Wyniki wyszukiwania dla frazy: "adobe acrobat"


Liczba znalezionych pozycji: 67
3 Stron123>

Adobe Reader Speed Up

Adobe Reader Speed Up 1.36 to darmowy program, który w znaczący sposób przyspiesza czas oczekiwania na otwarcie się dokumentów PDF. Ten dodatkowy programik można w zależności od potrzeb włączać lub wyłączać. Dzięki niemu podczas uruchamiania się programu Adobe Acrobat Reader pomijane są najmniej istotne opcje.

Adobe Reader 9.0 PL

Najnowszy program czytający pliki PDF dostępny za darmo już teraz w wersji polskiej - Adobe Reader 9.0 PL – free download. Najnowszy Adobe Reader wcześniej zanany jako Adobe Acrobat Reader do pobrania także dla Windows Vista już teraz! Polecamy!

Adobe Acrobat 3D

Zapewnie wiele osób zna produkt jakim jest AdobeAcrobat. Jest to rewolucyjny program, który służy przede wszystkim do zarządzania i przeglądania plików Adobe Acrobat jest rodzina programów komputerowych opracowanych przez firmę Adobe Systems, mające na celu, tworzyć, manipulować i zarządzać plikami w formacie Adobe Portable Document Format (PDF). Niektóre programy z rodziny, w szczególności tworzenie oprogramowania, są komercyjne, a niektóre są darmowe. Adobe Reader (dawniej Acrobat Reader) jest dostępna jako nie odpłatna z witryny firmy Adobe, co pozwala na oglądanie i drukowanie PDF plików. Acrobat i Reader jest powszechnie stosowany jako sposób prezentowania informacji o stałym układzie podobnym do publikacji papierowych.

Adobe Acrobat 9 Pro

Najnowszy Adobe Acrobat 9 Pro jest programem, który na pewno pryzpadnie do gustu ludziom, którzy pragną tworzyć swoje prezentacje komputerowe i dokumenty cyfrowe, które dzięki nowym funkcjom programu, będą o wiele ciekawsze.

Adobe Creative Suite 4 Design

Najnowsza wersja pakietu Adobe Creative Suite 4 Design Premium do pobrania za darmo w wersji demo z naszej strony to prawdziwy multimedialny kombajn do tworzenia grafiki. Przy jego pomocy można tworzyć grafikę zarówno do wydruku, jak i do opublikowania na stronie internetowej wraz z całym layoutem strony.

Spolszczenie Adobe Photoshop CS3 PL

Aplikacja spolszczająca program Adobe Photoshop CS3. Bardzo przydatna rzecz dla ludzi nie znających języka angielskiego, albo też nie lubiących pracować w anglojęzycznych aplikacjach. Zapraszamy do pobrania!

Adobe Reader

Adobe Reader jest to przeglądarka dokumentów zapisanych w popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF. Najnowszy program Adobe Reader jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest oczywiście dostępny w wersji po polsku.

Adobe Media Player

Aplikacja Adobe Media Player jest to bardzo dobry i do tego jednocześnie bezpłatny program, który służy do odtwarzania oraz do zarządzania plikami multimedialnymi. Program został stworzony w oparciu o technologię AIR.

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator to jeden z najlepszych programów do tworzenia i edycji grafiki wektorowej. Prawidłowe działanie programu zapewnia system Windows XP i Vista. Oraz Mac OS X i nowsze wersje tego oprogramowania. Interfejs programu jest dostępny zarówno w języku angielskim jak i po polsku. Pobierz za darmo program do profesjonalnego tworzenia grafiki wektorowej z Webnology.pl Program dostępny na licencji Trial.

Image to PDF 3.4

Image to PDF 3.4 służy do konwertowania plików graficznych na format PDF. Współpracuje przy tym ze zdecydowaną większością powszechnie stosowanych formatów graficznych.

Adobe Shockwave Player 11.5.8.612

Wtyczka do przeglądarek Opera, IE, Chrome, Firefox, umożliwiająca oglądanie animacji, aplikacji edukacyjnych, różnego rodzaju symulacji, filmów na stronach opartych na technologii Schockwave. Bardzo przydatna, umożliwia również korzystanie z gier dostępnych online.

Adobe Flash Builder 4.0

Najnowsza wersja Adobe Flash Builder 4 jest przeznaczona dla tych osób, które myślą o tworzeniu bardziej skomplikowanych internetowych aplikacji.

Adobe fireworks cs4

Czwarta odsłona Adobe Fireworks jest idealnym narzędziem do tworzenia i obróbki grafiki. Dzięki niemu oprócz utworzeniu nowej grafiki możemy także użyc go do dopasowywania rozmiarów stron www czy też przejść na formt Flash.

PDF Kreator

PDF Kreator jest to bezpłatna aplikacja, dzięki której możliwe jest konwertowanie dokumentów z każdego programu, który tylko posiada opcję drukowania do formatu jakim jest PDF.

