Wyniki wyszukiwania dla frazy: "acrobat reader"


Liczba znalezionych pozycji: 34
2 Stron12>

Adobe Reader Speed Up

Adobe Reader Speed Up 1.36 to darmowy program, który w znaczący sposób przyspiesza czas oczekiwania na otwarcie się dokumentów PDF. Ten dodatkowy programik można w zależności od potrzeb włączać lub wyłączać. Dzięki niemu podczas uruchamiania się programu Adobe Acrobat Reader pomijane są najmniej istotne opcje.

Adobe Reader 9.0 PL

Najnowszy program czytający pliki PDF dostępny za darmo już teraz w wersji polskiej - Adobe Reader 9.0 PL – free download. Najnowszy Adobe Reader wcześniej zanany jako Adobe Acrobat Reader do pobrania także dla Windows Vista już teraz! Polecamy!

RSS Reader

RssReader to darmowy program do wyświetlania najnowszych aktualności przez wbudowany czytnik RSS. RSS Reader pozwala na łatwy dostęp do informacji z Twoich ulubionych źródeł.

Adobe Acrobat 3D

Zapewnie wiele osób zna produkt jakim jest AdobeAcrobat. Jest to rewolucyjny program, który służy przede wszystkim do zarządzania i przeglądania plików Adobe Acrobat jest rodzina programów komputerowych opracowanych przez firmę Adobe Systems, mające na celu, tworzyć, manipulować i zarządzać plikami w formacie Adobe Portable Document Format (PDF). Niektóre programy z rodziny, w szczególności tworzenie oprogramowania, są komercyjne, a niektóre są darmowe. Adobe Reader (dawniej Acrobat Reader) jest dostępna jako nie odpłatna z witryny firmy Adobe, co pozwala na oglądanie i drukowanie PDF plików. Acrobat i Reader jest powszechnie stosowany jako sposób prezentowania informacji o stałym układzie podobnym do publikacji papierowych.

Foxit PDF Reader

Foxit PDF Reader 2.2 Build 2129 to kolejna wersja coraz bardziej popularnego programu służącego do odczytywania plików typu pdf.

Foxit Reader

Darmowa aplikacja o nazwie Foxit PDF Reader jest to naprawdę bardzo dobry czytnik służący oczywiście do odczytywania dokumentów zapisanych w formacie PDF, która została stworzona przez firmę Foxit Software. Program posiada pełną zgodność ze standardem PDF.

Adobe Reader

Adobe Reader jest to przeglądarka dokumentów zapisanych w popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF. Najnowszy program Adobe Reader jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program jest oczywiście dostępny w wersji po polsku.

Yeah Reader

Yeah Reader to darmowy program służący do pobierania i odczytywania wiadomości nadawanych poprzez kanały RSS, RDF i Atom. Dzięki temu darmowemu narzędziu można łatwo i szybko poznawać najnowsze wiadomości publikowane w Internecie. Program ten jest do ściągnięcia za free z działu download na stronie producenta lub z naszego serwisu.

Microsoft Reader 2.1.1

Microsoft Reader 2.1.1 to praktyczny czytnik e- booków. Program jest dostępny za darmo, tylko w wersji trailowej, dającej nam możliwość przetestowania funkcji programu.

PassTool Password Reader 7.6

PassTool to polski i darmowy program do dekodowania loginów i haseł z kilku popularnych aplikacji.

eXPert PDF Reader 3.5.90

Pewnie każdy z użytkowników przyzwyczaił się już do popularnego, ale jednocześnie już zaczynającego nudzić programu jakim jest Adobe Reader. Prawda jest taka, że program zdobył swoją popularność dzięki temu,że był jedyny. Jednakże programiści i spece od komputerów postarali się, że powstał nowy Reader, tym razem zwany Expert PDF Reader. Można powiedzieć, że jest to ulepszona wersja, wzbogacona o nowe funkcję, nowocześniejsze. „Jest lżejszy” niż Adobe, jak twierdzą internauci. Aby jednak zapoznać się z jego opcjami, przejdźmy dalej....

Intelligent Web Reader 2.0.17

Program Intelligent Web Reader 2.0.17 jest przeglądarką internetową stworzoną dla osób niewidomych i niedowidzących, które mają zamiar czerpać wiedzę ze stron WWW.

