BitLord

program do pobierania plików 

Nowoczesny, darmowy program BitLord, który można pobrac za darmo w polskiej wersji językowej z naszej strony, to prosty w obsłudze i wydajny klient p2p. Służy on do pobierania plików torrent.

Możliwości programu

Ten darmowy program oparty jest na tym samym silniku pobierania co bardzo popularny BitComet. Ponadto jes w pełni kompatybilny z Bittorrentem, więc ściąganie plików będzie proste, łatwe i przyjemne. Najnowsza wersja oprogramowania działa bardzo stabilnie i szybko. Nie zajmuje też dużo zasobów, więc użytkownik nie odczuje spowolnienia pracy komputera podczas ściągania, co ma miejsce w przypadku innych programów.

Funkcje

Program posiada bardzo przydatną funkcję, jaką jest kolejkowanie. Można przygotwać kolejkę plików, których download ma się rozpocząć z opóźnieniem czasowym. Można również ustawiać odpowiednie priorytety dla ściąganych plików, dzięki czemu szybciej ściągna się te, na których bardziej użytkownikowi zależy. Ciekawą funkcją jest również możliwość porozmawiania z innymi użytkownikami sieci p2p na czacie, co daje możliwośc poznania nowych osób z całego świata. Jednak muszą to być użytkownicy BitLord. W oknie głównym programu dostępna jest dla użytkownika wyszukiwarka, która bardzo ułatwia znalezienie poszukiwane pliku. Istnieje mozliwośc podglądania na bieżąco procesu ściągania z poziomu pliku na dysku – w jednym z okien tej darmowej aplikacji możliwe jest sprawdzanie lokalizacji pliku i jego aktualnego rozmiaru na dysku. Nowatorską funkcją programu jest możliwość tworzenia plików torrent i udostępniani własnych danych innym użytkownikom.


Szczegółowe informacje o BitLord

Kategoria: Pobieranie plików
Rozmiar programu: 1.3 MB

Pobierz plik BitLord


BitLord »