Adobe Flash Lite

Najnowszy Adobe Flash Lite do pobrania to darmowy program, wysoko wyspecjalizowana wersja programu Adobe Flash Player przeznaczona dla telefonów komórkowych i innych przenośnych urządzeń elektronicznych. Program jest za darmo i do ściągnięcia w serwisie Webnology.pl. Nie ma tej wersji programu do pobrania po polsku.

After Effects

Adobe After Effects jest wysoce zaawansowanym programem, służącym do tworzenia wielu rodzajów efektów wizualnych a także efektownych przejść pomiędzy obrazami. Program ten, który jest do pobrania za darmo w wersji Trial, posiada kilkaset prostych do obsługi efektów wizualnych. Program Adobe After Effects współpracuje z innymi aplikacjami tego producenta, np. z Adobe Photoshop.

Adobe Flash Professional

Adobe Flash CS4 to program służący do tworzenia interaktywnych elementów na stronach internetowych. Chodzi tutaj głównie o reklamy, interfejsy, gry oraz inne elementy, które współtworzą współczesny Internet.

Adobe Audition 3.0

Adobe Audition 3.0 jest niezwykle profesjonalnym programem, umożliwiającym nagrywanie oraz edycję plików muzycznych, wszelkich folderów dźwiękowych. Dzięki niemu, można także miksować skomponowaną muzykę. Nakładamy na siebie wtedy różne partie dźwięków, zmieniamy ustawienia w taki sposób, aby wszystko to spełniało nasze oczekiwania. Pracuje na tzw. loopach czyli potocznych pętlach.

Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.2

Ta darmowa aplikacja do przeglądania zdjęć cieszy się prostotą interfejsu oraz obsługi. Pozwala na przeglądanie oraz podstawową obróbkę zdjęć, jak korekta efektu czerwonych oczu, wyostrzenie i inne. Dzięki Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.2 możemy katalogować zdjęcia i je podpisywać, dostępna jest także opcja drukowania z dodatkowymi funkcjami. Atutem tego programu jest odczyt zdjęć w formacie PDF.

Adobe Encore CS5

Adobe Encore CS5 jest wszechstronnym, interaktywnym narzędziem, które można wykorzystać do realizacji projektów na DVD, Blu-ray lub webDVD. Tworzony w pełni funkcjonalny plik SWF można oglądać w programie Adobe Flash Player.

Adobe Photoshop Lightroom

Photoshop Lightroom 2 to najnowszy program do obróbki zdjęć wydany przez znaną i cenioną w tej branży firmę Adobe. Pomimo, iż Photoshop Lightroom jest programem komercyjnym, producent udostępnia do pobrania, jako w pełni funkcjonalny darmowy program przez cały okres testowy. Pełna współpraca z systemami operacyjnymi WIndows 7/ XP/Vista/2000 oraz Mac OS, a także, (co ucieszy zapewne pasjonatów podróży) z systemami mobilnymi.

Adobe InDesign CS5 7.0.2

Program Adobe InDesign CS4 oferuje ujednoliconą obsługę publikacji w formie elektronicznej a także przeznaczonych do druku. Dzięki niemu możliwe jest tworzenie profesjonalnych układów stron, kreowanie atrakcyjnej zawartości do odtwarzania w środowisku Adobe Flash Player oraz interaktywnych dokumentów PDF.

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver CS3 to najnowszy profesjonalny program służący do tworzenia stron internetowych, do pobrania za darmo na Webnology.pl oraz na stronie producenta. Aplikacja idealnie sprawuje się na komputerach upartych na systemie Windows, między innymi XP oraz Vista, jak również na wcześniejszych wersjach tego systemu operacyjnego. To profesjonalne narzędzie idealnie nadaje się zarówno dla początkujących użytkowników jak również dla profesjonalistów. Program Adobe Dreamweaver CS3 po polsku dostępny do ściągnięcia za Free.

eXPert PDF Reader 3.5.90

Pewnie każdy z użytkowników przyzwyczaił się już do popularnego, ale jednocześnie już zaczynającego nudzić programu jakim jest Adobe Reader. Prawda jest taka, że program zdobył swoją popularność dzięki temu,że był jedyny. Jednakże programiści i spece od komputerów postarali się, że powstał nowy Reader, tym razem zwany Expert PDF Reader. Można powiedzieć, że jest to ulepszona wersja, wzbogacona o nowe funkcję, nowocześniejsze. „Jest lżejszy” niż Adobe, jak twierdzą internauci. Aby jednak zapoznać się z jego opcjami, przejdźmy dalej....

Adobe Premiere Pro CS4

Oprogramowanie Adobe Premiere Pro CS4 oferuje użytkownikowi przechwytywanie, edytowanie i dostarczanie obrazu wideo w trybie online a także w sieci radiowej, zapisywanie na płytach lub w urządzeniach.


3 Stron123>