PDF Kreator

PDF Kreator jest to bezpłatna aplikacja, dzięki której możliwe jest konwertowanie dokumentów z każdego programu, który tylko posiada opcję drukowania do formatu jakim jest PDF.

Exif reader 3.00

Exif reader 3.00 jest programem stworzonym dla amatorów fotografii, chcących wyciągnąć z zdjęcia jak najwięcej informacji. Aplikacja odczytuje dodatkowe informację zapisanych w plikach EXIF.

Adobe Acrobat 9 Pro

Najnowszy Adobe Acrobat 9 Pro jest programem, który na pewno pryzpadnie do gustu ludziom, którzy pragną tworzyć swoje prezentacje komputerowe i dokumenty cyfrowe, które dzięki nowym funkcjom programu, będą o wiele ciekawsze.

Gadu-Reader

Gadu-Reader to nowy darmowy program, który odczytuje z dysku twardego komputera zapisane hasła do konta i profilu Gadu-Gadu. Program można ściągnąć za darmo, w polskiej wersji językowej z naszego serwisu oraz z oficjalnej strony twórcy.

Zinio Reader 3.7.4.6985

Zinio Reader 3.7.4.6985 to program służący przeglądaniu elektronicznej wersji dokumentów, czasopism, książek, magazynów czy gazet, co w dzisiejszych czasach stanowi istotne ułatwienie dla osób, które nie posiadają czasu na czytanie ich w wersji papierowej.

Speed Reader 2.0 PL

Speed Reader 2.0 PL to kurs szybkiego czytania. Stanowi on zbiór programów komputerowych, których celem jest zwiększenie prędkości czytania nawet kilkakrotnie w stosunku do pierwotnych umiejętności, a także eliminacja najczęściej popełnianych błędów czytelniczych, które tę prędkość obniżają.

Mobipocket Reader 5.3.582

Program Mobipocket Reader 5.3.582 to prosta aplikacja multimedialna przeznaczona do użytku przez właścicieli telefonów komórkowych. Pozwala ona na odczytywanie elektronicznego formatu książek (e-book). Dzięki dostosowaniu do systemu operacyjnego komórek, użytkownik może czytać książki w każdym miejscu i o każdej porze.

CCleaner

To co doskonałego wsobie ma właśnie CCleaner. Ccleaner to świetny program do czyszczenia swojego komputera, on bardzo ułatwia procesy związane z poprawą funkcjonowania naszego sprzętu komputerowego i sprawia również to że o wiele łatwiej jest pracować na sprzęcie komputerowym, gdyż komputer wyraźnie przyśpiesza. Program jest do pobrania na stronie producenta za pewną opłatą, jednak gwarantuje on świetne działanie i naprawdę wysoką funkcjonalność na którą należy zwrócić koniecznie uwagę. Program Ccleaner to jest rewolucja jeżeli chodzi o czyszczenie swojego komputera i usuwanie zbędnych zasobów. Funkcje programu Ccleaner są różne i rozbudowane. Tak naprawdę widać że z każdą aktualizacją do pobrania pojawia się coś nowego i ciekawego, co sprawia że ten program jest jeszcze bardziej funkcjonalny i że lepiej się sprawuje, co pokazuje zadowolenie użytkowników.

Image to PDF 3.4

Image to PDF 3.4 służy do konwertowania plików graficznych na format PDF. Współpracuje przy tym ze zdecydowaną większością powszechnie stosowanych formatów graficznych.

Passware Kit Enterprise 10.1-build-2143

Passware Kit Enterprise 10.1-build-2143 pomaga w odzyskiwaniu haseł

PowerMovie

PowerMovie jest to ciekawa propozycja odtwarzacza plików wideo w formatach AVI oraz MPEG4 dla urządzeń wyposażonych w system operacyjny Symbian. Najnowszy program Adobe Reader jest do pobrania na naszej stronie zupełnie za darmo. Aplikację możemy również pobrać ze strony producenta po przez download. Program nie jest dostępny w wersji po polsku.

ReadManiac

Darmowy program Readmaniac możliwy do pobrania z naszej strony internetowej za free to rewelacyjny czytnik plików tekstowych dedykowany telefonom komórkowym obsługujących platformę Java.

PDF PLUS 1.60

PDF plus to darmowy program do odczytu plików zapisanych w formacie PDF na telefonach komórkowych wyposażonych w system operacyjny Symbian


2 Stron12>