i niedowidzących, które mają zamiar czerpać wiedzę ze stron WWW.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator to jeden z najlepszych programów do tworzenia i edycji grafiki wektorowej. Prawidłowe działanie programu zapewnia system Windows XP i Vista. Oraz Mac OS X i nowsze wersje tego oprogramowania. Interfejs programu jest dostępny zarówno w języku angielskim jak i po polsku. Pobierz za darmo program do profesjonalnego tworzenia grafiki wektorowej z Webnology.pl Program dostępny na licencji Trial.

Adobe Creative Suite 4 Design

Najnowsza wersja pakietu Adobe Creative Suite 4 Design Premium do pobrania za darmo w wersji demo z naszej strony to prawdziwy multimedialny kombajn do tworzenia grafiki. Przy jego pomocy można tworzyć grafikę zarówno do wydruku, jak i do opublikowania na stronie internetowej wraz z całym layoutem strony.

Gadu-Reader

Gadu-Reader to nowy darmowy program, który odczytuje z dysku twardego komputera zapisane hasła do konta i profilu Gadu-Gadu. Program można ściągnąć za darmo, w polskiej wersji językowej z naszego serwisu oraz z oficjalnej strony twórcy.

PowerMovie

PowerMovie jest to ciekawa propozycja odtwarzacza plików wideo w formatach AVI oraz MPEG4 dla urządzeń wyposażonych w system operacyjny Symbian. Najnowszy program Adobe Reader jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program nie jest dostępny w wersji po polsku.

Adobe Shockwave Player 11.5.8.612

Wtyczka do przeglądarek Opera, IE, Chrome, Firefox, umożliwiająca oglądanie animacji, aplikacji edukacyjnych, różnego rodzaju symulacji, filmów na stronach opartych na technologii Schockwave. Bardzo przydatna, umożliwia również korzystanie z gier dostępnych online.

Adobe Flash Builder 4.0

Najnowsza wersja Adobe Flash Builder 4 jest przeznaczona dla tych osób, które myślą o tworzeniu bardziej skomplikowanych internetowych aplikacji.

Adobe fireworks cs4

Czwarta odsłona Adobe Fireworks jest idealnym narzędziem do tworzenia i obróbki grafiki. Dzięki niemu oprócz utworzeniu nowej grafiki możemy także użyc go do dopasowywania rozmiarów stron www czy też przejść na formt Flash.

Adobe Flash Lite

Najnowszy Adobe Flash Lite do pobrania to darmowy program, wysoko wyspecjalizowana wersja programu Adobe Flash Player przeznaczona dla telefonów komórkowych i innych przenośnych urządzeń elektronicznych. Program jest za darmo i do ściągnięcia w serwisie Webnology.pl. Nie ma tej wersji programu do pobrania po polsku.

After Effects

Adobe After Effects jest wysoce zaawansowanym programem, służącym do tworzenia wielu rodzajów efektów wizualnych a także efektownych przejść pomiędzy obrazami. Program ten, który jest do pobrania za darmo w wersji Trial, posiada kilkaset prostych do obsługi efektów wizualnych. Program Adobe After Effects współpracuje z innymi aplikacjami tego producenta, np. z Adobe Photoshop.


4 Stron123>»